• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

torba

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 30 lis 2020, 22:16

Najważniejsze jest dla mnie to, aby torba była praktyczna, pojemna i ładnie wykonana. Dlatego teraz stwierdziłam, że dla odmiany nawet kupię sobie plecak do biegania. Często uprawiam różne sporty, także na pewno przyda mi się coś takiego użytecznego. Może mi doradzicie - gdzie kupię fajny plecak?
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 15 gru 2020, 16:44

Albo osobiście sprawdzić, albo po prostu kupić z poleconego sklepu. Moja siostra zamawiała już torbę dla męża tutaj https://fashionpolska.pl/torby-meskie/wyprzedaz , więc mam pewność, że produkty oferują dobrej jakości i najbardziej sprawdzonych marek. Ja też chcę kupić dla swojego męża, bo mają teraz wyprzedaż sezonową. Ceny obniżyli nawet do 70%. To się naprawdę opłaca.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 16 kwie 2021, 15:16

Jeśli poszukujecie dobrej torby czy innych akcesoriów to można znaleźć je na stronie https://akcesoria-podrozne.pl/kosmetyczki-podrozne to sklep internetowy który ma mnóstwo ofert. Macie też fajne akcesoria na plaże, akcesoria elektroniczne. Zapoznajcie się z pełną ofertą. Polecam serdecznie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 14 paź 2021, 07:42

Aimee pisze:Najważniejsze jest dla mnie to, aby torba była praktyczna, pojemna i ładnie wykonana. Dlatego teraz stwierdziłam, że dla odmiany nawet kupię sobie sport-connection.pl/plecaki-do-biegania]plecak do biegania. Często uprawiam różne sporty, także na pewno przyda mi się coś takiego użytecznego. Może mi doradzicie - gdzie kupię fajny plecak?




Ja też lubię wygodne i praktyczne torby
Ostatnio zamówiłam tutaj https://zplecakiem.com.pl/ jedną i przyznam że zaskoczyła mnie pozytywnie
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 16 lis 2022, 23:18

Wiesz co, ostatnio potrzebne mi były duże walizki I zastanawiałam się, gdzie mogłabym je znaleźć w jakiś dobrej cenie. Na szczęście moja znajoma podpowiedziała mi, że na stronie sklepu Wittchen można znaleźć tego typu produkty i chyba zdecyduje się na małe zamówienie. Dajcie znać, czy w co wy uważacie o ich asortymencie
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 27 sty 2023, 16:28

Jeśli dużo podróżujecie i chcecie mieć na wyjazdy solidną torbę to zerknijcie na torby podróżne męskie https://adam-baron.pl/dla-niego/torby-podrozne od firmy ADAM BARON. Wszystkie torby od nich wykonywane są ręcznie ze skóry wysokiej jakości. Każda torba jest dopracowana, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko. Ponadto torby skórzane sa solidne i przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą przez wiele lat.
ToYa
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 17 lut 2023, 14:29

Wszystko zależy od okoliczności... Jak poszukujecie przykładowo czegoś odpowiedniego do podróżowania, to warto zastanowić się nad tym czy nie postawić na zestaw walizek, takich wiecie na kółkach. Jak chodzi mnie to przykładowo planuję dokonać zakupu w sklepie Solier- bo mają ta naprawdę fajne walizki, solidne.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: torba

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 15 lut 2024, 03:10

Na większe wyprawy i wycieczki warto znaleźć nieco inne rozwiązania niż klasyczne torby. Myślę, że fajną propozycją jest torba wodoszczelna , która sprawdzi się w różnych warunkach, a szczególnie w deszczu lub jeśli będziemy na jeziorze, rzece lub na innej wodzie. Pamiętajcie tylko o tym, aby stawiać na torby dobrej jakości. Myślę, że nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem odpowiednich rozwiązań, bo ich nie brakuje. Taka torba jest odpowiednim zabezpieczeniem naszych rzeczy.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama
cron