• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Sprzątanie...

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 24 kwie 2020, 09:26

Wiecie, co ja wam powiem? Nie lubię sprzątać, a w firmie przydałyby się porządki na koniec kwietnia/początek maja. I potrzebna jest mi właśnie firma, która profesjonalne sprzątanie biur oferuje. Czy jesteście w stanie polecić mi coś dobrego? Chodzi o porządki na szerszą skalę. Tak sobie pomyślałam, że raz na 4 miesiące to dobry taiming na dobre sprzątanie.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: greece1 » 19 maja 2020, 22:38

KonradSkal pisze:Witam poszukiwana sprawdzona chemia do zmywarek . Chcę bardzo dobrze zadbać o czystość mojego lokalu i chciałbym używać jak najlepszych srodków.Szukam czegoś co jest sprawdzone i naprawdę dobre. Jeśli możecie mi coś polecić, będzie mi bardzo miło. Każdy z branży gastro wie o co mi chodzi.


Zerknij na stronę http://arbami.pl/pk/chemia-domowa/uniwersalne-spraye-do-czyszczenia. Mają chemię domową, chemię do pralek, zmywarek, uniwersalne spraye do czyszczenia i wiele innych. Na pewno znajdziesz tam to, czego potrzebujesz ;)
greece1
Hero member
 
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2019, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: woszka » 31 lip 2020, 12:06

Trudny do usunięcia zapach, konieczność pozbycia się wszelkich mikroorganizmów z mieszkania to najczęstsze powody, dla których decydujemy się na zabieg ozonowania. Ja ze swojej strony mogę polecić usługi AirOzone.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 02 paź 2020, 08:17

A jakich środków czystości używacie do sprzątania ? Ja używam od jakiegoś czasu produktów Clean24 , to są profesjonalne środki czystości ale również do domu i tak je polubiłam ,że nie kupuje już zwykłych! :) Zerknijcie na ich stronę i sprawdźcie poszczególne środki. Jest ich tam bardzo dużo do wyboru, myśle że każdy znajdzie coś dla siebie.
kalusia
Weteran
 
Posty: 808
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 09 lis 2020, 10:05

Sprzątanie może być problematyczne szczególnie gdy mamy zwierzęta. W przypadku koszatniczek czy szynszyli trzeba często sprzątać klatkę i wymieniać pyły kąpielowe https://terra-eneo.pl/product-category/pyly-kapielowe/, aby zarówno my jak i zwierzęta byli zadowoleni.
Indigo
Weteran
 
Posty: 379
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 27 sty 2021, 12:29

A może ktoś z was szuka firmy, która też zajmie się profesjonalnie i sprawnie, takimi kwestiami, jak sprzątanie pobudowlane ? Jak tak, to mogę wam zdradzić, że tutaj warto zgłosić się do firmy idealnesprzatanie.pl. Kilku moich znajomych korzystało z ich usług i są zadowoleni.
Aimee
Weteran
 
Posty: 827
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: woszka » 02 mar 2021, 10:58

W wielu kwestiach, jak na przykład deratyzacja, warto zdać się na usługi profesjonalnych firm, które dysponują odpowiednim sprzętem. Ze swojej strony mogę polecić wam DDD usługi. To profesjonaliści w swoim fachu, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: turyna » 02 mar 2021, 12:33

Ja do sprzątania muszę mieć odpowiednie środki. Zależy mi na tym, aby czyszczona powierzchnia była nie tylko czysta ale i wypielęgnowana. Bardzo pomocna jest dla mnie chemia domowa. Kupuję ją na https://pl.onduline.com/pl/wlasciciel-domu/produkty/chemia-domowa wszystko z jednej firmy, gdyż mam już sprawdzoną tą markę środków czystości. Używam je zarówno w domu, jak i w gabinecie stomatologicznym. Wszystko musi być czyściutko :)
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 23 kwie 2021, 16:49

W sprzątaniu zawsze najbardziej mnie przeraża mycie okien. Zobaczcie na https://ludwikekologiczny.pl/blog/jak-i-czym-myc-okna/ jak można robić to szybko i dokładnie, po jakie środki też warto sięgnąć. Moim zdaniem to najlepszy poradnik na ten temat w sieci. Pewnie są tu też osoby które nie lubią tak myć okien jak ja i szukają porady jak tą czynność sobie ułatwić.
gnocchi
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 29 kwie 2021, 17:11

Jeżeli chodzi o sprzątanie to nie wszystkie powierzchnie można czyścić takim samym odkurzaczem. W przypadku obiektów przemysłowych to musi być mega dobry sprzęt, który nie zniszczy się przy takich profesjonalnych porządkach. Takimi urządzeniami i akcesoriami dysponuje firma CleanFactor https://cleanfactor.pl/ .
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 29 maja 2021, 17:46

A ja doszłam ostatecznie do wniosku, że raz po raz skorzystam z usług https://bryliant.waw.pl/doczyszczanie-i ... cja-podlog . Coś się od życia należy, a czemu sama mam wszystkimi pracami w domu się zająć. Oni przykładowo mogliby doczyścić mi podłogę, przy okazji jeszcze zakonserwować i wykonać wiele innych prac.
Aimee
Weteran
 
Posty: 827
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: woszka » 14 cze 2021, 13:17

Skoro już mowa o sprzątaniu, to powiedzcie mi proszę, czy korzystaliście kiedykolwiek z takich usług jak dezynsekcja ? W sieci czytałam sporo dobrych opinii na ten temat, ale nie ukrywam, że chętnie poznam też wasze zdanie.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 11 lis 2021, 11:59

Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na dokładnym wyczyszczeniu waszych dywanów, to najlepiej będzie, jak zgłosicie się do jakiejś profesjonalnej pralni chemicznej. Z tego co wiem, to bardzo duże doświadczenie w tym zakresie posiada firma https://www.pralnia-warszawianka.pl/ więc jeżeli jeszcze ich nie znacie, to koniecznie sobie do nich zajrzyjcie. Myślę że nie pożałujecie.
kalusia
Weteran
 
Posty: 808
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 20 cze 2022, 09:21

woszka pisze:Trudny do usunięcia zapach, konieczność pozbycia się wszelkich mikroorganizmów z mieszkania to najczęstsze powody, dla których decydujemy się na zabieg ozonowania. Ja ze swojej strony mogę polecić usługi AirOzone.


Dziękuję za polecenie - właśnie z ich usług zamierzam skorzystać!

______________________
https://www.iloggo.pl/serwis-falownikow/
Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 25 sie 2022, 18:46

Tak, jeśli chodzi o dezynfekcje np. po osobie zmarłej to koniecznie trzeba zatrudnić do tego fachowców. Z mojej strony polecę https://www.kastelnik.pl/sprzatanie-po-zmarlym-3/ - działają w tej branży od lat i oferują konkurencyjny cennik
Bocja
Weteran
 
Posty: 507
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Reklama