• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jak zacząć ćwiczyć?

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Jak zacząć ćwiczyć?

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 04 mar 2022, 21:09

Jak chcecie trenować skutecznie, to też warto zainwestować w różne też artykuły sportowe. Ja przykładowo teraz niektóre znalazłam na stronie 4fizjo.pl, chociażby solidny materac do akrobatyki. Właśnie długo coś takiego szukałam, a tam nawet jest dostępny 15. metrowy. Także jestem zadowolona i na pewno go kupię.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Jak zacząć ćwiczyć?

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 15 kwie 2022, 17:50

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto zainwestować w porządne strój sportowy. Z tego co wiem, na stronie tego sklepu https://hrcontrolling.pl/ można znaleźć całkiem ciekawe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zerknijcie sobie tam, a myślę że nie będziecie rozczarowani
kalusia
Weteran
 
Posty: 809
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zacząć ćwiczyć?

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 02 cze 2022, 17:00

Aimee pisze:Jak chcecie trenować skutecznie, to też warto zainwestować w różne też artykuły sportowe. Ja przykładowo teraz niektóre znalazłam na stronie 4fizjo.pl, chociażby solidny materac do akrobatyki. Właśnie długo coś takiego szukałam, a tam nawet jest dostępny 15. metrowy. Także jestem zadowolona i na pewno go kupię.


Początki ze sportem bywają turdne i jako, że człowiek nie jest od razu rozruszany to łatwo o kontuzje. Sprawdź sobie przy okazji dobrego rehabilitanta. Polecam https://rehabilitacja-wadowice.pl/. Ma on sporo doświadczenia jeżeli chodzi o techniki rehabilitacyjne.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak zacząć ćwiczyć?

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 22 cze 2022, 11:42

W sumie to mam problem z tym, ale stwierdziłam, że tak jak mówią, najlepsza będzie po prostu informacja o tym, jakie są ciekawe sporty i czym można się zainspirować. Na razie sprawdzam Zasady gry w polo , bo czuję, że skoro lubię konie, to to może być ciekawy sposób na spędzanie czasu. Co wy na to?
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak zacząć ćwiczyć?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 02 sie 2022, 17:25

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego centrum medycznego, które oferuje najróżniejsze usługi lecznicze i diagnostyczne z zakresu większości dziedzin medycyny. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze badania, w tym np. badanie emg łódź .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2259
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

  • Reklama