• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Szkolenia na najwyższym poziomie

  • Reklama

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 28 mar 2023, 08:08

Witam, zależy mi na zainwestowaniu w siebie. Zastanawiam się nad wyborem szkoleń, które dadzą mi nowy pomysł na siebie oraz nowe uprawnienia. Co sądzicie o szkoleniach organizowanych przez firmę https://emtg.pl/ ? Proszę o opinie, chętnie dowiem się więcej, ponieważ z nowym rokiem zależy mi na poszerzaniu swoich kompetencji w branży eventowej.
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 28 mar 2023, 19:07

Zobaczcie na stronę https://enedu.pl/kursy-stacjonarne/glob ... pia-stopy/ to akademia która organizuje profesjonalne szkolenia dla fizjoterapeutów. Jeśli tego szukacie to koniecznie sprawdźcie na stronę
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 29 mar 2023, 05:58

Jeśli działacie w branży elektrycznej albo energetycznej dobrze wiecie jak szkolenie elektryczne jest ważne w waszym fachu. Po pierwsze podnoszą one wasze umiejętności i kwalifikacje a po drugie po takich szkoleniach można uzyskać określone uprawnienia , które otwierają wiele furtek jeśli chodzi o pozyskanie zleceń na określone roboty instalacyjne.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 255
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: konot » 05 kwie 2023, 11:21

Warto zapoznać się z ofertą jaką dysponuje firma szkoleniowa MCKK. Działalność swojej firmy opierają na solidnej podstawie wysokiej jakości oraz rzetelności świadczonych usług. W ich ofercie znajdziecie m.in. kursy na koparki. Są to niesamowicie wartościowe szkolenia Lublin, dzięki którym masz możliwość osobistego rozwoju. Ich firma została wpisana do BUR dlatego proponują również szkolenia z dofinansowaniem unijnym.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 13 kwie 2023, 09:22

Szkolenia zawsze są cenne jeśli są ukierunkowane na zakres działalności danej firmy a wskazówki udzielone podczas spotkań, w pełni będą odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i konsumentów. W każdej firmie przydadzą się szkolenia z zarządzania projektami. Moim zdaniem taki cykl szkoleń prowadzony przez doskonałych trenerów ma w ofercie Leadership Center. To bardzo ciekawie prowadzone, dynamiczne i rozwijające kursy. Polecam zajrzeć na ich stronę https://leadership-center.pl/blog/kim-j ... -projektu/
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 24 kwie 2023, 21:34

Jeżeli mają to być szkolenia z zakresu księgowości i kadr czy prawa pracy to odwiedź witrynę polbi.pl Od wielu lat szkolą ludzi i mają świetne efekty. Ich programy są tanie i można je odbywać drogą online. Na pewno nie pożałujesz tego wyboru.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 25 kwie 2023, 19:01

Sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chodzi o certyfikat pp. Znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie ofertę od firmy, ponieważ oni zajmują się tego typu sprawami na co dzień. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.
kalusia
Weteran
 
Posty: 816
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: Solvay » 26 kwie 2023, 10:39

Oczywiście, że jak juz decydujemy się na szkolenia, to powinny one być wartościowe i pozwalać na faktyczne zdobycie nowych umiejętności. Jeśli szukacie szkoleń dla spawaczy (dość poszukiwana ostatnio profesja), to świetne kursy organizuje Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/s ... -spawaczy/. Po szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat, który potwierdza ich umiejętności zdobyte podczas kursu.
Solvay
Dociekliwy
 
Posty: 33
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:21
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 26 kwie 2023, 11:24

Firm szkoleniowych jest na prawdę bardzo dużo , czy wszystkie są dobre ... pewnie nie. Jeśli działacie w branży instalatorskiej to z pewnością wiecie jak ważne są uprawnienia do określonych prac, tzw. certyfikaty. W branży gazowej certyfikat f-gaz to bardzo przydatna sprawa, bo otwiera drzwi dla twojej firmy na wiele ciekawych propozycji biznesowych.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 255
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 31 maja 2023, 20:47

Jeśli chcesz kontynuować karierę w branży kosmetycznej i szukasz odpowiednich programów szkoleniowych, dostępnych jest kilka opcji. Jednym z polecanych kursów są szkolenia medycyna estetyczna szczecin oferowane przez Centrum Medycyny Estetycznej.
Bocja
Weteran
 
Posty: 510
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: konot » 01 cze 2023, 17:02

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje oraz uzyskać potwierdzenie kompetencji w postaci odpowiednich certyfikatów z zakresu tematów budowlano-instalacyjnych to zajrzyj koniecznie do https://e-proficlub.pl/
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 28 cze 2023, 13:09

Moim absolutnym faworytem w szkoleniach jest zarządzanie czasem. Moim zdaniem jest to najlepsze szkolenie, jakie można przejść. Wiedzę zaczerpniętą na tym kursie z powodzeniem wykorzystacie w praktyce. Nie tylko w pracy zawodowej, ale przede wszystkim w organizacji codziennego życia domowego. Obecnie szykuję się na kolejne https://leadership-center.pl/blog/mentoring/ . Mam nadzieję, że będzie równie ciekawe.
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 05 lip 2023, 09:31

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem edukacji, nauki, kursów oraz szkoleń, to polecam Wam sprawdzić interesujące artykuły i porady na stronie https://edukacjonauta.pl .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: konot » 06 lip 2023, 14:24

Warto zapoznać się z ofertą jaką dysponuje firma szkoleniowa MCKK. Działalność swojej firmy opierają na solidnej podstawie wysokiej jakości oraz rzetelności świadczonych usług. W ich ofercie znajdziecie m.in. kursy zawodowe oraz kursy operatorskie jak m.in kursy na koparki. Są to niesamowicie wartościowe szkolenia, dzięki którym masz możliwość osobistego rozwoju. Ich firma została wpisana do BUR dlatego proponują również szkolenia z dofinansowaniem unijnym.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Szkolenia na najwyższym poziomie

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 31 lip 2023, 01:04

Sztuka autoprezentacji szkolenie to szkolenie, który pomaga pracownikom rozwijać umiejętności skutecznego i przekonującego przedstawiania siebie oraz swoich kompetencji w różnych sytuacjach zawodowych. Celem tego szkolenia jest zwiększenie pewności siebie, umiejętności komunikacyjnych i budowania pozytywnego wizerunku.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

  • Reklama