• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Ginekolog

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: marekhs » 27 kwie 2018, 17:22

Szukam dobrego specjalisty, ginekologa, poniewaz prawdopodobnie moja dziewczyna jest w ciazy. Czy moze ktos , kogos polecic ? Siostra polecila mi http://www.buldeckawozniak.pl , poniewaz sama korzysta z ich uslugi i jest bardzo zadowolona. Czy ktos korzystal z uslug tej pani ? Zapraszam do wypowiedzi.
marekhs
Początkujący
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: dementia » 02 lip 2019, 16:12

Ja mam swojego ginekologa do którego chodzę regularnie i nie zmienię go nigdy, bo to jest miła i kompetentna pani lekarz która wie wszystko o co by ją zapytał. Ostatnio coś cytologia mi zbyt dobra nie wyszła i mam podejrzenie infekcji wirusem hpv ale teraz stosuję żel papilocare i mam nadzieję że wszystko będzie już ok na kolejnym badaniu
dementia
Hero member
 
Posty: 70
Rejestracja: 03 lut 2018, 22:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: bialykiel50 » 01 wrz 2019, 05:05

Ja już od dłuższego czasu chodzę tylko do pani doktor Barbary Blicharczyk. Jako że mało się mówi o lekarzach z mojego regionu, to ja właśnie tutaj napomknę o mojej ginekolog z Kołobrzegu. Jest bardzo miła, dokładna i dociekliwa. Także odbierała poród mojego synka rok temu. :)
bialykiel50
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: dr
Kierunek studiów: łopatologiczne
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: JulkazWrocka » 05 wrz 2019, 11:32

Jeśli któraś z Was ma problemy z endometriozą to polecam tę klinikę leczenia endometriozy
JulkazWrocka
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 22 lis 2019, 12:41

W naszym kraju na pewno znajdziemy dzisiaj wielu godnych polecenia ginekologów. Przy czym jeżeli chodzi o Rudę Śląską, Zabrze i okolice, zdecydowanie w razie problemów warto zwrócić się do https://maxmedis.pl/oferta/ginekolog . Przyjmuje tam bowiem świetny lekarz, do którego można udać się zarówno gdy szukamy odpowiedniej antykoncepcji dla siebie, bądź też planujemy ciążę.
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 27 kwie 2020, 15:11

Kiedyś to ja wyszłam od takiego ginekologa z tabletkami hormonalnymi i po nich 15 kg przytyłam. Oczywiście moja pani gin zdziwiona, a okazało się, że ja w ogóle nie powinnam tego wszystkiego mieć dawanego. Dlatego dziś zabezpieczamy się bezpiecznie, w ten sposób https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... oducent=or .
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: PaulinaWalega » 14 lip 2020, 21:51

Polecam udać się do https://ginekolog-warszawa.pro Najlepsi specjaliści z jakimi miałem okazję współpracować :)
PaulinaWalega
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 04 lut 2019, 12:54
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: awrwrw
Kierunek studiów: rwrwrwr
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: awrwrwr
Uczelnia: wrawrawrw
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: jaksa » 21 sie 2020, 09:08

JulkazWrocka pisze:Jeśli któraś z Was ma problemy z endometriozą to polecam ....


Ja mam taki problem ale bardzo dobrego ginekologa w szpitalu medicover, Pani dr Jacko zdiagnozowała u mnie endometriozę, poradziła też żeby skorzystać z pomocy fizjoterapeuty i dietetyka, dzięki temu moje samopoczucie bardzo się poprawiło bo jak się okazuje ćwiczenia i dieta mają ogromne znaczenie. Mogę też liczyć tu na zabieg usuwania endometriozy bo są tu najlepsi specjaliści w kraju
jaksa
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 lip 2017, 10:10
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: wrocław
Uczelnia: uw
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 25 lis 2021, 10:12

Jeśli szukacie ginekologa w Warszawie to ja polecam serdecznie ginekolog warszawa bielany o doświadczony ginekolog z wieloletnim stażem. Ten gabinet ma 100% pozytywnych opinii od swoich klientek. Ja też ich oceniam pozytywnie i polecam.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 14 gru 2021, 00:06

