• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Remont starego domu

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 04 paź 2022, 17:52

Właściwie to nie mam nad tym kontroli, co zrobicie. Ja myślałam o biurze i dlatego zerkam sobie od czasu do czasu na to, co się sprawdzi i widzicie, jednak kolory do biura wciąż są dla mnie ciekawostką. Dlatego zerkam czasem na rozwiązania i mam nadzieję, że jakoś to będzie. Niemniej nadal nie wiem, co mam wybrać.
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 11 paź 2022, 08:53

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi produktami związanymi z smart home, inteligentnym oświetleniem i wiele więcej, w tym np. kamera insta360 . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: kemot » 08 lis 2022, 11:23

Remont starego domu to czasami wydatek podobny do budowy domu. Gdybyście potrzebowali wyremontować schody i marzycie o drewnianych schodach, to być może firma https://www.drewdom.com.pl/schody-drewniane-zamosc, która od ponad 30 lat projektuje, produkuje i montuje schody wykona satysfakcjonującą cię wycenę.
Awatar użytkownika
kemot
Weteran
 
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2017, 15:45
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Lublin
Uczelnia: UMCS
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: woszka » 20 lis 2022, 21:32

Przy pracach remontowanych starego domu, potrzebne będą wam ogniwa łańcucha. Polecam w pierwszej kolejności sprawdzić ofertę sklepu: https://muntech24.pl/pl/c/Ogniwa-lancucha/84 ponieważ stawiają tutaj przede wszystkim na jakość oferowanych produktów.
woszka
Weteran
 
Posty: 645
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 24 lis 2022, 15:11

Ja po remoncie mojego starego domu zamawiać meble chcę teraz do niego, zanim się wprowadzę. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/ ... wowe-45503 widziałam stylowe kawowe stoliki, chyba jakiś zamówię bo mi się one spodobały.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 31 gru 2022, 19:16

Jakie akcesoria do stołów waszym zdaniem warto dziś kupić? Na co się stawia, co jest sensowne i dobre? Ja na pewno chce się tym zająć, ale póki co nie mam do tego głowy. Dlatego chętnie sprawdzę, jakie macie dla mnie podpowiedzi. Niech moc będzie z Wami, ja grzeczne na to czekam.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: Piaskowa » 13 sty 2023, 14:40

Jak chcecie szybko odnowić elewację, to najlepiej ją pomalować. Bardzo dobra farba do malowania elewacji ma Śnieżka. Nazywa sie extra fasadowa. To lateksowa farba, ma bardzo dobrą przyczepność, nadaje się na bardzo różne powierzchnie (tynki, drewno, drewnopochodne), super chroni przed wilgocią.
Piaskowa
Hero member
 
Posty: 83
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 31 sty 2023, 18:03

Stare domy bardzo często mają tzw. duszę. Starajmy się , kiedy poddajemy je remontom aby ten specyficzny klimat zachować. Spójrzcie tylko na wzory tynków dekoracyjnych wewnętrznych a być może coś się uda wykorzystać dla waszych potrzeb. To lekka odmiana od tradycyjnego podejścia do remontów ścian. Warto jednak spróbować, co o tym sądzicie?
kasiunia
Weteran
 
Posty: 249
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: konot » 03 lut 2023, 18:42

Jeśli szukacie sklepu który posiada bardzo szeroki asortyment produktów do domu od narzędzi przez meble, urządzenia i wiele więcej to zajrzyjcie https://www.naj-sklep.pl.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 23 lut 2023, 17:04

Wykorzystajcie fakt ,że to stary dom. Może jest w nim dużo elementów wykonanych z drewna ? Wykorzystajcie te drewniane elementy, poddając je renowacji i wykorzystując także specjalny impregnat do drewna 10l . Już niejednokrotnie korzystaliśmy z produktów Altax, jak dla nas ocena bardzo dobra.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 249
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 25 lut 2023, 09:04

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to może też chcecie dowiedzieć się jak zaaranżować chociażby salon? Jak tak, to tutaj https://www.pesti2.pl/2023/01/czy-nowoc ... byc-nudne/ macie niezły w tym zakresie poradnik. Macie tam informacje na co warto zwrócić uwagę etc.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: konot » 14 mar 2023, 19:24

Kuchnia jest takim pomieszczeniem gdzie wiadomo podłoga szybciej się brudzi i nic w tym dziwnego. Ja należę do osób które wolą ułatwiać sobie życie a nie spędzać wiele godzin na sprzątaniu. W całym domu i w kuchni zrobiliśmy posadzki z mikrocementu i teraz mam podłogę w takim kolorze jak chciałam i nie myślę co chwila o tym żeby szorować fugi. Posadzka wygląda bajecznie a użytkowanie jest jeszcze lepsze. Uważam że nie ma lepszego rozwiązania. Dodatkowo firma https://www.jakposadzki.pl/, która u mnie je wykonywała to prawdziwi pracusie i przyłożyli się niesamowicie wykonując ją w szybkim tempie i bardzo starannie.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 16 mar 2023, 11:45

Remont starego domu to nie musi wcale oznaczać dużych kosztów i zadania trudnego do wykonania. Wystarczy trochę chęci i wytrwałości w poszukiwaniach informacji. Na przykład takie zajęcie jak mocowanie płyt gk do ścian czy sufitów.Na ten temat dowiecie się wiele z internetu ale jak pójdziecie do sklepów budowlanych to też uzyskacie takie informacje.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 249
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: Piaskowa » 16 mar 2023, 22:44

Warto też podczas takiego remontu wymienić drzwi wejściowe. Dobrym rozwiązaniem będą drzwi Plus 75 KMT. To stalowe, porządne drzwi, polskiej produkcji. Spełniają warunki programu czyste powietrze, więc można się starać o dofinansowanie na ich zakup - warto, bo to nawet 60% ceny.
Piaskowa
Hero member
 
Posty: 83
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Remont starego domu

Nieprzeczytany postautor: konot » 22 mar 2023, 14:45

Osobiście przy remoncie starego domu polecam podjąć współpracę z firma https://term-os.pl/. Świadczą profesjonalne i rzetelne usługi inżynieryjne i okołobudowlane. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu sprawnie przeprowadzą badanie termowizyjne które pozwoli odnaleźć źródło strat ciepła a jeśli będzie taka konieczność wykonają również osuszanie budynku i ozonowanie co wyeliminuje wirusy, pleśń, grzyby, bakterie. Wszystkie te czynności sprawią że prace w budynku przebiegną sprawnie bez nieoczekiwanych kosztów.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama
cron