• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jak zorganizować wesele?

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: zlybananek » 04 wrz 2017, 09:17

Jeśli szukacie porad jak zorganizować wesele, polecam poradnik: 10 porad jak zorganizować wesele
zlybananek
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2017, 09:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: jacekk87 » 04 wrz 2017, 14:16

Całkiem przydatne porady - warto przeczytać. Co do wyboru miejsca na wesele, to uważam, że najlepszy będzie jakiś hotel - mamy wtedy w jednym miejscu salę, catering i noclegi dla gości. W okolicy Warszawy w sam raz na wesele będzie Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/wesela - sala robi spore wrażenie, to jedna z bardziej eleganckich sal w okolicy.
jacekk87
Aktywny
 
Posty: 14
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:08
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 14 gru 2017, 15:22

Znajomi szukali ostatnio sali, w której zorganizują weselicho. Miałem tą niebywałą okazję uczestniczyć w tych poszukiwaniach, szczerze mówiąc, lawina informacji jaka nas zalała przeraziła nie tylko mnie. Pomocna była stronka http://www.lokale-wesele.pl/ , bo choć informacji bardzo dużo, to przejrzyście przedstawione. Mają tam olbrzymią bazę danych lokal i sal weselnych z całej Polski. Jak dla mnie duże ułatwienie sprawy.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 08 lut 2018, 16:31

Jeżeli chodzi o salę weselną to możesz bazować na tym, co znajdziesz w ofercie http://www.lokale-wesele.pl/. Zobacz, że można w ten sposób znaleźć odpowiednią salę, która w pełni powinna spełnić wasze oczekiwania.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: kasia8603 » 20 lut 2018, 18:26

Moje wesele już w czerwcu i jestem przerażona Boję się, że zapomnimy o czymś ważnym! Za dużo tego wszystkiego, a jeszcze przedślubny stres wykańcza. Teraz np. czytam artykuł o ślubnych wiązankach: http://amarantkwiaty.pl/bukiety-slubne- ... omponowac/. Myślałam, że chociaż bukiet do ślubu wybiorę szybko i sprawnie, a okazuje się , że wcale to nie jest takie proste. I tak z każdym tematem, który dotyczy wesela. Chciałoby się, żeby wszystko było idealnie.
kasia8603
Dociekliwy
 
Posty: 39
Rejestracja: 06 kwie 2017, 19:49
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: wilkat80 » 27 lut 2018, 12:57

W pierwszej kolejności trzeba ustalić orientacyjną liczbę gości. Priorytetem jest wybór sali, bo tutaj z terminami jest najgorzej. Im więcej gości, tym mniejszy wybór i więcej rezerwacji. Trzeba się spieszyć, jak chce się mieć spokojną głowę to tak przynajmniej 10-12 miesięcy wcześniej trzeba zacząć załatwianie sali. W drugiej kolejności to chyba oprawa muzyczna. Dobry zespół czy profesjonalnego DJ też warto zaklepać z wyprzedzeniem. Podobnie z fotografem i wideo. Resztę można dobierać po drodze.
Awatar użytkownika
wilkat80
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: woszka » 30 mar 2018, 14:07

Pamiętajcie o tym, aby zatrudnić fotografa. Dzięki jego pracy otrzymacie pamiątkę na całe życie, jakimi są zdjęcia. Ja osobiście jestem zachwycona współczesną fotografią, która jest na bardzo wysokim poziomie. Jeśli nie macie na oku jeszcze żadnego fotografa, to może uda wam się go znaleźć na stronie http://www.fotograf-wesele.pl ?
woszka
Weteran
 
Posty: 645
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: Sawanna » 13 kwie 2018, 12:20

Powiem Ci, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Ja na początku byłam przerażona ilością spraw do załatwienia ale jakoś bez problemu udało się wszystko ogarnąć. W zaplanowaniu i zrealizowaniu czesci zadań bardzo pomogły mi porady ślubne zawarte w Magazynie Wesele. To taki internetowy poradnik ślubny. Jeśli chcesz wiedzieć co jest teraz na topie w temacie wesel to zachęcam Cię do lektury :)
Sawanna
Weteran
 
