• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

[SPRZEDAM] Wyciskarka do soków Kuvings B6000 Big Mouth

Jeśli niepotrzebne Ci już są książki, kserówki czy inne materiały albo ich szukasz to napisz to tutaj.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

[SPRZEDAM] Wyciskarka do soków Kuvings B6000 Big Mouth

Nieprzeczytany postautor: leonz » 16 kwie 2016, 18:27

Wyciskarki do soków to obecnie bardzo duży hit. Wykorzystując je, można przyrządzić smaczny i pełnowartościowy napój. Wszyscy ci, którzy chcą kupić urządzenie najwyższej jakości powinni zdecydować się na wyciskarkę Kuvings B6000.
Wyciskarka zaliczana jest do urządzeń wolnoobrotowych. Sprawdza się doskonale w procesie przygotowywania soku z nie krojonych zarówno owoców, jak i warzyw. Decydując się na nią, nie trzeba więc tracić czasu na krojenie produktów na małe części. Dzięki niej można przygotować pyszny sok z:
- ziół;
- warzyw liściastych, chociażby szpinaku oraz jarmużu;
- owoców oraz warzyw miękkich;
- warzyw twardych, do których zalicza się między innymi marchew oraz pietruszka.
W czasie pracy wyciskarka wyrzuca nasiona oraz skórkę. Oddzielany jest również nadmiar błonnika. W konsekwencji uzyskuje się jeszcze więcej mającego doskonały smak soku, który zawiera bardzo dużo witamin i minerałów.
Wyciskarka Kuvings B6000 - https://cookandlove.pl/wyciskarka-do-sokow-kuvings-b6000-big-mouth.html to urządzenie, które bez trudu można utrzymać w czystości. Po przygotowaniu soku należy wlać do wyciskarki dwie szklanki mocno ciepłej wody, a następnie ją włączyć. W konsekwencji wyciskarka myje się sama. Świetnie, prawda? Nie trzeba tracić czasu na nieprzyjemne usuwanie owocowej pulpy z wybranych elementów wyciskarki. Takie mycie o charakterze wstępnym sprawdza się świetnie.
Wyciskarka ma mający dużą moc silnik, który jednak naprawdę cicho pracuje. Za sprawą tego przyrządzanie soku nie wiąże się z niemiłymi wrażeniami słuchowymi. Silnik charakteryzujący się dużą mocą to gwarancja tego, że z pomocą wyciskarki można przygotować sok z bardzo twardych warzyw. Nie skończy się to uszkodzeniem urządzenia.
leonz
Aktywny

Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: Biologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Uniwersytet Wrocławski
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: [SPRZEDAM] Wyciskarka do soków Kuvings B6000 Big Mouth

Nieprzeczytany postautor: nokia89 » 16 gru 2016, 11:53

Cześć
Od jakiegoś czasu chciałbym zacząć ćwiczyć ale nie chce chodzić na siłownię gdzie nie ma miejsca jest za dużo ludzi i trzeba czekać w kolejce na sprzęt do ćwiczeń. Poszperałem trochę w internecie i znalazłem stronę https://www.omega-fitness.pl/ Sklep w sam raz dla mnie, mają wszystko czego człowiek szuka. Ja samemu chciałem zrobić sobie swoją mała siłownie i się udało. Cały zestaw ze sprzętem kupiłem właśnie u nich i do dzisiaj a mineło już sporo czasu korzystam bez żadnych zastrzeżeń
nokia89
Początkujący

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: technik hotelarstwa
Kierunek studiów: hotelarstwo
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: gdańsk
Uczelnia: Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Nieprzeczytany postautor: Albercik » 01 cze 2017, 16:26

Szczerze mówiąc, jeśli bym miał kupować teraz wyciskarkę to raczej z Biochefa. To może nie jest jeszcze tak znany producent u nas jak Kuvings, ale wyciskarki od nich są równie dobrej jakości, nie mówiąc już o tym, że te otwory wsadowe są większe i inaczej zbudowane, dzięki czemu więcej owoców naraz wejdzie i wszystko jest szybsze. A wiadomo, że natura wyciskarek jest taka, ze nie są demonami szybkości.. :))
Albercik
Aktywny

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -

Nieprzeczytany postautor: jjusti18 » 27 paź 2017, 23:46

Oferta wydaje się być niezła. Moim zdaniem warto mieć coś takiego w domu. Sama poosiadam sokowirówkę i dla mnie coś wspaniałego. Nie ma jako to zdrowy, własnej roboty sok. A ostatnio przeszukałam nieco sieć i trafiłam na malakser zelmer z dwoma tarczami. Myślę, że jest to całkiem niezła opcja, ponieważ dzięki tej przystawce do sokowirówki można będzie między innymi ciąć na plasterki czy też wiórki różne owoce czy warzywa. Według mnie oferta jest kusząca.
jjusti18
Hero member

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: techniki dentystyczne
Kierunek studiów: techniki dentystyczne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Uniwerysyt
Pracuję: Nie

Wróć do Kupię / sprzedam