• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Samochód jaki wybrać?

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: LenkaMalutka » 16 cze 2018, 13:18

Jaki się nie wybierze, to trzeba pamiętać o tym, aby dbać o jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Widziałam fajną ofertę w Cleantechco > https://cleantechco.pl/katalog/ gdzie mają preparat do skórzanej tapicerki samochodowej. Dzięki zaawansowanej formule zabezpiecza skórzaną tapicerkę oraz nadaje jej odpowiednią miękkość i gładkość. Zapobiega pękaniu skóry oraz jej wysychaniu. Odświeża kolory i może być stosowany niezależnie od barwy tapicerki. A wy co sądzicie na temat tego sklepu ?
LenkaMalutka
Hero member

Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: dada
Kierunek studiów: dadadadad
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Wyzsza
Pracuję: Nie

Reklama

Nieprzeczytany postautor: wilkat80 » 21 cze 2018, 10:23

Sprawdź najnowszą ofertę Mazdy. Wszystkie modele ze szczegółowymi opisami możecie sprawdzić na stronach autoryzowanych dealerów. Ostatnio byliśmy na jeździe próbnej nową Mazdą 6 kombi. Wrażenia niesamowite, bardzo fajne auto dla czteroosobowej rodziny. Chyba się na nie zdecydujemy. Czekamy aż salon samochodowy Kraków przygotuje dla nas ostateczną ofertę. Mamy nadzieje, że nie zapomną o promocyjnej cenie dla nowych klientów :)
Awatar użytkownika
wilkat80
Aktywny

Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: Johner » 24 cze 2018, 10:56

Trzeba wyliczyć czy w ogóle kupno samochodu jest opłacalne, znam osoby, które jeżdżą raz na dwa-trzy tygodnie po zakupy i wydali na auto kilkadziesiąt tysięcy. W takich sytuacajch czasem lepiej jest po prostu regularnie korzystać z taksówki - https://itaxi.pl/, wyjdzie to taniej w perspektywie lat ;)
Johner
Weteran

Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -

Nieprzeczytany postautor: lunatyk333 » 06 lip 2018, 17:05

ja kupiłbym jakąś Mazdę
lunatyk333
Początkujący

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -

Nieprzeczytany postautor: palinka » 26 lip 2018, 20:37

Co do tapicerki - to akurat najmniejszy problem, bo sporo firm oferuje teraz jej renowację. W Krakowie na przykład mogę polecić firmę http://www.detailing-point.pl/, która ma spore doświadczenie w tej kwestii i szybko uwinie się z problemem, a tapicerka będzie wyglądała jak nowa;)
palinka
Dociekliwy

Tytuł / Specjalizacja: inne
Kierunek studiów: administracja
Miasto uczelni: Rzeszów
Uczelnia: WSIiZ

Nieprzeczytany postautor: neprilikofj » 18 wrz 2018, 17:11

Witam. Chodzi mi w chwili obecnej po głowie pomysł, by kupić polisę na życie. Czy macie może jakieś doznania w tym aspekcie tematycznym? Z tego co czytam, wyróżniane są ubezpieczenia życiowe dostępne na ubezpieczenie na życie mbank z rankingubezpieczennazycie.pl. Za każdą przydatną wskazówkę będę niezwykle wdzięczny.
Awatar użytkownika
neprilikofj
Początkujący

Jestem: Uczeń

Nieprzeczytany postautor: bialykiel50 » 19 wrz 2018, 18:07

Szukam jakiegoś busa dla siebie i z początku zastanawiałem się nad używanym autem przykładowo z zagranicy, ale jednak wolę zainwestować w coś nowego z salonu, gdzie będę miał pewność że wszystko jest w porządku a do tego będę miał profesjonalny serwis. Interesują mnie busy Iveco CTC. Znam kilka osób, które od lat śmigają tą marką w transporcie międzynarodowym i bardzo sobie chwalą silniki, które są praktycznie nie do zajechania.
bialykiel50
Hero member

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: dr
Kierunek studiów: łopatologiczne
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika

Nieprzeczytany postautor: magda906 » 24 wrz 2018, 21:58

Jak dla mnie dobrym wyborem jest marka BMW, widziałam nawet ostatnio atrakcyjną wyprzedaż w Bawaria Motors BMW W Gdańsku, aż sama się zastanawiałam czy nie kupić mężowi auta. Bo jedno BMW już mamy.

----------------------------------- Scalono post 24 wrz 2018, 21:58 -----------------------------------

Jeśli już wybierzecie samochód, warto sobie też pisać ten adres https://zaplacmandat.pl/jak-zaplacic-mandat To nowy projekt, który umożliwia całkowicie przez internet zapłacić za mandat. Wystarczy przepisać dane z mandatu do formularza i swoje dane płatności również. Opłata jest mniejsza niż na poczcie. Polecam.
magda906
Weteran

Nieprzeczytany postautor: Antygona5 » 26 wrz 2018, 08:30

Ja jako kobietka poszukuję małego i zwrotnego autka :) Nie wyobrażam sobie jeździć BMW...
Antygona5
Aktywny

Nieprzeczytany postautor: vicia » 08 lut 2019, 22:39

Ja już takie małe i zwrotne kupiłam. Zobacz sobie Toyotki np. Yariskę lub Aygo. Ja w ogóle jestem ledwo po prawie jazdy więc bałam się trochę jak dużo zapłacę za OC. Szukałam informacji i ofert ale nie potrafiłam tego sama ogarnąć. Wkońcu znalazłam artykuł na https://www.mfind.pl/akademia/abc-zakupu/oc-mlodego-kierowcy/ o ubezpieczeniach dla młodych kierowców i bardzo mi to rozjaśniło umysł. Jestem singielką jedynaczką i mój tata nigdy nie jeździł autem dlatego nie mam się kogo zapytać z mężczyzn co zrobić by płacić mniej ale na tej stronie na której znalazłam artykuł widziałam też porównywarkę cen więc właśnie dzięki niej znalazłam dobrą ofertę dla mnie. Jak dobrze, że są porównywarki :roll: :roll: :roll:
vicia
Aktywny

Jestem: Technik dentystyczny

Nieprzeczytany postautor: disco » 12 lut 2019, 16:54

Właśnie najlepiej z takich porównywarek korzystać bo najłatwiej znaleźć coś taniego. Ja zawsze tutaj https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ sobie sprawdzam - bardzo łatwa w obsłudze
disco
Hero member

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: inżynieria
Kierunek studiów: chemia
Miasto uczelni: Wawa
Uczelnia: Wawa

Poprzednia