• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

warsztat

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 17 kwie 2019, 12:20

Sama z chęcią znalazłabym jakiś warsztat, bo mam upartego męża, który przy aucie ciągle sam majstruje i długo to trwa. Dobrze robi naprawy, ale zawsze trzeba tyle czekać. Może jak mu zamówię dobrą spawarkę na Ceneo https://www.ceneo.pl/Spawarki/p:Sherman.htm , to ten sprzęt trochę usprawni mu pracę. Wiem, że byłaby mu potrzebna. A co Wy o tym myślicie?
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 27 mar 2022, 01:33

Widzę, że otwieracie swój biznes - warsztat samochodowy. Ale wiecie, nie zapomnijcie przy wyposażaniu swojego warsztatu o bezpieczeństwie. A mam tutaj na myśli przykładowo takie https://e-lakiernik.net/3m maski filtrujące, które będą was chronić przed wdychaniem oparów.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: karolina12 » 04 kwie 2022, 20:40

W każdym dobrym warsztacie powinien znaleźć się również bardzo dobry sprzęt. Jeżeli chodzi o sprężarki to polecam te od producenta BP Techem. Mają również świetny serwis, lub też części do swojego sprzętu. Jakiś czas temu szukałam z mężem zbiornika sprężonego powietrza do sprężarki. Tutaj https://mojabudowa.pl/artykul/195-jak-d ... ietrza.htm znalazłam fajny artykuł plus kupiłam części.
karolina12
Weteran
 
Posty: 107
Rejestracja: 19 gru 2018, 17:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: nie posiadam
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: wyższa uczelnia
Pracuję: Nie

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 16 kwie 2022, 17:07

Jeśli potrzebujecie sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu to polecam wybrać się do stacja kontroli pojazdów wrocław to sprawdzone miejsce gdzie pracują doświadczeni fachowcy i mechanicy. Polecam serdecznie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2256
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: woszka » 22 kwie 2022, 09:48

Jeśli wasz samochód trafił do warsztatu, to koniecznie sprawdźcie ofertę wynajem samochodów Kraków Ja nie wyobrażam sobie nawet dnia bez samochodu, bo tyle spraw mam do załatwienia na mieście. Na cale szczęście, Comfortcar zapewnia mi świetne warunki.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 04 lis 2022, 12:18

Jeżeli chcielibyście naprawić swoją podłogę w warsztacie, to myślę że idealnie do tego typu prac sprawdzi się żywica epo Watco na podłogi. Wiem że mój znajomy zamawiał ją na stronie firmy Watco.pl i był bardzo zadowolony z otrzymanych produktów. Zerknij sobie do nich, a myślę że nie będziecie rozczarowani
kalusia
Weteran
 
Posty: 809
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 17 lis 2022, 21:11

Ale jakbyście szukali dobre kleje specjalistyczne, to możecie zerknąć sobie na sklep Ataszek. Tam macie produkty dobrej jakości, które doskonale się sprawdzą w praktyce. Nawet możecie kupić tam świetny klej do tapicerki itp Koniecznie sobie sprawdźcie...
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: mela » 02 kwie 2023, 04:52

Warsztat wiąże się przede wszystkim z jego wyposażeniem - to najważniejszy aspekt. Znalezienie jednak wszystkich potrzebnych narzędzi i przyrządów jest czasochłonne i przeważnie są one w innych sklepach. Podczas wyposażania swojego warsztatu udało mi się zamówić wiertła, śrubki, młotki oraz imadło w hurtowni https://stalmut.pl/ i wszystko było dostępne w jednym miejscu, jedynie wybrałem innych producentów. Ta hurtownia elementów złącznych ma w swojej ofercie mnóstwo narzędzi potrzebnych w stolarstwie, budownictwie, jak i dla ślusarzy, dlatego jak chcecie się zaopatrzyć, to polecam.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 22 kwie 2023, 16:59

W warsztacie nie powinno zabraknąć odpowiednich narzędzi, jak i nawet klejów. W końcu zawsze coś tam się majsterkuje przy różnych materiałach itd. Dlatego pozwolę sobie wspomnieć tutaj o firmie https://ataszek.pl/99-kleje-do-metalu , która oferuje bardzo dobre kleje, jak i sprzęty typu zgrzewarki, noże termiczne, palniki gazowe itd.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 01 sie 2023, 13:56

Domowy warsztat powinien być dobrze wyposażony, bo nigdy nie wiadomo co kiedy może się przydać. U nas teraz jest czas remontów dlatego co chwile mąż dokupuje jakieś narzędzia. Ostatnio zaopatrzył się we frezy diamentowe https://www.krzemex.pl/narzedzia-diamentowe/frezy-diamentowe . Takie frezy przydają się do obróbki kamienia naturalnego i sztucznego.
ToYa
Weteran
 
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: konot » 17 sie 2023, 07:08

Każdemu kto zastanawia się nad zaopatrzeniem w wysokiej jakości podnośniki polecam zajrzeć do oferty https://skamet.com.pl/ Od wielu lat produkują urządzenia hydrauliki siłowej o wysokiej jakości wykonania. Firma poza rewelacyjnymi produktami oferuje również pomoc w doradztwie technicznym. Warto do nich zajrzeć.
konot
Weteran
 
Posty: 2688
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 24 wrz 2023, 16:11

Mój mąż od dawna mówił ,że jeśli będziemy budować dom to z pewnością znajdzie się tam miejsce na warsztat. Chodzi o to aby znalazło się miejsce gdzie można dokonać drobnych napraw samochodu oraz innych domowych rzeczy, które uległy awarii czy zepsuciu. Właśnie taki stół warsztatowy z imadłem , to jest to czego mąż tak długo szukał. Zakup okazał się bardzo trawiony.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 252
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 20 paź 2023, 20:03

U nas , było to samo. Mój mąż również zastrzegł sobie fakt, że nasz nowy dom ma posiadać duży garaż i nie tylko do samochodu. Bo również chce mieć w nim swój mały warsztat. Zobaczcie sami jak duży jest ten garaż https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-5. Wydawać by się mogło, że nawet większy od części mieszkalnej.
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 24 paź 2023, 10:57

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta garaży blaszanych, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produ ... -blaszane/ , gdzie znajdziecie ofertę firmy Stalmex.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2256
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: warsztat

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 25 paź 2023, 10:12

Jak powinien być wyposażony dobry warsztat? Wiele w tym temacie zależy od branży jaką reprezentuje dany fachowiec. Inne na przykład narzędzia będzie miał warsztat samochodowy a inne warsztat naprawczy rtv. Wszystkie jednak te warsztaty wyposażone będą w stół do warsztatu. Takie stoły także mogą się różnić od siebie - w zależności od potrzeb.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 252
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama
cron