• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Gotowanie w domu

  • Reklama

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 07 sie 2022, 19:44

Gotowanie nie jest wcale trudne, o ile się ogólnie czegoś nauczycie, albo sobie kupicie coś nowego. I dlatego myślę sobie, że wędzarnia na działkę będzie dobrym planem. Niemniej jednak musze się wcześniej na tym skupić i mam nadzieję, że to się uda i będzie dobre dla mnie.
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 09 sie 2022, 18:12

Teraz to chyba coraz więcej osób robi na zimę przetwory. Czytałam niedawno na blogu wpis na temat utrwalanie żywności i sama zaczęłam się nad tym zastanawiać. Co myślcie warto mieć swoje przetwory?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 22 sie 2022, 16:43

Ja to dużo gotuję w mojej kuchni i w domu. Tutaj https://gerlach.pl/przepis-na-ocet-jabkowy-zero-waste własnie czytam jak mam przygotować ocet zero waste, coś takiego jeszcze nie było w mojej kuchni przygotowywane więc myślę że będzie dobrze smakowało.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 31 sie 2022, 17:10

Gotowanie jest super. Ja bardzo lubię domowe posiłki. Przede wszystkim wie się z jakich składników są zrobione i ma się pewność, że są zdrowe. Przygotowując posiłki dla rodziny zawsze staram się wybierać sprawdzone produkty takie jak np. ogórki kiszone ekologiczne. Tego typu ogórki kiszone są w naturalny sposób bez żadnych dodatków. Są bardzo smaczne i zdrowe.
ToYa
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 21 paź 2022, 15:55

Wiecie co, jeżeli mogłabym coś doradzić, to myślę że warto również zainteresować się przepisami na stronie tego portalu https://mowisalmon.pl/recipes/kremowe-k ... -smietana/ . Znajdziecie tam naprawdę wiele ciekawych inspiracji na posiłki z wykorzystaniem ryby, więc jeżeli lubicie tego tylko składniki, to bez wątpienia znajdziecie tam coś dla siebie. Zajrzyjcie przekonać się sami.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 30 sty 2023, 01:18

Moim zdaniem takiej zdrowej żywności najlepiej szukać w sklepach internetowych. Sama polecić mogę ten sklep https://www.idelikatesy24.pl/ ponieważ jest tutaj dostęp do pysznych i autentycznych produktów z kuchni śródziemnomorskiej. Koniecznie wypróbujcie!
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: karolina12 » 20 mar 2023, 22:08

Ja odkąd posiadam thermomixa to tylko w nim gotuję. Nie wiedziałam, nawet że tak pysznie umiem gotować do puki nie spróbowałam gotować na tym urządzeniu. Jeżeli szukacie dobrego doradcy aby zamówić to polecam zajrzeć na https://www.dolorescooking.pl
karolina12
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 19 gru 2018, 17:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: nie posiadam
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: wyższa uczelnia
Pracuję: Nie

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: konot » 12 kwie 2023, 19:15

Osobiście bardzo chwalę sobie rozwiązanie jakim jest Thermomix a takze fakt że kupiłam go u przedstawiciela. Po otrzymaniu kontaktu do https://www.dolorescooking.pl/inspiracj ... thermomix/, zostałam w bardzo miły i profesjonalny sposób wprowadzona w wszelkie informacje z nim związane. A to tylko jedna z wielu korzyści. Podczas spotkania uzyskałam fachową pomoc która pozwoliła mi szybko i łatwo rozpocząć przygodę z tym urządzeniem. Szczerze polecam Wam kontakt z tą Panią.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: michalboruc » 10 cze 2023, 12:54

Fakt, nie ma chyba nic lepszego niż gotowanie we własnym zakresie. W dzisiejszych czasach jest wiele gotowych potraw, dostępnych w sklepach. Niestety nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem ponieważ mają w swoim składzie wiele polepszaczy smaków czy konserwantów. Stąd też tak duże zainteresowanie szlifowaniem kulinarnych umiejętności. Na początek dobrze jest wybierać jakieś proste przepisy by nabrać doświadczenia i wyczucia. Znajdziemy je bez problemu na łamach takich serwisów jak - https://uwielbiam.pl/przepis/caponata Kwestia czy stawiamy na klasyczne dania, czy szukamy propozycji z innych kuchni świata. Z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.
michalboruc
Początkujący
 
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwie 2019, 20:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 sie 2023, 09:09

Wszystkim zainteresowanym tematem rozmowy polecam stronę, na której znajdziecie ofertę producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny, w tym np. Boczek pieczony . Moim zdaniem w popularnych sklepach nie ma szansy kupić tak wysokiej jakości mięso.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Gotowanie w domu

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 02 paź 2023, 09:18

Sos sojowy, ten głęboki i aromatyczny płyn, który stał się symbolem azjatyckiej kuchni, budzi ciekawość smakoszy na całym świecie. Wielu miłośników kulinarnych doświadczeń zastanawia się, do czego najlepiej pasuje sos sojowy. Czy jest on wyłącznie dodatkiem do sushi, czy może sprawdza się także w innych zastosowaniach? Polecam poczytać https://sushifoodfactor.pl/sos-sojowy-do-czego-uzywac/
alutka90
Weteran
 
Posty: 375
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama