• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

co warto wiedzieć zaczynając działać online

  • Reklama

co warto wiedzieć zaczynając działać online

Nieprzeczytany postautor: sejdak » 22 kwie 2020, 11:59

Czy przechodząc z działalnością do internetu muszę się jakoś specjalnie przygotować? co zrobić, żeby klienci trafiali na moją stronę?

----------------------------------- Scalono post 22 kwie 2020, 11:59 -----------------------------------

Ludzie odsyłali mnie do branżowych blogów i sporo można się dowiedzieć jak działa google i pozycjonowanie https://www.inseo.pl/dlaczego-pozycjonowanie-stron-w-wyszukiwarkach-jest-tak-skuteczne-i-jak-trzeba-je-realizowac/. Teraz już wiem dlaczego na początku warto poczytać, czym jest pozycjonowanie, żeby potem wiedzieć za co się płaci.
sejdak
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2019, 17:40
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: co warto wiedzieć zaczynając działać online

Nieprzeczytany postautor: mira » 15 cze 2020, 11:56

Chodzi Ci o sklep online czy po prostu stronę firmy? Bo jeżeli myślisz o sprzedaży online to warto poczytać sobie o takich usługach jakie świadczy np: https://mwlogistics.pl W wielu przypadkach jest to po prostu tańsze niż własny magazyn.
mira
Weteran
 
Posty: 258
Rejestracja: 11 lis 2016, 13:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: co warto wiedzieć zaczynając działać online

Nieprzeczytany postautor: debis » 05 lip 2020, 16:23

trzeba pomyśleć o odpowiedniej reklamie. Wiadomo, że na początku nie ma się dużych funduszy by w taką reklamę zainwestować ale są i darmowe sposoby :) np portale ogłoszeniowe gdzie można bezpłatnie wystawiać ogłoszenia, jak POKATO np :) duża ilość ogłoszeń, bezpośrednie namiary na usługodawców.
debis
Hero member
 
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: co warto wiedzieć zaczynając działać online

Nieprzeczytany postautor: woszka » 07 gru 2021, 16:28

Oj, sporo by tego można było wymieniać. Przede wszystkim to trzeba mieć dostęp do szybkiego internetu. Dobrze, jeśli pójdzie on w parze z niską ceną. Jak coś, to Dostawcy internetu Wrocław mają niezłe warunki - sami sprawdźcie.
woszka
Weteran
 
Posty: 675
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: co warto wiedzieć zaczynając działać online

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 20 sie 2022, 10:57

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowy z najróżniejszymi produktami SEO, w tym np. link building . Moim zdaniem oferta na stronie jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: co warto wiedzieć zaczynając działać online

Nieprzeczytany postautor: konot » 03 sie 2023, 13:29

Jeśli uwielbiasz modę i ubrania to fajnym pomysłem które może być nie tylko źródłem zysku ale też realizacją zainteresowań jest prowadzenie własnego sklepu. Nie dawno znalazłam świetną stronę na której można znaleźć wiele cennych wskazówek jak otworzyć sklep z odzieżą. Wystarczy zajrzeć na https://www.roco-fashion.pl/pl/blog/pos ... -z-odzieza Firma nie tylko posiada duże doświadczenie ale także dysponuje bazą niesamowicie fajnych ubrań.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

  • Reklama