• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Wieczor panienski

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: marekhs » 28 kwie 2018, 14:03

Otoz nachodzi wielki dzien . Wspolnie z kolezankami planujemy wieczor panienski dla naszej przyjaciolki, ktory juz za pare tygodnii wychodzi za maz. Chcemy aby sie dobrze bawila i planujemy zabrac ja w wyajatkowe miejsca. Mamy zamiar zamowic jej profesjonalny taniec striptizerow ze strony http://www.tancerzerotyczny.pl/ .
marekhs
Początkujący
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: Aga454 » 05 cze 2019, 13:32

Myślę, że atrakcje powinnyście dopasować do upodobań przyszłej panny młodej. Mnie na przykład nie podoba się pomysł ze striptizem. Zakładam, że z pewnością udacie się do jakiegoś klubu na kilka drinków. Weźcie ze sobą tabletki 2KC, żeby zabawa nie zakończyła się zbyt wcześnie. Suplement należy wziąć jeszcze przed imprezą, a potem w jej trakcie. Dzięki temu przykre objawy kaca będą ograniczone do minimum lub nie pojawią się wcale, a wy będziecie mogły swobodnie się bawić. :]
Aga454
Aktywny
 
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2018, 11:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: mira » 16 sie 2019, 08:20

Z koleżankami kupiłyśmy naszej przyjaciółce zestaw gadżetów erotycznych w ramach prezentu na wieczór panieński. Prezent miał być taki z przymrużeniem oka, była tam między innymi smycz erotyczna. Ale kto wie, może niektóre użyją :).
mira
Weteran
 
Posty: 258
Rejestracja: 11 lis 2016, 13:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 09 lis 2021, 20:04

Jeśli chcecie kupić gadżety erotyczne to sobie sprawdźcie na stronę sklep erotyczny online to dobrze wyposażony sklep internetowy, który ma ciekawą ofertę i dobre, solidnie wykonane akcesoria erotyczne. U nich warto zamawiać.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 03 lip 2022, 12:36

Aga454 pisze:Myślę, że atrakcje powinnyście dopasować do upodobań przyszłej panny młodej. Mnie na przykład nie podoba się pomysł ze striptizem. Zakładam, że z pewnością udacie się do jakiegoś klubu na kilka drinków. Weźcie ze sobą tabletki 2KC, żeby zabawa nie zakończyła się zbyt wcześnie. Suplement należy wziąć jeszcze przed imprezą, a potem w jej trakcie. Dzięki temu przykre objawy kaca będą ograniczone do minimum lub nie pojawią się wcale, a wy będziecie mogły swobodnie się bawić. :]


Zgadzam się. Nie wszyscy lubią bawić się jednakowo. Moja siostra nie cierpi klubów, tłumów i głośnych imprez. wiedziałam o tym doskonale i dlatego planując jej wieczór panieński skupiłam się na zupełnie innych rozrywkach. Była degustacja wina, sesja zdjęciowa, metamorfoza fryzury z nauką makijażu oraz wizyta w SPA. Wszystkie pomysły udało mi się zrealizować dzięki ofercie https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent ... panienski/
alutka90
Weteran
 
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: konot » 15 lip 2022, 09:06

Na wieczór panieński warto jest także pomyśleć nad dobraniem odpowiedniego ubrania. Osobiście polecam zajrzeć do sklepu https://butiklalala.pl/sukienki-biale. Oferuje on duży asortyment sukienek w najmodniejszych fasonach i przystępnych cenach. Polecam.
konot
Weteran
 
Posty: 2596
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 17 lip 2022, 01:59

Dla mnie wieczór panieński to coś, co naprawdę ma wyglądać dobrze, więc sprawdzałabym coś takiego w kwestii wydatków sporych. U nas było to 1500 zł za 5 osób. No i to wydaje mi się właściwie. No i jeśli już o tym mowa, to doradca finansowy Poznań może Wam coś dobrego poradzić. Znajdzie odpowiednią pożyczkę.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 31 lip 2022, 11:12

Ja też za miesiąc wybieram się na panieński mojej przyjaciółki. To będzie mój pierwszy wieczór panieński i nie do końca wiem jak się ubrać. Myślałam, żeby zamówić coś tutaj https://yups.pl/pol_m_Odziez-177.html . Oczywiście wszystkie oprócz panny młodej mamy być ubrane na czarno.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: konot » 12 wrz 2022, 21:06

Świetną stroną gdzie odnajdziecie całe mnóstwo inspiracji modowych jest https://butiklalala.pl/jasne-jeansy-z-d ... kim-stanem.
konot
Weteran
 
Posty: 2596
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 22 sty 2023, 21:03

Jeżeli mogłabym dole coś od siebie, to myślę że warto również pomyśleć o jakichś dodatkowych atrakcjach na wieczór panieński. Ostatnio słyszałam, że bardzo popularną usługą jest striptizer Toruń https://www.tancerzerotyczny.pl/stripti ... wloclawek/ , więc może warto byłoby to rozważyć. Dajcie znać, co uważacie o tego typu urozmaicenia
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Wieczor panienski

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 07 lis 2023, 17:43

Na stronie pomysły na wieczór panieński znajdziecie pomysły na wieczór panieński i wiele inspiracji. Może skorzystacie bo ja tam znalazłam wiele ciekawych zabaw czy gier na taką imprezę. Warto poczytać
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama
cron