Ja bardzo lubię i cenię swoją panią ginekolog. Taka kobitka, że wszystko zawsze wytłumaczy, na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Taki lekarz z powołania można powiedzieć. Jak zdecydowałam się na antykoncepcję to mam już takie tabletki nowej generacji, przy których praktycznie nie ma ryzyka zakrzepicy. Ja żadnych skutków ubocznych nawet na początku nie miałam. Jak je brać, na co zwracać uwagę, wszystko mi wytłumaczyła.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: majeczka » 03 sty 2022, 20:45

czeko60 pisze:Ja bardzo lubię i cenię swoją panią ginekolog. Taka kobitka, że wszystko zawsze wytłumaczy, na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Taki lekarz z powołania można powiedzieć. Jak zdecydowałam się na antykoncepcję to mam już takie tabletki nowej generacji, przy których praktycznie nie ma ryzyka zakrzepicy. Ja żadnych skutków ubocznych nawet na początku nie miałam. Jak je brać, na co zwracać uwagę, wszystko mi wytłumaczyła.


A co to za tabletki i co mają w składzie?
majeczka
Dociekliwy
 
Posty: 49
Rejestracja: 03 wrz 2018, 18:08
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 03 sty 2022, 21:47

majeczka pisze:
czeko60 pisze:Ja bardzo lubię i cenię swoją panią ginekolog. Taka kobitka, że wszystko zawsze wytłumaczy, na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Taki lekarz z powołania można powiedzieć. Jak zdecydowałam się na antykoncepcję to mam już takie tabletki nowej generacji, przy których praktycznie nie ma ryzyka zakrzepicy. Ja żadnych skutków ubocznych nawet na początku nie miałam. Jak je brać, na co zwracać uwagę, wszystko mi wytłumaczyła.


A co to za tabletki i co mają w składzie?


W składzie te tabletki mają dwa hormony. Jednym z nich jest estetrol, hormon ten wytwarzany jest przez wątrobę płodu i wykrywalny tylko w ciąży. Dlatego jest bezpieczny dla organizmu, również w tabletkach. Dlatego są bardzo dobrze tolerowane i też ten hormon nie działa na wątrobę, dlatego nie ma tego ryzyka zakrzepicy o czym już wspomniałam.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 07 mar 2022, 13:43

Moim zdaniem badanie prenatalne w ciąży to bardzo ważna sprawa. Na początkowym etapie ciąży wykonuje się nieinwazyjne badania i do takich należy test Pappa. Wykonywać go można w ramach NFZ, a o jego szczegółach przeczytacie na stronie https://badaniaprenatalne.pl/przesiewow ... wskazania/ .
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: irene » 10 cze 2022, 12:51

Też robiłam niedawno badania prenatalne takie nieinwazyjne czyli sanco w diagnostyce, namówił mnie do tego testu ginekolog z racji na wiek i wcześniejsze problemy a wiadomo że lepiej wiedzieć wcześniej jakby coś się działo i być przygotowanym na różne ewentualności
irene
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ginekolog

Nieprzeczytany postautor: dina21 » 29 gru 2022, 12:51

Regularne kontrole i badania są bardzo ważne dla naszego zdrowia, jeśli dzieje się coś niepokojącego warto zadziałać wcześniej.Dzięki badaniu jakim jest cytologia możliwe jest wykrycie nieprawidłowych komórek w szyjce macicy. W początkowych stadiach zazwyczaj nie pojawiają się żadne objawy, które mogłyby świadczyć o tym, że dzieje się coś niepokojącego. Dlatego tak ważna jest regularna kontrola.Wczesne wykrycie jakiś nieprawidłowości daje nam największe szanse na wdrożenie skutecznego leczenia.
dina21
Hero member
 
Posty: 94
Rejestracja: 29 sty 2017, 13:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: pacjent
Kierunek studiów: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: Pacjent
Pracuję: Tak

Następna

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Reklama