• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Ciekawostki, zagadki, quizy oraz Test IQ | SzaloneLiczby.pl

  • Reklama

Ciekawostki, zagadki, quizy oraz Test IQ | SzaloneLiczby.pl

Nieprzeczytany postautor: SzaloneLiczbyPL » 13 wrz 2015, 14:32

Dzień dobry wszystkim :)

Jak widzicie jestem właścicielem portalu Szalone Liczby, który właśnie zajmuje się różnymi zagadkami, łamigłówkami i ciekawostkami. Dzięki uprzejmości Administratora mam okazję dołączyć do Waszego grona Forumowiczów i podzielić się z Wami własną twórczością.

Na początek chciałbym Was zaprosić do Testu IQ, który jest bardzo urozmaicony i co najważniejsze - naprawdę darmowy, bez haczyków itp. Link do testu znajdziecie tutaj: test iq

Jeśli Test się Wam spodoba, to proszę o pomoc w dzieleniu się nim ze swoimi znajomymi - jak widzicie strona jest całkowicie darmowa, więc i marketingowo muszę radzić sobie własnymi siłami.

Przy okazji myślę, że możemy w tym temacie porozmawiać także o ciekawostkach z Waszej branży. Jeśli znacie jakieś fajne ciekawostki dotyczące zdrowia/stomatologii/medycyny które są związane z liczbami, to śmiało je możecie tutaj podać, a najciekawsze oprawię i dodam na stronę. Może to być jakiś %, jakaś liczba, jakaś ilość itd.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!
SzaloneLiczbyPL
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2015, 14:03
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

  • Reklama