• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Okna do domu

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 16 paź 2019, 19:38

Od zawsze marzyłam, żeby w nowym domu mieć nowoczesne, drewniane okna. Właśnie takie mam i teraz będę chciała kupić firanki i karnisze do nich. Nawet już oglądałam asortyment na Ceneo https://www.ceneo.pl/Karnisze , ale nie wiem, czy lepiej będą wyglądały karnisze również drewniane jak ramy okienne, czy może metalowe? Zależy też chyba, jakie są meble w pokoju, bo nie chciałabym, aby z wystroju wyszedł jakiś kicz.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 27 kwie 2020, 07:19

Grunt to wybrać coś, co będzie sprawdzało się przez lata więc oferta dobrej firmy jest koniecznością. Ja polecam okna od Atos - mam je u siebie i jestem z nich bardzo zadowolony.
Indigo
Weteran
 
Posty: 379
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: vicia » 23 cze 2020, 12:41

U nas okna pcv energooszczędne z OKNOPLAST. Małżonka znalazła je w internecie, a wcześniej nam znajomi polecali producenta. Chcieliśmy konkretnie okna energooszczędne, ponieważ uważamy, że takie okna są przyszłościowe. Wszystko teraz jest energooszczędne i warto inwestować w te produkty. Zwracacie na to uwagę?
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: mela » 25 sie 2020, 13:21

vicia pisze:U nas okna pcv energooszczędne z OKNOPLAST. Małżonka znalazła je w internecie, a wcześniej nam znajomi polecali producenta. Chcieliśmy konkretnie okna energooszczędne, ponieważ uważamy, że takie okna są przyszłościowe. Wszystko teraz jest energooszczędne i warto inwestować w te produkty. Zwracacie na to uwagę?


Ja zwracałam na to uwagę i dla mnie było to ważne, aby okna były energooszczędne. Mam model konkretnie winergetic premium też z Oknoplast i faktycznie przy tych oknach jest zauważalne zmniejszenie utraty ciepła, a co za tym idzie zużycia energii. Dużo jest okien energooszczędnych na polskim rynku, ale te mnie zachwyciły swoim designem. Elegancki zaokrąglony profil od zewnętrznej strony i klasyczny, prosty od środka. Ładnie to wygląda :)
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 16 wrz 2020, 11:40

macie bardzo duży wybór nowych a gotowych już w różnych rozmiarach firany na stronie https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html Moim zdaniem to najlepsze oferty na rynku dlatego warto zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2259
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: vicia » 10 lut 2021, 12:48

mela pisze:
vicia pisze:U nas okna pcv energooszczędne z OKNOPLAST. Małżonka znalazła je w internecie, a wcześniej nam znajomi polecali producenta. Chcieliśmy konkretnie okna energooszczędne, ponieważ uważamy, że takie okna są przyszłościowe. Wszystko teraz jest energooszczędne i warto inwestować w te produkty. Zwracacie na to uwagę?


Ja zwracałam na to uwagę i dla mnie było to ważne, aby okna były energooszczędne. Mam model konkretnie winergetic premium też z Oknoplast i faktycznie przy tych oknach jest zauważalne zmniejszenie utraty ciepła, a co za tym idzie zużycia energii. Dużo jest okien energooszczędnych na polskim rynku, ale te mnie zachwyciły swoim designem. Elegancki zaokrąglony profil od zewnętrznej strony i klasyczny, prosty od środka. Ładnie to wygląda :)


Zgadzam się w 100% ten profil jest na prawdę ładny, ponoć autorski Oknoplastu dlatego już żaden inny się nie podobał tak jak ten ;)
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: konot » 02 sie 2021, 19:11

zobacz sobie na ofertę firmy https://www.termalux.net/
konot
Weteran
 
Posty: 2689
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: woszka » 19 sie 2021, 09:55

My nie tak dawno również byliśmy na etapie wyboru stolarki okiennej do naszego domu i zdecydowaliśmy się postawić na ciepły montaż bydgoszcz . Przede wszystkim profesjonalizm, świetna organizacja i jednocześnie dobry zakres cenowy zarówno w zakresie wyboru stolarki, ale również ogólnie wykonania samego montażu. Przyznam, że wyszło to dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 31 sie 2021, 14:31

W sumie sklepów z oknami to jest trochę... Ale wiadomo też, że chce się mieć pewność co do jakości i użyteczności danego modelu. Ja powiem tak, ja teraz planuje kupić okna dachowe uchylno obrotowe u firmy budujemyonline.pl. Sąsiad ma - więc sprawdzone i wiem, że są dobre.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 16 wrz 2021, 14:55

Powiem wam, że ja nie wyobrażam sobie nie mieć firanek w oknach. Szczególnie że mieszkam na parterze i każdy przechodzień może zajrzeć mi do mieszkania. Ostatnio udało mi się znaleźć na stronie tego sklepu https://nietylkofiranki.pl/firany-z-sab ... 160cm.html udało mi się znaleźć kilka ciekawych firanek z haftem na taśmie. Jeżeli interesują was tego typu dodatki, to koniecznie sobie tam zajrzyjcie
kalusia
Weteran
 
Posty: 809
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Okna do domu

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 14 paź 2021, 13:37

Co do okien do mojego domu to ja niedługo wymieniam też i chciałam sie dowiedzieć jakie teraz warto wybrać? Chcę raczej pcv bo jednak tutaj stosunek ceny do jakości jest dobry. Ta https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/okna/okna-pcv oferta z tego co widziałam jest dobra.
elka74
Weteran
 
Posty: 1074
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama