• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Sprzedam książki

Jeśli niepotrzebne Ci już są książki, kserówki czy inne materiały albo ich szukasz to napisz to tutaj.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Sprzedam książki

Nieprzeczytany postautor: stomatologia91 » 03 wrz 2012, 21:13

Witam!
Mam do sprzedania materiały na pierwszy rok Stomatologii w Poznaniu z Anatomii, Histologii, Biofizyki,Chemii oraz innych.
Tysiące testów,pytań,sprawdzianów,notatki,które na pewno każdemu się przydadzą do nauki i ułatwią przejście przez pierwszy rok.
Rozwiązane testy z anatomii i nie tylko!
Dużo dodatkowych materiałów na płycie CD.

Mam do sprzedania również książki z pierwszego roku studiów. Oto lista:
1. F. Jaroszyk, Biofizyka, podręcznik dla studentów. PZWL, 2001, Warszawa. – 100 zł
2. Iskra M. i wsp. Ćwiczenia z chemii medycznej, Część II. Doświadczenia, Wyd. Akademia Medyczna, Poznań 2004. – 15 zł
3. Filipczak-Nowicka, Z. Grech-Żmijewska: Lingua Latina ad usum medicinae studentium”, Warszawa, PZWL, 1997 - 25 zł
4. Woźniak W. (red.) Anatomia człowieka. Podręcznik dla studentów i lekarzy. Wydanie II poprawione i uzupełnione. Wydawnictwo Medyczne Urban & Partner, Wrocław 2003.– 65-70 zł
5. Histologia. Podręcznik dla studentów medycyny i stomatologii. Red. M. Zabel. Urban & Partner, Wrocław, 2000 – 30 zł

Książki są używane ale w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo posiadam kilka skserowanych książek i skryptów.

Więcej informacji na e-maila - stomatologia91@wp.pl
stomatologia91
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2012, 20:46
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Uniwersytet Medyczny
Pracuję: Nie

Reklama

Wróć do Kupię / sprzedam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Reklama