• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Samochód jaki wybrać?

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: neprilikofj » 18 wrz 2018, 17:11

Witam. Chodzi mi w chwili obecnej po głowie pomysł, by kupić polisę na życie. Czy macie może jakieś doznania w tym aspekcie tematycznym? Z tego co czytam, wyróżniane są ubezpieczenia życiowe dostępne na ubezpieczenie na życie mbank z rankingubezpieczennazycie.pl. Za każdą przydatną wskazówkę będę niezwykle wdzięczny.
Awatar użytkownika
neprilikofj
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2018, 21:08
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: bialykiel50 » 19 wrz 2018, 18:07

Szukam jakiegoś busa dla siebie i z początku zastanawiałem się nad używanym autem przykładowo z zagranicy, ale jednak wolę zainwestować w coś nowego z salonu, gdzie będę miał pewność że wszystko jest w porządku a do tego będę miał profesjonalny serwis. Interesują mnie busy Iveco CTC. Znam kilka osób, które od lat śmigają tą marką w transporcie międzynarodowym i bardzo sobie chwalą silniki, które są praktycznie nie do zajechania.
bialykiel50
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: dr
Kierunek studiów: łopatologiczne
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: magda906 » 24 wrz 2018, 21:58

Jak dla mnie dobrym wyborem jest marka BMW, widziałam nawet ostatnio atrakcyjną wyprzedaż w Bawaria Motors BMW W Gdańsku, aż sama się zastanawiałam czy nie kupić mężowi auta. Bo jedno BMW już mamy.

----------------------------------- Scalono post 24 wrz 2018, 21:58 -----------------------------------

Jeśli już wybierzecie samochód, warto sobie też pisać ten adres https://zaplacmandat.pl/jak-zaplacic-mandat To nowy projekt, który umożliwia całkowicie przez internet zapłacić za mandat. Wystarczy przepisać dane z mandatu do formularza i swoje dane płatności również. Opłata jest mniejsza niż na poczcie. Polecam.
magda906
Weteran
 
Posty: 126
Rejestracja: 25 mar 2014, 14:46
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: Antygona5 » 26 wrz 2018, 08:30

Ja jako kobietka poszukuję małego i zwrotnego autka :) Nie wyobrażam sobie jeździć BMW...
Antygona5
Aktywny
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 wrz 2018, 13:10
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: vicia » 08 lut 2019, 22:39

Ja już takie małe i zwrotne kupiłam. Zobacz sobie Toyotki np. Yariskę lub Aygo. Ja w ogóle jestem ledwo po prawie jazdy więc bałam się trochę jak dużo zapłacę za OC. Szukałam informacji i ofert ale nie potrafiłam tego sama ogarnąć. Wkońcu znalazłam artykuł na https://www.mfind.pl/akademia/abc-zakupu/oc-mlodego-kierowcy/ o ubezpieczeniach dla młodych kierowców i bardzo mi to rozjaśniło umysł. Jestem singielką jedynaczką i mój tata nigdy nie jeździł autem dlatego nie mam się kogo zapytać z mężczyzn co zrobić by płacić mniej ale na tej stronie na której znalazłam artykuł widziałam też porównywarkę cen więc właśnie dzięki niej znalazłam dobrą ofertę dla mnie. Jak dobrze, że są porównywarki :roll: :roll: :roll:
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: daniel677 » 23 wrz 2019, 18:06

Wybór samochodu jest trudny, ponieważ jest sporo samochodów, które nam się podobają. Jednakże jeśli będziecie chcieli zrobić fajne ramki do tablic rejestracyjnych ze swoim napisem to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://unital.com.pl/oferta/
daniel677
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2019, 17:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz medycyny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: wawa
Kierunek studiów: wawa
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: wawa
Uczelnia: waawaw
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: michal2111 » 24 wrz 2019, 08:23

