• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Samochód jaki wybrać?

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: niunia21 » 15 cze 2018, 09:22

hej,
ja kupiłam używane autko, miało lekkie zarysowania na tylnym błotniku, ale dzięki kosmetykom z https://sklep.motogo.pl/autoglym-m49 auto wygląda jak nowe - polecam maja wysokiej jakości produkty
niunia21
Dociekliwy

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: filologia
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: bialysstok
Uczelnia: wyzsza szkola
Pracuję: Nie

Reklama

Nieprzeczytany postautor: mczay » 15 cze 2018, 21:38

No, niestety jak rysy są głębokie to żadne kosmetyki nie pomogą. Wtedy już tylko serwis i profesjonalne lakiernictwo jeśli nie chcesz żeby po zimie cała szpachla odpadła a w podrzędnym warsztacie jej nie będą żałować. Ja z kolei w końcu mam Forda, który zawsze mi się podobał. Oszczędności gromadzone tyle czasu, ale warto było. I w nagrodę jeszcze producent zrobił mi niespodziankę :D Popatrzcie jaka promocja jest dla właścicieli Fordów https://akcjaserwisowa.pl/klimatyzacja. Za 99 zł kompletny serwis i jeszcze filtr w obniżonej cenie 80 zł. Jak zdążę to na pewno skorzystam, bo promocja do końca miesiąca a ja w delegacji. Bez auta.
mczay
Hero member

Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: :)
Kierunek studiów: :)
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: :)
Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: LenkaMalutka » 16 cze 2018, 13:18

Jaki się nie wybierze, to trzeba pamiętać o tym, aby dbać o jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Widziałam fajną ofertę w Cleantechco > https://cleantechco.pl/katalog/ gdzie mają preparat do skórzanej tapicerki samochodowej. Dzięki zaawansowanej formule zabezpiecza skórzaną tapicerkę oraz nadaje jej odpowiednią miękkość i gładkość. Zapobiega pękaniu skóry oraz jej wysychaniu. Odświeża kolory i może być stosowany niezależnie od barwy tapicerki. A wy co sądzicie na temat tego sklepu ?
LenkaMalutka
Hero member

Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: dada
Kierunek studiów: dadadadad
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Wyzsza

Nieprzeczytany postautor: wilkat80 » 21 cze 2018, 10:23

Sprawdź najnowszą ofertę Mazdy. Wszystkie modele ze szczegółowymi opisami możecie sprawdzić na stronach autoryzowanych dealerów. Ostatnio byliśmy na jeździe próbnej nową Mazdą 6 kombi. Wrażenia niesamowite, bardzo fajne auto dla czteroosobowej rodziny. Chyba się na nie zdecydujemy. Czekamy aż salon samochodowy Kraków przygotuje dla nas ostateczną ofertę. Mamy nadzieje, że nie zapomną o promocyjnej cenie dla nowych klientów :)
Awatar użytkownika
wilkat80
Aktywny

Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba

Nieprzeczytany postautor: Jagoda12 » 21 cze 2018, 16:12

A co powiecie na markę BMW? Ja słyszałam, że to dobrej jakości samochody, mało zawodne, które potrafią cieszyć swojego właściciela przez długie lata ;) . Podtrzymujecie tę opinię zasłyszaną od koleżanki? Chętnie dowiem się, co o nich sądzicie, ponieważ rozważam kupno takiego autka w salonie Bawaria Motors BMW w Gdańsku.
Jagoda12
Weteran

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -

Nieprzeczytany postautor: Johner » 24 cze 2018, 10:56

Trzeba wyliczyć czy w ogóle kupno samochodu jest opłacalne, znam osoby, które jeżdżą raz na dwa-trzy tygodnie po zakupy i wydali na auto kilkadziesiąt tysięcy. W takich sytuacajch czasem lepiej jest po prostu regularnie korzystać z taksówki - https://itaxi.pl/, wyjdzie to taniej w perspektywie lat ;)
Johner
Weteran

Tytuł / Specjalizacja: brak

Nieprzeczytany postautor: truskawka » 27 cze 2018, 10:08

Niezależnie od tego, jaki samochód wybierzesz, pamiętaj, że z autem może stać się wszystko, niezależnie od marki czy modelu. Warto w takich sytuacjach mieć namiary na sprawdzonych specjalistów, którzy poradzą sobie z tego typu zadaniami. Dlatego właśnie odsyłam do strony blacharstwo lakiernictwo łódź. Ci panowie są naprawdę świetni w tym, co robią.
truskawka
Weteran

Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Katowice

Nieprzeczytany postautor: antoni21 » 02 lip 2018, 18:52

Aktualnie trendy są niezmienne. Polscy kierowcy mając wybór, cały czas decydują się na samochód na benzynę. Nie ma co w to wnikać. Skoro taki trend panuje na naszym rynku, to znaczy, że coś musi być na rzeczy. Pozostaje tylko przyglądać się temu, w którą stronę to wszystko pójdzie.
antoni21
Weteran

Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Bydgoszcz
Uczelnia: a

Nieprzeczytany postautor: lunatyk333 » 06 lip 2018, 17:05

ja kupiłbym jakąś Mazdę
lunatyk333
Początkujący

Nieprzeczytany postautor: asiaczek12 » 07 lip 2018, 19:29

Oprócz wyboru samego samochodu radzę zbadać rynek stacji paliw i wybierać te na których jest serwowane paliwo wysokiej jakości z odpowiednią ilością oktanów. Dobrym dostawcą paliw jest hurtownia http://www.pader.pl/ i warto się zorientować które stacje korzystają z ich usług, tym bardziej mając silnik benzynowy, bo diesel przepali wszystko benzyna lubi być wybredna :)
asiaczek12
Hero member

Nieprzeczytany postautor: Yetorest » 22 lip 2018, 14:26

W sumie to nie ważne jaki samochód wybierzesz, ważne jest to aby prezentował się jak najlepiej. Na szczęście jeśli chodzi o wnętrze to są usługi takie jak ta http://czyszczenie-murawski.pl/oferta/c ... ochodowej/ i można szybko oraz efektownie odświeżyć tapicerkę. Korzystacie z takich usług?
Yetorest
Weteran

Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: dsfsdf
Kierunek studiów: sdfsdf
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: sdfsdfsdf
Uczelnia: sdfsdfsdf

Nieprzeczytany postautor: palinka » 26 lip 2018, 20:37

Co do tapicerki - to akurat najmniejszy problem, bo sporo firm oferuje teraz jej renowację. W Krakowie na przykład mogę polecić firmę http://www.detailing-point.pl/, która ma spore doświadczenie w tej kwestii i szybko uwinie się z problemem, a tapicerka będzie wyglądała jak nowa;)
palinka
Dociekliwy

Tytuł / Specjalizacja: inne
Kierunek studiów: administracja
Miasto uczelni: Rzeszów
Uczelnia: WSIiZ

Nieprzeczytany postautor: neprilikofj » 18 wrz 2018, 17:11

Witam. Chodzi mi w chwili obecnej po głowie pomysł, by kupić polisę na życie. Czy macie może jakieś doznania w tym aspekcie tematycznym? Z tego co czytam, wyróżniane są ubezpieczenia życiowe dostępne na ubezpieczenie na życie mbank z rankingubezpieczennazycie.pl. Za każdą przydatną wskazówkę będę niezwykle wdzięczny.
Awatar użytkownika
neprilikofj
Początkujący

Jestem: Uczeń

Nieprzeczytany postautor: bialykiel50 » 19 wrz 2018, 18:07

Szukam jakiegoś busa dla siebie i z początku zastanawiałem się nad używanym autem przykładowo z zagranicy, ale jednak wolę zainwestować w coś nowego z salonu, gdzie będę miał pewność że wszystko jest w porządku a do tego będę miał profesjonalny serwis. Interesują mnie busy Iveco CTC. Znam kilka osób, które od lat śmigają tą marką w transporcie międzynarodowym i bardzo sobie chwalą silniki, które są praktycznie nie do zajechania.
bialykiel50
Hero member

Tytuł / Specjalizacja: dr
Kierunek studiów: łopatologiczne
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika

Nieprzeczytany postautor: magda906 » 24 wrz 2018, 21:58

Jak dla mnie dobrym wyborem jest marka BMW, widziałam nawet ostatnio atrakcyjną wyprzedaż w Bawaria Motors BMW W Gdańsku, aż sama się zastanawiałam czy nie kupić mężowi auta. Bo jedno BMW już mamy.

----------------------------------- Scalono post 24 wrz 2018, 21:58 -----------------------------------

Jeśli już wybierzecie samochód, warto sobie też pisać ten adres https://zaplacmandat.pl/jak-zaplacic-mandat To nowy projekt, który umożliwia całkowicie przez internet zapłacić za mandat. Wystarczy przepisać dane z mandatu do formularza i swoje dane płatności również. Opłata jest mniejsza niż na poczcie. Polecam.
magda906
Hero member

PoprzedniaNastępna