• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dobry piec do domu

Reklamy o innej tematyce. (to forum podlega szczególnej moderacji - czytaj warunki zamieszczania reklam)
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
Regulamin działu
CZYTAJ: Regulamin TEGO działu
  • Reklama

Dobry piec do domu

Nieprzeczytany postautor: zawodowo135 » 18 paź 2018, 22:36

Witam,
W tym roku postanowiłem, że zakupię jakiś dobry piec do mojego domu, gdyż rachunki za ciepło naprawdę dawały w kość. Więc zacząłem szukać czegoś odpowiedniego do mojego dużego domu i po kilku stronach znalazłem https://www.bricoman.pl/artykuly-hydrau ... piece-kozy idealny model, który od razu zamówiłem. I gdy go już podłączono, od razu dało się poczuć zmianę temperaturę na bardzo optymalną, a po kilku miesiącach poczułem zmianę w portfelu :D Po kilku miesiącach należy wymienić filtr i wszystko działa jak należy :D
zawodowo135
Początkujący
 
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2018, 16:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dobry piec do domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 30 cze 2021, 10:15

Jeśli macie piecyk gazowy to koniecznie sprawdźcie na stronę amerigas opinie 2019 poczytajcie o t firmie która jest największym dostawcą gazu płynnego. Sprawdźcie kto ma lepsze i atrakcyjniejsze oferty. Ciekawy i pomocny artykuł. Zapoznajcie się.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2222
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Dobry piec do domu

Nieprzeczytany postautor: kemot » 26 sie 2021, 13:51

Jak najbardziej nowy piec gazowy może bardzo pozytywnie obniżyć rachunki za gaz. Ja jeszcze bym sugerował przy okazji dopilnować, żeby kupić kocioł kondensacyjny, bardzo fajną marką jest na przykład Buderus https://buderus-inserw.pl/sklep/kotly-gazowe - tutaj macie bardzo dobry wybór kotłów na gaz. Ta firma, do której dałem linka oferuje także montaż i serwis w Lublinie i okolicach.
Awatar użytkownika
kemot
Weteran
 
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2017, 15:45
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Lublin
Uczelnia: UMCS
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Reklama
cron