• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Nowy samochód - który wybrać?

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Nowy samochód - który wybrać?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 30 maja 2020, 12:23

Jeżeli szukacie nowego samochodu to ja polecam https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html
boddekk
Weteran

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Reklama

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 06 wrz 2020, 01:01

Gdybym mógł sobie pozwolić na nowy samochód to na pewno nie kupiłbym sobie małego auta. Jeśli już podróżować to wygodnie, wysoko siedząc, w pełni bezpiecznie. Moimi faworytami się samochody Toyota, szczególnie mnie ciekawi przed premierą nowy hilux 2020 . O tym samochodzie można przeczytać tutaj http://www.pewnyautomobil.pl/nowy-hilux ... -rozwiazan myślę, że na początku tego stycznia w przyszłym roku w tym salonie w Zabrzu będzie można auto już zobaczyć. Widziałam starsze modele i już robią wrażenie a to będzie jeszcze bogatsza, ulepszona wersja. Mając pieniądze nie zastanawiał bym się ani chwili tylko kupował.
gnocchi
Dociekliwy

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -

Nieprzeczytany postautor: artur123 » 24 wrz 2020, 14:42

Jeśli będziecie mieć już swój samochód to na pewno przyda się wam znajomość strony takiej jak tak https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod Tutaj możesz wykupić kompleksowe ubezpieczenie. Ubezpieczenie OC i AC Assistance, NNW komunikacyjne. Polecam serdecznie bo moim zdaniem oni mają ekstra ofertę.
artur123
Weteran

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 06 paź 2020, 13:03

No to według siebie należy przede wszystkim szukać, ale pamiętajmy, że takie https://autoplac.pl/ strony na przykład pozwalają nam na szukanie bez przeszkód. Po prostu wpisujemy model, markę, albo przeglądamy wszystkie dodane ogłoszenia. Ja Wam mówię, że tak będzie naprawdę dobrze. Po co macie chodzić po komisach i kupować w ciemno...
Deysi
Aktywny

Jestem: Inna osoba

Nieprzeczytany postautor: mela » 16 paź 2020, 12:12

Dużo zależy od Twojego budżetu, my z mężem zdecydowaliśmy się na porsche. Nim je kupiliśmy, to zdecydowaliśmy się na taką specjalną jazdę po torze. Nie ukrywam, że przejażdzka samochodem wyścigowym to nie tylko adrenalina, ale również sprawdzian umiejętności. Oboje mogliśmy sprawdzić jak to jest jeździć takim autem i oboje byliśmy zadowoleni.
mela
Hero member

Nieprzeczytany postautor: elpapito » 21 paź 2020, 21:00

Samo podejście do kwestii zakupu nowego samochodu bardzo mi się podoba i jestem jego zwolennkiem. Szczerze powiedziawszy to nie ma większego sensu szukanie swojego szczęścia na rynku wtórnym. Prawda czasami bywa okrutna, tak jest też właśnie w tym przypadku. Często to co widzimy na zdjęciach jest zupełnie oderwane od rzeczywistości. Najpewniejszą opcją będzie udanie się do salonu większej marki by zobaczyć co aktualnie prezentuje się w naszych oczach najatrakcyjniej. Wiele osób poleca Renault - https://www.renault.pl/samochody-osobowe.html ze względu na bezawaryjność ich konstrukcji. Jeszcze jak dodamy do tego fakt, że wyjeżdzamy nowym samochodem prosto z fabryki to mamy 100% pewność. Pamiętajmy o bezpieczeństwie naszym oraz rodziny, to podstawa.
elpapito
Początkujący

Pracuję: Nie

Nieprzeczytany postautor: mela » 23 paź 2020, 14:23

A ile planujesz wydać? Jeżeli nie masz oszczędności to dobrym rozwiązaniem jest auto używane, a jeżeli masz większy budżet to lepiej kupić auto z salonu. Pierwsze auto miałam z salony, a teraz kupujemy ferrari. Też sądzimy, że zwariowaliśmy, ale co tam. Połowa sukcesu to auto, teraz szukamy mechanika ferrari poznan . Nasz obecny mechanik powiedział, że to jest ponad jego siły, więc radzi nam poszukać innego warsztatu, ale miło z jego z strony bo przynajmniej powiedział prawdę, a nie naciąga.
mela
Hero member

Poprzednia