• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Oświetlenie gabinetu

Narzędzia, urządzenia, unity czy całe gabinety.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: lenaa » 16 sty 2019, 12:34

Dzień dobry,
pochodzę z Wrocławia tam tez posiadam swój gabinet dentystyczny oraz pracownie protetyczną. 2 lata temu wymieniłam całe wyposażenie na nowe razem z unitami. W tym roku przyszedł czas na oświetlenie oraz zakup nowego autoklawu. Sterylizator mam już wybrany i zamówiony wiec pozostała mi sprawa oświetlenia. I w tym celu piszę do was. Chciałabym zapytać czy znacie przedsiębiorstwa które wykonały by dla mnie modernizacje całego oświetlenia? Zależy mi na tym aby nowe lampy były LEDowe i firma wykonała dla mnie audyt oświetleniowy. Znam jedynie przedsiębiorstwo http://www.globuslighting.pl lecz zależy mi na poznaniu oferty konkurencji. Dajcie znać w komentarzach :)
lenaa
Dociekliwy
 
Posty: 46
Rejestracja: 17 mar 2015, 13:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: UMED Wro
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: znika » 31 lip 2019, 03:46

No będzie potrzebna hurtownia. Jednak problemem jest najczęściej sprzedaż w firmie, a nie oświetlenie. Najpierw wiadomo ulotki, reklama, teczki ofertowe, kalendarz druk, produkcja opakowań
znika
Początkujący
 
Posty: 6
Rejestracja: 31 lip 2019, 03:20
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Asystentka/Higienistka
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: Rafson » 10 wrz 2019, 16:38

Witam. Ja też dosyć niedawno ogarniałem swój gabinet i paru rzeczy ciekawych się dowiedziałem. Obecnie najczęsciej do tego typu wnętrz wykorzystuje się panele LED. Ja wybrałem panel LED UGR<19. Jest to specjalna lampa, która nie będzie oślepiać naszych pacjentów, którzy przecież na fotelu bardzo często patrzą bezpośrednio w sufit. Ma bardzo szeroki kąt świecenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie jedną lampą oświetlić cały gabient. U mnie jest on troszeczke większy więc dodatkowo wybrałem do tego mniejsze paneliki i jest już idealnie. Polecam wybierać lampy o niskim współczynniku olśnienia.
Rafson
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2019, 16:32
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: vers » 21 lis 2020, 14:40

Ja w swoim gabinecie mam kinkiety tego typu https://swiatloistyl.pl/pl/p/Alfa-Willm ... arny/51032 i prezentują się naprawdę świetnie. Wiadomo, że wszystko zależy od tego, w jakim stylu dany gabinet jest. Mają oni naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju oświetlenia więc warto sobie zajrzeć i prześledzić ofertę, Moim zdaniem każdy jest w stanie wybrać coś do swojego wnętrza.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 27 sie 2021, 11:57

Tak... Mając gabinet to o wszystko trzeba zadbać, także czasami warto postawić na wynajem gabinetów poznań . A przykładowo Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska oferuje świetne gabinety dla psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, logopedów, coachów, trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów itd. Możecie sobie sprawdzić.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 14 lis 2021, 10:17

Moim zdaniem fantastyczne oświetlenie w bardzo dobrych cenach znajdziesz na stronie tego sklepu internetowego: sklep.emibig.com.pl. Udało mi się u nich znaleźć lampy kuchenne w bardzo dobrych cenach. Jeśli szukacie odpowiedniego oświetlenia do waszego mieszkania, to koniecznie przejrzyjcie ich ofertę.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 17 gru 2021, 17:48

Witam wszystkich zainteresowanych tematem oświetlenia. Jeżeli zastanawiacie się nad zmianą oświetlenia w Waszym domu lub gabinecie, to polecam Wam interesujący artykuł i porady na stronie https://mieszkajtrendy.pl/nowoczesne-i- ... ec-w-domu/ .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2227
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 18 cze 2022, 22:09

Jeśli szukasz oświetlenia do gabinetu, to koniecznie zajrzyj do sklepu lampykemar.pl. Mają ogromny wybór lamp do każdego pomieszczenia. Zamówienia możesz dokonać online, poprzez ich stronę internetową https://lampykemar.pl . Ja nie wiem na co się zdecydować!
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 09 lis 2022, 13:49

Plafony sufitowe LED mogą stanowić świetną alternatywę dla innego typu oświetlenia, takiego jak tradycyjne lampy wyposażone w klosze i abażury czy kinkiety. Przestrzenne światło emitowane przez plafony zapewnia efekt, jakiego oczekujemy – bardzo naturalny lub wręcz przeciwnie, prawie teatralny. Polecam zerknąć na ofertę https://sklep.elus.pl/plafoniery,2,426580 . Plafoniery mają zastosowanie szczególnie we wnętrzach, w których zależy nam na oszczędności miejsca, więc głównie we wszystkich niskich pomieszczeniach, a także tam, gdzie aranżacja powinna być minimalistyczna.
alutka90
Weteran
 
Posty: 375
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: konot » 05 gru 2022, 11:20

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wizytę na stronie polskiego producenta https://sklep.argon-lampy.pl/kategoria/ ... -zyrandole. Dzięki ich bogatej ofercie lamp wiszących, biurowych, podłogowych, kinkietów, oświetlenia LED czy lamp ogrodowych z pewnością znajdziesz taką które spełni Twoje oczekiwania. Ich produkty posiadają nie tylko wysoką jakość ale także przystępną cenę. Szczerze polecam zakupy w tym sklepie.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 21 gru 2022, 16:06

Z takich nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, to możecie wziąć pod uwagę również taśmy led, które oferuje chociażby firma https://www.akb-poland.com/zestawy-tasm-rgb-3w1 . Sama właśnie rozważam zakupy u nich tego typu produktów, ponieważ chce sufit nimi podświetlić, ale też i zastosować je do oświetlenia szaf.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Oświetlenie gabinetu

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 27 gru 2022, 17:14

Jak szukasz oszczędności w firmie to zmiana dostawcy energii elektrycznej będzie dobrym krokiem o ile postawisz na ofertę https://www.energia.veolia.pl/ Jest to światowy gigant i ich energia dla firm ma bardzo atrakcyjne stawki i jest produkowana z odnawialnych źródeł. Na pewno nie zawiodą więc poproś o ofertę.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kupię / sprzedam / oferty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama
cron