Posty: 103
Rejestracja: 24 sty 2017, 21:35
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: wilkat80 » 13 kwie 2018, 13:37

Jeżeli wszystko jest planowane od początku do końca to chyba nie powinno być większych problemów. Podstawą jest orientacyjne określenie liczby gości. Później wybór sali, który spełnia nasze wymagania. Następnie zespół/dj, fotograf, kościół, suknia itp. Po drodze pojawia się tysiące pytań - od odmiany nazwisk na zaproszeniach, przez różnorodne dodatki - fotobudka, barman itp. Ostatnio znajomi organizowali wesele i zastanawiali się, czy przygotować jakieś dodatkowe atrakcje, bo obawiali się, że dzieci na weselu będą się nudzić. Dla mnie jest to już lekka przesada. Przecież to nie ma być kinder party, a każde dziecko przychodzi z rodzicami (jeżeli nie mają z kim ich zostawić). Na pewno trzeba znaleźć jakiś złoty środek, bo wszystkim nie uda się dogodzić.
Awatar użytkownika
wilkat80
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: gizelka321 » 26 kwie 2018, 10:28

Myślę, że 10 porad to trochę za mało. Organizacja takiego przedsięwzięcia to dość trudna sprawa, ale nie niewykonalna! Ja swoje zorganizowałam od A do Z i jestem bardzo z siebie zadowolona. Myślałam nawet kiedyś o tym, by organizować wesela zawodowo.
gizelka321
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2018, 10:18
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: dementia » 05 lip 2018, 08:33

Lepiej powiedzcie mi, gdzie zorganizować wesele? Szukam odpowiedniej dużej Sali, bo restauracji to nie chcę- ma być w miarę kameralnie. Póki co zastanawiam się nad salą http://www.salaujakuba.pl/ w województwie mazowieckim. Co o niej sądzicie? Ktoś tam może był? Bo opinie mają bardzo dobre
"
dementia
Hero member
 
Posty: 70
Rejestracja: 03 lut 2018, 22:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 05 lip 2018, 14:27

My jak szukaliśmy sali na wesele to zwracaliśmy uwagę na wielkośc sali, cenę, wyżywienie no i nocleg bo paru gości było z daleka. Taką sale znaleźlismy pod Lublinem w zajeździe Hetman http://hetman-luszczow.pl/ który polecili nam znajomi :) To byla przepiekna uroczystosc, super wystrojenie, porcje posiłków duze i smaczne no i w pełni wykwalifikowana obsługa która dbała o czyste talerze i pelne stoly :D
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 25 lip 2018, 19:21

Mam dla Was niesamowitą oferte, ktora na pewno zainteresuje niektorych. Slub to jeden z najwazniejszych dni w zyciu, warto wiec zadbac aby byl on piekny. Ze swojej strony chciałbym Wam polecic strone https://roren.pl/pol_m_Obraczki-slubne-171.html , na ktorej znajdziecie przepiękno bizuterie slubną. Co sądzicie o ich ofercie ?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: kattaq12 » 10 sie 2018, 13:13

Najważniejszymi elementami są z pewnością ceremonia ślubna jak i sama zabawa. Muszą być konkretnie zaplanowane i zapięte na ostatni guzik. Ja zoorganizowałam zabawę w niezwykłym miejscu gdzie znajduje się śliczny dom weselny. Nie żałuję ponieważ wszystko było idealne zaczynając od posiłków po fachową obsługę.
kattaq12
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 sie 2018, 14:27
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zorganizować wesele?

Nieprzeczytany postautor: werczka » 11 sie 2018, 13:48

Trzeba być na kilku weselach by móc ogarnąć swoje
werczka
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2018, 13:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Reklama