• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

własny biznes

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 24 sty 2022, 20:46

Podrzucam Wam ciekawy artykuł na temat audytów - http://alfanews.pl/dlaczego-wazne-jest- ... e-audytow/ . W firmie trzeba koniecznie od co jakiś czas zdecydować się na audyt zewnętrzy by zmonitorować sytuację w firmie. To bardzo istotny temat.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 31 sty 2022, 20:54

Skoro otwierasz swój biznes, to myślę że też może Ci się przydać fachowe doradztwo biznesowe . Takie firmy, jak chociażby ASSAY działają na wiele płaszczyzn. Dzięki nim możecie u siebie usprawnić wiele procesów i stać się jeszcze bardziej konkurencyjni.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: turyna » 01 lut 2022, 03:47

W biznesie związanym z handlem bielizną muszę być na bieżąco z trendami modowymi i pozyskiwać towar wysokiej jakości, bo na to klient zwraca szczególną uwagę. Od ponad roku towar nabywam od hurtowni https://wolka-hurt.com/bielizna.html, która ciągle poszerza swój asortyment, więc i w moim sklepie też się to dzieje. Oprócz tego każdy towar ma kilka wzorów, więc klienci nie raz kupują kilka sztuk bokserek czy majtek.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: konot » 02 lut 2022, 15:18

Jak szukacie banku, w którym założycie swój rachunek firmowy to polecam wam sprawdzić ranking kont firmowych na stronie https://asystentfinansowy.pl/konto-firmowe/. Asystenci finansowi tworzą takie zestawienia w oparciu o warunki i opinie innych klientów, dzięki temu można sprawdzić różne oferty i wybrać tę najkorzystniejszą.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 03 lut 2022, 15:21

Własny biznes to spora odpowiedzialność, pamiętaj aby odpowiednio go wyposażyć. Na stronie: https://web-web.pl/prowadzenie-firmy/ja ... /axne_ctfr udało mi się znaleźć wpis, który opisuje jak wygląda montaż komory chłodniczej. Do mojego sklepu na pewno się przyda.
elka74
Weteran
 
Posty: 1076
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: vicia » 06 lut 2022, 13:57

Prowadzenie własnego biznesu w obecnych czasach do najłatwiejszych nie należy. Szczególnie jeśli chodzi o handel. Od czasu pandemii jest znacznie ciężej. Czytałam na https://biznes-time.pl/jak-prowadzic-sklep-internetowy-w-2022-roku-sprawdz-jak-zmniejszyc-wydatki/ artykuł z fajnymi poradami, jak prowadzić sklep internetowy w 2022 roku i mam zamiar wdrożyć trochę zmian w życie. Będzie mi lepiej, jak oddeleguję część zadań zewnętrznej firmie. A wy jak sobie radzicie?
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 14 lut 2022, 13:29

Jak prowadzicie swój biznes to pewnie szukacie ciekawych stron jak ta wyczekane.info.pl to blog a w nim wiele artykułów z pomocnymi i konkretnymi informacjami, które dotyczą finansów i biznesu. Sprawdźcie, poczytajcie. Zachęcam bo to fajna i pomocna strona
boddekk
Weteran
 
Posty: 2274
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 21 lut 2022, 23:17

Jeżeli bylibyście zainteresowani dodatkowymi oprogramowaniami do własnej firmy, to ja na waszym miejscu sprawdziła bym sobie ofertę tego miejsca https://amodit.pl/elektroniczne-archiwum-dokumentow/ . Moim zdaniem oni mają naprawdę spore doświadczenie w tym zakresie, więc na pewno będą w stanie odpowiednio wam doradzić
kalusia
Weteran
 
Posty: 816
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 25 lut 2022, 17:51

Z pewnością fajną rzeczą jest posiadane własnego biznesu. Wobec tego możeotwórz punkt kurierski - to prosty sposób na biznes, nie wymaga wkładu własnego i jedyne co jest potrzebne to lokal, gdzie będą przyjmowane przesyłki
Bocja
Weteran
 
Posty: 507
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: mela » 26 lut 2022, 10:29

Własny biznes to ciężki kawałek chleba i wie o tym zdecydowanie każdy kto swój interes posiada. Trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie nie zapominając także o rozwoju takiego miejsca. Nie możemy pozwolić sobie na pozostawanie w tyle, bo konkurencja z całą pewnością zaraz to wykorzysta. Mnie interesowało jak mogę usprawnić pracę w call center. Okazało się, że świetnym rozwiązaniem jest tutaj Hellobot . To oprogramowanie, które wykorzystuje naturalną mowę do porozumiewania się telefonicznego z konsumentami w określonym zakresie.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 15 mar 2022, 15:21

Budując własny biznes, konkretnie sklep internetowy, warto korzystać z dobrym i sprawdzonych rozwiązań. Szablony shoper - https://sklep.growcommerce.pl/shoper-szablony-rwd to coś co sprawdzi się zarówno w nowym jak i już istniejącym sklepie. Sklep w takiej architekturze, może być bardzo dokładnie dopasowany do potrzeb każdego klienta.
Cytruska
Weteran
 
Posty: 271
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: irene » 30 mar 2022, 20:44

Teraz w prowadzeniu biznesu bardzo pomaga internet. U nas korzystamy z inea dla firm a to nie tylko szybki internet bez limitu ale też możliwość korzystania z telefonii dopasowanej do potrzeb firmy i na przykład ochrony przed atakami cybernetycznymi
irene
Weteran
 
Posty: 276
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 13 kwie 2022, 12:10

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy zajmującej się tworzeniem artykuły sponsorowane .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2274
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 16 kwie 2022, 19:26

Pewnie, że warto ryzykować i warto otworzyć swój biznes... Przykładowo moja siostra teraz otwiera sklep z ubraniami i jest bardzo zadowolona, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Ostatnio nawet znalazłam świetną hurtownię https://outletboxx.com/gotowe-boxxy-odz ... ienki.html , gdzie mają nowoczesne ubrania.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 17 kwie 2022, 19:58

Jak prowadzisz własny biznes to trzeba znać się na wielu sprawach i dlatego przydaje się ten portal http://bizpoland.pl/ Masz tutaj masę przydatnych informacji i odnośników które pomogą ci rozwiązać wiele problemów z zakresu podatków, finansów czy zarządzania firmą. Poświęć trochę czasu bo wiedza tu zgromadzona na pewno się przyda.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

  • Reklama
cron