• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

własny biznes

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 17 cze 2021, 09:42

Chciałbym Wam polecić usługi firmy Blue Oak Advisory, ponieważ uważam, że są to najlepsi specjaliści w przypadku pozyskiwania kapitału dla firm oraz fuzje i przejęcia . Jezeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: dentix » 22 cze 2021, 13:19

Niedawno otworzyłam własny biznes związany z biurem nieruchomości . Przed jego otwarciem szukałam odpowiedniego sprzętu komputerowego , dużo istotnych informacji dowiedziałam się z tej strony tutaj https://thinkbooki.pl/uniwersalny-lapto ... vo-v17-g2/ . Wybrałam model Lenovo V17 ze wzgledu na jego funkcjonalność.
dentix
Hero member
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 23 cze 2021, 09:03

Gdy otwieramy własny biznes to warto dobrze się do niego przygotować. Materiały takie jak płyty osb czy inne rzeczy pozwalają na przygotowanie się do prowadzenia własnego biznesu.
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 01 lip 2021, 15:17

Istotną sprawą w prowadzeniu firmy jest też to, aby znaleźć dobre metody wrażania pracowników. Warto dlatego zajrzeć na https://www.gamfi.com/blog/. Tam jest to bardzo fajnie opisane.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Jacek13 » 05 lip 2021, 07:45

W kazdym biznesie jest potrzebny dobrej klasy komputer. Mnie zaciekawiła ta oferta tu https://itnes.pl/komputery-aio-hp-200-g4/komputer-all-in-one-hp-200-g4-2z3893ea-i5-10210u-21-5-fhd-ips-ram-8gb-ssd-256gb-bialy-wifi-dvd-windows-10-pro-3-lata-on-site.html Dużą zaletą tego komputera jest to że nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ nie posiada jednostki centralnej. A i cena jest przyzwoita.
Jacek13
Weteran
 
Posty: 134
Rejestracja: 19 cze 2019, 12:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: medycyna
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: szczecin
Uczelnia: wyzsz Szkola Medyczna
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: vers » 14 lip 2021, 14:36

Jak ma się własny biznes to trzeba pamiętać o jego nieustannym rozwoju. Nie ma tutaj znaczenia czy to firma z wieloletnia tradycją czy nowo otwarta. Każda musi iść z postępem. Wiele z nich decyduje się obecnie na nowoczesne technologie. Obecnie nawet shadow kitchen czy wirtualne restauracje na takie się decydują. Tam taki bot głosowy to solidne wsparcie, które pozwala na optymalizację kosztów jak i czasu pracy obsługi takiego lokalu.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 29 lip 2021, 07:13

Każdy prowadzi biznes inaczej, dokładnie tak, jak chce. Ja to rozumiem, dlatego chcę jedynie wam podpowiedzieć, że nie ma tego złego, jeśli się czasem pogubimy, albo kogoś zapytamy o poradę. To nawet normalna sprawa bym powiedziała. Jednak warto też wiedzieć, że nikt za nas nie wyposaży firmy np.: w przesiewacze wibracyjne . Jeśli to jest potrzebne, warto kupić.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 29 lip 2021, 07:13

Każdy prowadzi biznes inaczej, dokładnie tak, jak chce. Ja to rozumiem, dlatego chcę jedynie wam podpowiedzieć, że nie ma tego złego, jeśli się czasem pogubimy, albo kogoś zapytamy o poradę. To nawet normalna sprawa bym powiedziała. Jednak warto też wiedzieć, że nikt za nas nie wyposaży firmy np.: w przesiewacze wibracyjne . Jeśli to jest potrzebne, warto kupić.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: dentix » 02 sie 2021, 22:59

Prowadzenie własnego biznesu wcale nie należy do łatwych zadań , na pewno musimy posiadać do tego dobry sprzęt komputerowy w postaci laptopa . Polecam model Dell Latitude 15 5520 , o jego zaletach możemy dowiedzieć się z tego bloga tutaj https://dell-laptopy.pl/co-ma-do-zaofer ... pow-della/ .
dentix
Hero member
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 26 sie 2021, 00:06

Oczywiście że tak, w końcu się mówi że reklama dźwignią handlu i nie ma opcji by bez niej rozwinać firmę Myślę, że warto rozpocząć od mediów społecznościowych http://www.asystent4you.pl/skuteczna-re ... k-wyglada/ , są niezwykle efektywne.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 30 sie 2021, 18:01

Przyznam szczerze, że ja ostatnio do firmy kupowałem taborety przemysłowe oraz szafki kartotekowe i meble warsztatowe. Muszę przyznać, że najciekawszą ofertę posiada sklep internatowy, który znajdziecie pod tym adresem: inter-technik.pl. Uważam, że warto robić tam zakupy, ponieważ znajdziecie tam wysokiej jakości produkty w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem to świetny sklep.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 06 wrz 2021, 16:25

Chciałabym wam polecić firmę, która oferuje kasa fiskalna online gdańsk to u nich jest atrakcyjna ciekawa oferta na takie urządzenia jak kasa fiskalna oraz na ich instalacjie i ewentualny serwis. Zobaczcie koniecznie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Nelka » 13 wrz 2021, 16:15

Wiele firm przeniosło swoją działalność do internetu,niestety nie dla wszystkich skończyło się to tak dobrze jak na to liczyli.Wielu zapomniało,że internet rządzi się swoimi prawami,niekiedy trochę innymi niż sklepy stacjonarne.
By lepiej sprzedawać swoje produkty,warto umieszczać je na allegro,nie wiedząc jak to zrobić,jak podjąć współpracę,warto nieco więcej na ten temat poczytać https://trochimowicz.com/integracja-skl ... -poradnik/
Nelka
Dociekliwy
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 maja 2018, 18:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: konot » 28 wrz 2021, 17:56

Czy prowadząc swoją działalność korzystacie z obsługi BHP firmy? Do tej pory korzystałem z usług specjalistów - http://betprim-safety.pl/ jeżeli chodzi o szkolenia dla pracowników, ale zastanawiam się, czy nie zlecić im też kompleksowej obsługi BHP. Ktoś z was korzysta z takich usług i może powiedzieć coś więcej na ten temat?
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 12 paź 2021, 19:53

wilkat80 pisze:W przypadku własnego biznesu wiele zależy od tego, jaki kapitał początkowy chcemy przeznaczyć na start działalności. Możemy posłużyć się różnego rodzaju dotacjami, ale zazwyczaj wystarczy to na pierwsze kilka miesięcy, później rynek zweryfikuje naszą rentowność. Stabilnym i dość szybko przynoszącym zysk na czysto biznesem są samoobsługowe myjnie samochodowe. Można traktować to jako dodatkową inwestycje do już prowadzonego interesu. Więcej informacji w tym temacie znajdziecie na stronie polskiego producenta myjni samochodowych https://mtautomatic.pl/.



Też mi się wydaje że myjnie samoobsługowe są dobrym pomysłem na biznes




_____________________
http://myjnie-bezdotykowe.com.pl
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Reklama
cron