• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jak reklamować swój biznes?

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 maja 2022, 09:55

Według mnie coraz więcej osób decyduje się na zakupy w sklepach internetowych, dlatego warto zadbać o odpowiedni sklep oraz stronę internetową dla firmy. Osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić usługi firmy https://www.generalinformatics.pl .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: mela » 26 cze 2022, 10:14

Reklama własnego biznesu to jedno. Nie można jednak pod żadnym pozorem zapominać o rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Narzędzi dostępnych na rynku jest naprawdę sporo, jednak coraz więcej firm decyduje się na te, które dają nam nowoczesne rozwiązania. Mnie zainteresowała Rozmowa z botem Hellobot . Taki bot głosowy w zdecydowany sposób usprawnia pracę w działach call center.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: konot » 06 lip 2022, 22:44

Jeśli obawiasz się kto, gdzie i kiedy pisze na wybrany temat np. o Twoim produkcie, firmie, stronie www czy osobie to koniecznie zajrzyj na stronę https://monitori.pl/. Monitori jako narzędzie zapobiegawcze pozwoli Ci wykryć i natychmiastowo zareagować na krzywdzące opinie wrogów marki lub niezadowolonych klientów.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 01 gru 2022, 03:29

Ja w sumie dopiero zaczynam przygodę z reklamowaniem swojej firmy i tak zastanawiam się nad tym czy nie kupić u firmy manufakturakalendarzy.pl kalendarz książkowy z własnym projektem, a także inne gadżety reklamowe. I na co jeszcze ogólnie warto byłoby postawić?
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 29 mar 2023, 13:06

Dobrą formą reklamy mogą być też nadruki, lub hafty na przykład na koszulkach. Firma https://www.promonadruk.pl/ ma w ofercie nadruki i hafty komputerowe. Można zamówić u nich koszulki, odzież roboczą, czy też sportową, lub też torby. Ich przedmioty są bardzo dobrej jakości i ceny są adekwatne. Polecam wam tą firmę serdecznie.
alutka90
Weteran
 
Posty: 375
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: Ajlar » 31 mar 2023, 14:37

Wg mnie dobrą opcją jest stworzenie własnej strony internetowej/wizytówki i jej wypozycjonowanie. No ale niestety, takie działania to już trzeba raczej zlecić firmie, która się tym zajmie kompleksowo. Takie pozycjonowanie stron www to różnorodne działania, a części z nich - samemu nie ogarniemy niestety. No i też czas - to trwa, a wyniki widać po kilku/kilkunastu miesiącach.
Ajlar
Dociekliwy
 
Posty: 32
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:41
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 16 kwie 2023, 12:59

Ja szukałem i właściwie znalazłem bardzo ciekawą firmę https://posideo.com/stoiska/ która w swoim asortymencie zawiera sporo różnorodnych możliwości w zakresie reklamy wewnętrznej w firmie. Warto sprawdzić, bo mają wiele ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Myślę, że nikt z was nie będzie zawiedziony ichniejszą ofertą.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 26 kwie 2023, 23:00

Tak, reklama jest potrzebna i to niezależnie od rodzaju branży w której jesteśmy. Na pewno warto dowiedzieć się podstawowych informacji o poszczególnych formach promowania firmy, aby wiedzieć, która opcja dla nas będzie najlepsza. W sieci jest wiele artykułów, które poruszają temat reklamy. Wspomniano o niej również w tym artykule https://www.goldap.info/artykuly-reklam ... ternetowej
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 04 cze 2023, 19:35

Obecnie konkurencja jest bardzo duża, dlatego warto postawić na nowoczesne sposoby reklamowania się. Widzieliście może takie monitory, na których wyświetlane są reklamy? Tego typu ekrany oferuje firma https://solix.pl/ . U nich możecie także zakupić specjalne programy i aplikacje do zarządzania wyświetlaną treścią.
ToYa
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 lip 2023, 17:17

Czy wiecie jak efektywnie wypromować swój produkt lub markę? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem marketingu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady dostępne w artykule na stronie - https://marketing-buzz.pl .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 25 paź 2023, 01:22

Promowanie firmy jest niezbędne dla jej sukcesu, ale często wymaga znacznych środków finansowych. Jeśli Twoja firma ma problemy z płynnością finansową, warto zwrócić uwagę na AFORTI Factor. Oferuje on produkty faktoringowe bez regresu, pozwalające na nabywanie niezapłaconych wierzytelności, umożliwiając przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych i wspierając dynamiczny rozwój biznesu.
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 04 lis 2023, 17:13

Najlepiej jak możesz zareklamować się na rynku to dobrą obsługą klientów, oni to docenią i sami opowiedzą o tym fakcie innym zainteresowanym. Jak sprostać oczekiwaniom klientów? Jeśli macie dużo klientów na przykład w gastronomii warto postawić w firmie samoobsługowe kioski wolnostojące , które obsłużą klienta.Przyjmą zamówienie i pobiorą płatność.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 249
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak reklamować swój biznes?

Nieprzeczytany postautor: sowka » 08 lis 2023, 13:47

Bocja pisze:Promowanie firmy jest niezbędne dla jej sukcesu, ale często wymaga znacznych środków finansowych. Jeśli Twoja firma ma problemy z płynnością finansową, warto zwrócić uwagę na AFORTI Factor. Oferuje on produkty faktoringowe bez regresu, pozwalające na nabywanie niezapłaconych wierzytelności, umożliwiając przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych i wspierając dynamiczny rozwój biznesu.


Znajomy właśnie z nimi nawiązał jakiś czas temu współpracę i mówił, że jest bardzo zadowolony. W końcu ma pieniądze na rozwój biznesu, a to przecież najważniejsze.
sowka
Hero member
 
Posty: 69
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama