• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Koszty ocieplenia domu

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Koszty ocieplenia domu

Nieprzeczytany postautor: Nemo » 02 lip 2018, 04:34

Owszem, ocieplaliśmy dom dwa lata temu i powiem szczerze, że to chyba nie ma sensu. Nie widzę najmniejszej różnicy ani w tym, że jest cieplej i mniej trzeba ogrzewać, ani nawet w tym, żeby się wilgoć zmniejszyła. Nic to nie dało, głupiego robota. To już może zamiast tego lepiej było zainwestować w jakieś pompy ciepła, przynajmniej za ogrzewanie nie trzeba by już płacić. A to pochłania kupę kasy.
Nemo
Aktywny
 
Posty: 19
Rejestracja: 03 wrz 2017, 15:52
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Koszty ocieplenia domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 25 wrz 2018, 19:58

Jezeli interesujecie się : jak urządzić garderobę, jak dobierac poduszki dekoracyjne, które drzwi wejsciowe wybrac lub jaki chlebak będzie najlepszy to polecam Wam strone http://eurofastic.pl/ . Na stronie jest mnóstwo rzetenych poradników o bardzo róznej tematyce, domowej.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Koszty ocieplenia domu

Nieprzeczytany postautor: bartek.urban5 » 02 gru 2018, 12:20

To zależy z czego masz dom zrobiony, z cegły wyjdzie Ci taniej niż z pustaka. Materiały izolacyjne trochę kosztują. Ja teraz uszczelniam maszyny w firmie to też mam wydatek. No ale jak trzeba to trzeba :D Na szczęście trafiłem na gambia.net.pl, więc jestem spokojny, bo wiem że wszystko z nimi będzie działać.
bartek.urban5
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:49
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Koszty ocieplenia domu

Nieprzeczytany postautor: basar » 04 gru 2018, 17:28

niestety z tego co się orientuje to koszty ocieplenia domu są dość wysokie, ciężko mi w takim razie coś tutaj poradzić :/

_____
http://chudzianka.pl/
basar
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2018, 17:20
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: asd
Kierunek studiów: asd
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: asd
Uczelnia: asd
Pracuję: Tak

Odp.: Koszty ocieplenia domu

Nieprzeczytany postautor: Piaskowa » 18 kwie 2020, 10:29

Problem zawilgocenia ścian, to poważna sprawa, której nie można bagatelizować, bo w szybkim czasie może spowodować pojawienie się grzyba, który nie jest tylko problemem estetyczny, ale bardzo negatywnie wpływa na zdrowie mieszkańców. Podstawowa sprawa, to ustalenia przyczyny wilgoci w ścianach. Czy jest ona spowodowana błędnie wykonanym ociepleniem, albo źle wykonaną hydroizolacją, a może winę ponosi nieefektywna wentylacja. Sami niestety nie jesteśmy stwierdzić, gdzie tkwi problem. Ale takie badania wykonuje firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Doświadczeni eksperci ustalą przyczynę wilgoci w domu, ale także przedstawią sposoby na jej likwidację. Tylko takie podejście zagwarantuje ci szybkie i skuteczne pozbycie się wilgoci w domu.
Piaskowa
Hero member
 
Posty: 83
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Reklama