• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Szukam firmy, która zrobi mi ściankę tekstylną na zamówienie

  • Reklama

Szukam firmy, która zrobi mi ściankę tekstylną na zamówienie

Nieprzeczytany postautor: tedeo » 06 lut 2020, 09:43

Hej, będę miec w tym roku własne stoisko na targach dentystycznych i szukam firmy, która zrobi mi ściankę tekstylną z moim projektem nadruku. Znalazłam w sieci jedną firmę, która specjalizuje się w takich rzeczach i wygląda na to, że znają się na rzeczy. Ale chciałam spytać Was czy znacie może jeszcze jakieś inne sprawdzone firmy, które takie ścianki tekstylne robią na zamówienie? :??:

----------------------------------- Scalono post 06 lut 2020, 09:43 -----------------------------------

Witam ponownie,
dzięki serdecznie za polecenie mi na priv firmy https://displayexpo.pl/oferta/scianka-reklamowa-wystawiennicza/scianki-tekstylne. Kilka osób też pytało się mnie na priv, czy już coś znalazłem konkretnego i czy im polecę, więc chciałem tylko dodać żeby sprawdzili Displayexpo :)
tedeo
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2019, 10:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Szukam firmy, która zrobi mi ściankę tekstylną na zamó

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 12 lut 2020, 14:18

Firm, zajmujących się tego typu działaniami na naszym rynku na pewno dzisiaj nie brakuje. Niemniej jednak według mnie należy zwrócić szczególną uwagę na https://www.retio.pl . Możemy u nich bowiem zamówić m.in. ścianki tekstylne, konferencyjne czy pop up na rzepy. Przy tym ceny w tym przypadku są nader konferencyjne, a zamówienia realizowane są zawsze w możliwie najkrótszym czasie.
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Szukam firmy, która zrobi mi ściankę tekstylną na zamó

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 kwie 2023, 14:34

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnej agencji interaktywnej Cyberiusz, która specjalizuje się m.in. w Tworzenie stron internetowych Olsztyn . Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2270
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

  • Reklama