• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Sprzątanie...

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Sprzątanie...

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 27 sty 2020, 10:29

Witam poszukiwana sprawdzona chemia do zmywarek . Chcę bardzo dobrze zadbać o czystość mojego lokalu i chciałbym używać jak najlepszych srodków.Szukam czegoś co jest sprawdzone i naprawdę dobre. Jeśli możecie mi coś polecić, będzie mi bardzo miło. Każdy z branży gastro wie o co mi chodzi.
KonradSkal
Weteran

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 24 kwie 2020, 09:26

Wiecie, co ja wam powiem? Nie lubię sprzątać, a w firmie przydałyby się porządki na koniec kwietnia/początek maja. I potrzebna jest mi właśnie firma, która profesjonalne sprzątanie biur oferuje. Czy jesteście w stanie polecić mi coś dobrego? Chodzi o porządki na szerszą skalę. Tak sobie pomyślałam, że raz na 4 miesiące to dobry taiming na dobre sprzątanie.
Talar33
Hero member

Nieprzeczytany postautor: greece1 » 19 maja 2020, 22:38

KonradSkal pisze:Witam poszukiwana sprawdzona chemia do zmywarek . Chcę bardzo dobrze zadbać o czystość mojego lokalu i chciałbym używać jak najlepszych srodków.Szukam czegoś co jest sprawdzone i naprawdę dobre. Jeśli możecie mi coś polecić, będzie mi bardzo miło. Każdy z branży gastro wie o co mi chodzi.

Zerknij na stronę http://arbami.pl/pk/chemia-domowa/uniwersalne-spraye-do-czyszczenia. Mają chemię domową, chemię do pralek, zmywarek, uniwersalne spraye do czyszczenia i wiele innych. Na pewno znajdziesz tam to, czego potrzebujesz ;)
greece1
Dociekliwy

Jestem: Technik dentystyczny
Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: LenkaMalutka » 12 lip 2020, 14:48

A jakie odkurzacze kupujecie ? Ja przeglądałam już tyle ofert, że sama nie wiem jaki zamówić. Sprawa jest dość pilna bo mój stary odkurzacz ledwie zipie. Ostatnio znalazłam ciekawą ofertę tutaj > https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_7039 i zastanawiam się czy warto zamówić ? Widziałam, że nie ma worka i posiada w komplecie sporo końcówek, więc wydaje się być na prawdę porządnych urządzeniem, a wy co myślicie ?
LenkaMalutka
Weteran

Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: dada
Kierunek studiów: dadadadad
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Wyzsza

Nieprzeczytany postautor: woszka » 31 lip 2020, 12:06

Trudny do usunięcia zapach, konieczność pozbycia się wszelkich mikroorganizmów z mieszkania to najczęstsze powody, dla których decydujemy się na zabieg ozonowania. Ja ze swojej strony mogę polecić usługi AirOzone.
woszka
Weteran

Nieprzeczytany postautor: popcik » 17 sie 2020, 20:34

Sprzątanie może być lekkie a nawet przyjemne :) ja polecam zerknać sobie na ranking mopów parowych Mnie one bardzoooo ułatwiły dbanie o porządek w domu! i do tego nie trzeba detergentów
popcik
Weteran

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 02 paź 2020, 08:17

A jakich środków czystości używacie do sprzątania ? Ja używam od jakiegoś czasu produktów Clean24 , to są profesjonalne środki czystości ale również do domu i tak je polubiłam ,że nie kupuje już zwykłych! :) Zerknijcie na ich stronę i sprawdźcie poszczególne środki. Jest ich tam bardzo dużo do wyboru, myśle że każdy znajdzie coś dla siebie.
kalusia
Aktywny

Miasto uczelni: Warszawa

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 09 lis 2020, 10:05

Sprzątanie może być problematyczne szczególnie gdy mamy zwierzęta. W przypadku koszatniczek czy szynszyli trzeba często sprzątać klatkę i wymieniać pyły kąpielowe https://terra-eneo.pl/product-category/pyly-kapielowe/, aby zarówno my jak i zwierzęta byli zadowoleni.
Indigo
Hero member

Jestem: Inna osoba

Nieprzeczytany postautor: popcik » 16 gru 2020, 12:30

Ja mam myjkę parową z Karchera i korzystam z niej w ogole bez detergentow :) albo tez czasami na https://karchercenter-ocean.com/ chemie zamawiam specjalna jak robie duze generalne porządki
popcik
Weteran

Poprzednia