Może ktoś z państwa naprawiał swój samochód w https://fastserv.pl/oddzialy/ . Jeśli nie to ja wam bardzo polecam ten serwis bo jest po prostu rewelacyjny w stu procentach.
michal2111
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 08:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: mela » 21 lis 2019, 18:01

Ja ostatnio musiałam zdecydować , jaką lawetę wybrać. Mój samochód po prostu zgasł i nie szło go już odpalić. Szukałam kogoś w sieci i ostatecznie zdecydowałam się na fachowców z https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Teraz mam już ich numer w telefonie, nigdy nie wiadomo kiedy znowu może być potrzebny.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: grzegorz332 » 20 cze 2020, 10:46

Widzę, że wspominacie o ubezpieczeniu NNW, ale może nie każdy wie na czym ono polega i przed czym chroni. Jeśli rzeczywiście tak jest, polecam wam zajrzeć na stronę http://ehdiblog.pl/ . Znajdziecie tu bardzi ciekawy i warty moim zdaniem uwagi artykuł na ten temat
grzegorz332
Hero member
 
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 07:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: vinni1 » 02 lip 2020, 14:25

Dokładnie tak jak ktoś tu napisał, wszystko zależy od własnych standardów ale my np odkąd jeździmy Renault Kangoo to jednak tutaj ta podwyższona kabina super wpływa na komfort jazdy i aktualnie zmieniając auto ten model kabiny jest kluczem wyboru.
vinni1
Początkujący
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:18
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: zaneta » 21 gru 2020, 22:29

Nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to jaki samochód kupić. Wszystko za sprawą bardzo dużego wyboru jaki mamy na rynku oraz indywidualnych oczekiwań każdego z nas. Warto sobie uświadomić jakie cechy powinno mieć auto idealne. Moim zdaniem to niezawodność jest numerem jeden na liście ponieważ nie ma nic gorszego niż wydawanie pieniędzy u mechanika. Poza tym dobrze jakby było przestronne w środku, miało dość duży bagażnik bo zawsze trafi się jakaś większa rzecz do przewiezienia. Jeśli chodzi o zakup z salonu to jak najbardziej jestem jego zwolenniczką. Zobaczcie jakie wiele możliwości daje oferta Nissana - https://nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt Dla nas będzie to oznaczało spokój przez wiele lat użytkownia i satysfakcję z jazdy :)
zaneta
Aktywny
 
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: chvj
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 sty 2021, 20:32

Chciałbym Wam polecić ofertę https://www.cichy-zasada.poznan.skoda.pl/, gdzie znajdziecie autoryzowanego dealera marki Skoda, który może Wam zaoferować profesjonalną pomoc oraz doradztwo w zakresie wyboru samochodu. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2227
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: turyna » 24 mar 2021, 15:10

A jak kształtuje się Twój budżet? W sumie, żeby Ci coś zaproponować to warto znać tą informację :) Swoją drogą, skoro rozglądasz się za samochodem to zacznij się rozglądać za mechanikiem, bo znalezienie konkretnego to wcale nie jest taka prosta sprawa. Wiem, ile mi zeszło nim trafiłam do mojego mechanika Ferrari Wrocław. Najważniejsze, że już znalazłam więc nie chce wspominać tego co było.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 26 mar 2021, 02:08

A gdybyś kupował całkowicie nowe auta, nie trzeba byłoby zabierać ze sobą nikogo do sprawdzenia, bo wiedziałbyś, że kupowane auto jest sprawne. Jak rozglądasz się właśnie za autem, to przejrzyj ofertę dostępną na stronie https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ od salon lexus warszawa. Zapewne wiesz, że to super marka, więc możesz od niej wiele oczekiwać.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód jaki wybrać?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 31 mar 2021, 17:59

Wszystkim zainteresowanycm tematem chciałbym polecić stronę https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html , na której znajdziecie oferte samochodów nowych oraz używanych w bardzo dobrych cenach. Wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie głownej.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2227
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama