• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Sprzedaż mieszkań

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: dentix » 20 wrz 2020, 13:52

W tych czasach dużo osób szuka mieszkań do sprzedaży poprzez biura nieruchomości . Mamy wtedy stuprocentową pewność że nikt nas nie oszuka ponieważ każda transakcja jest ubezpieczona . Biuro które mogę polecić to https://www.cn-kaczmarek.pl/. Są liderem na rynku od kilku lat więc mają już sporo doświadczenia.
dentix
Hero member
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: woszka » 26 lis 2020, 14:21

Powiem wam, że według mnie najlepiej mieszkanie kupić prosto od dewelopera. Unikam w ten sposób opłat czy prowizji :) My z mężem zdecydowaliśmy się na ofertę https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... dynia.html i powiem wam, że jest to najlepszy deweloper, z jakim prowadziliśmy rozmowy.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 02 sty 2021, 12:07

Fantastyczną ofertę mieszkań znajdziecie na stronie https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2251
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: Jacek13 » 01 lut 2021, 11:44

A może zainteresuje as ta propozycja tu ogłoszeniowa warszawa Za pomocą tego damowego portalu możecie zamieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania np właśnie w Warszawie. To bardzo dobra oferta, gdzie jest wiele ciekawych ofert nie tylko sprzedaży ale i kupna.
Jacek13
Weteran
 
Posty: 134
Rejestracja: 19 cze 2019, 12:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: medycyna
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: szczecin
Uczelnia: wyzsz Szkola Medyczna
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 19 lut 2021, 01:31

Jedni mieszkania kupują, inni wynajmują, a jeszcze inni chcą sprzedać. Wiadomo, każdy ma inne potrzeby. Gdybyście szukali czegoś ciekawego jeśli chodzi o nieruchomości to zdecydowanie warto sprawdzić nieruchomości premium gdynia , jaki jest wybór. W takich miejscach można liczyć na ciekawą ofertę, a przy tym różnorodną. A do tego na profesjonalne podejście i doradztwo.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: turyna » 24 lut 2021, 13:05

Dokładnie. Ja miałam jakiś czas temu taki etap w życiu, że musiałam w szybkim czasie spieniężyć nieruchomość. Myślałam że załatwię to w szybkim czasie, jednak życie to zweryfikowało. Okazało się to nie takie proste. Dowiedziałam się, że mogę sprzedać je w takim miejscu jak https://skupnieruchomoscinaslasku.pl/sk ... -katowice/ . To okazało się bardzo dobrym pomysłem. Dostałam za nie naprawdę uczciwe pieniądze i o nic nie musiałam się martwić.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: majeczka » 12 kwie 2021, 23:03

Własne mieszkanie już mam, w Warszawie. Jestem z tego bardzo zadowolona, nareszcie czuję się, że jestem u siebie. Mogę sobie urządzać po swojemu, zmieniać, super uczucie. Wcześniej wynajmowałam, to nie ma co porównywać. Tu gdzie teraz mieszkam mam też dużo lepszego zarządcę niż tam gdzie wcześniej mieszkałam. Jest to Per modum. Wszystko zadbane, dopilnowane, pełen profesjonalizm mogę powiedzieć.
majeczka
Dociekliwy
 
Posty: 49
Rejestracja: 03 wrz 2018, 18:08
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 15 kwie 2021, 10:08

Co tu kryć, głównie zajmują się tym deweloperzy i to całkiem w dobrej cenie można kupić to, czy owo. Ja jednak wiem, że dobrze jest się zabezpieczyć i wszystko posprawdzać przed zakupem mieszkania. Tutaj https://gaworkancelaria.pl/umowa-dewelo ... dpisaniem/ macie napisane, co zrobić z umową deweloperską.
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 22 kwie 2021, 23:47

Moje mieszkanie było wystawione na sprzedaż kilka miesięcy, korzystałam z usług biura nieruchomości. Kiedy już straciłam szansę na jego sprzedaż dowiedziałam się czym jest skup nieruchomości Gdynia. Firma skupująca nieruchomości zainteresuje się każdym mieszkaniem a co ważne są w stanie zaoferować za niego rozsądne pieniądze. To dobry sposób jeśli chcecie naprawdę szybko pozbyć się nieruchomości.
gnocchi
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: vers » 27 sie 2021, 17:19

Na sprzedaży mieszkań można sobie fajnie zarobić, dlatego ja planuję przebranżowić się i zająć deweloperką. Zapisałem się na warsztaty deweloperskie i będę się doszkalał z tej profesji. Chcę wiedzieć co się dzieje w branży, czego potencjalni klienci szukają i gdzie szukają nieruchomości. Zobaczymy ;)
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 11 wrz 2021, 21:19

Moim zdaniem bardzo interesującą ofertę na nieruchomości znajdziecie u tej firmy: https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Wydaje mi się, że mają bardzo ciekawą ofertę, z której warto skorzystać. Posiadają spore doświadczenie i oferuję szybkie i skuteczne przeprowadzenie całej transakcji.
kalusia
Weteran
 
Posty: 808
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 12 paź 2021, 19:42

gnocchi pisze:Moje mieszkanie było wystawione na sprzedaż kilka miesięcy, korzystałam z usług biura nieruchomości. Kiedy już straciłam szansę na jego sprzedaż dowiedziałam się czym jest skup nieruchomości Gdynia. Firma skupująca nieruchomości zainteresuje się każdym mieszkaniem a co ważne są w stanie zaoferować za niego rozsądne pieniądze. To dobry sposób jeśli chcecie naprawdę szybko pozbyć się nieruchomości.



Na jakiej zasadzie działa skup nieruchomości. Natknęłam się na tą opcję w https://www.lombard-warszawa.com.pl/
ale nie kumam tego za bardzo
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 20 lis 2021, 12:13

Aktualnie próbuję sprzedać mieszkanie, a jak mi się to uda na pewno zdecyduję się na kupno domu. Prawdopodobnie nie kupię go samodzielnie, dlatego zaczęłam interesować się co może współwłaściciel nieruchomości. Artykuł ten znalazłam na stronie firmy GRB Nieruchomości, z którą chcę się skontaktować w sprawie sprzedaży mojego mieszkania.
elka74
Weteran
 
Posty: 1073
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: woszka » 27 lis 2021, 18:35

To prawda, są firmy które zajmują się skupem mieszkań. Sama miałam tę przyjemność, aby skorzystać z takich usług. Gdyby ktoś z was był ciekaw, to zostawiam wam namiar: https://sprzedammieszkanie.com/ Warto zapoznać się z ich ofertą, a to dlatego że oferują bardzo dobre ceny.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Sprzedaż mieszkań

Nieprzeczytany postautor: totor » 05 gru 2021, 17:59

Postawiłbym na osiedle Apartamenty Karolinki jeśli chodzi o Śląsk, mi akurat zależało bardzo na tej lokalizacji bo dzięki niej masz wszędzie blisko, ceny też są tu bardzo przystępne.
totor
Hero member
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2017, 11:29
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Reklama
cron