• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dobry księgowy ale w Londynie

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Dobry księgowy ale w Londynie

Nieprzeczytany postautor: romekk » 07 kwie 2017, 13:59

Jak w temacie, możecie kogoś polecić? Mieszkam od niedawna w UK i poszukuje biura lub księgowego do prowadzenia spółki ltd.
romekk
Aktywny
 
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2015, 13:49
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dobry księgowy ale w Londynie

Nieprzeczytany postautor: mateuszz » 24 kwie 2017, 09:13

A w internecie szukał? :)
Rozumiem że chcesz kogoś z polecenia, dobrych księgowych i polskich mają w tym biurze rachunkowym http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk/rej ... -w-anglii/ pod tym linkiem masz też trochę informacji odnośnie nowej firmy w UK możesz poczytać, powodzenia.
mateuszz
Aktywny
 
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2017, 09:12
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: WSEIA
Pracuję: Nie

Odp.: Dobry księgowy ale w Londynie

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 16 mar 2018, 14:31

A co powiesz na ofertę firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/company-formation/ Większość rozmów z potencjalnymi klientami poszukującymi nowego biura rachunkowego ogranicza się do pytania o cenę usługi i na podstawie tej informacji podejmowane są przez nich decyzje o wyborze usługodawcy. Zadziwiające jest, że ci sami ludzie, którzy potrafią poświęcić mnóstwo czasu na analizowanie marki nowego samochodu, wyboru lokalizacji i standardu siedziby firmy, czy chociażby zakupu telefonu komórkowego, zupełnie nie przywiązują wagi do jakości, a przede wszystkim gwarancji bezpieczeństwa jakie powinna zapewniać obsługa podatkowa firmy. Tymczasem źle prowadzona obsługa księgowa i doradcza, oprócz wymiernych strat finansowych, może kosztować właściciela firmy nie tylko zszargane nerwy i ubytek zdrowia, ale także utratę reputacji na rynku. Przedsiębiorcy uważają, że prowadzenie księgowości to wyłącznie wypełnianie rubryczek, tak więc bez znaczenia jest komu tę pracę zlecą. A przecież z punktu widzenia przedsiębiorcy, od obsługi podatkowej naszej firmy powinniśmy oczekiwać sprawności i efektywności działania.
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: Dobry księgowy ale w Londynie

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 18 lis 2022, 13:29

Od wielu lat prowadzę własną firmę w Anglii i zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest współpraca z najlepszymi. Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.polskaksiegowa.org.uk/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego biura rachunkowego, które prowadzi działalność na terenie Anglii.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Dobry księgowy ale w Londynie

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 21 gru 2022, 15:41

W sumie ja to sobie rozważam różnego rodzaju opcje, ale póki co sprawdzam na przykład, czy dobrą pomocą dla mnie nie będzie pomoc księgowego właśnie. Zerkam sobie co nieco na to i mam nadzieję, że moment powstania obowiązku podatkowego dobrze mi wyjaśni. Chcę mieć pewność tego, co się dzieje i jak to wygląda.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobry księgowy ale w Londynie

Nieprzeczytany postautor: daniel33 » 13 lut 2024, 07:39

Jestem naprawdę bardzo zadowolony bo kilka dni temu dowiedziałem się o biuro księgowe warszawa . Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób to zainteresuje.
daniel33
Weteran
 
Posty: 756
Rejestracja: 06 sty 2019, 10:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: ererehistoria
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: w
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama