• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

czym usuwać resztki spomiędzy zębów?

  • Reklama

czym usuwać resztki spomiędzy zębów?

Nieprzeczytany postautor: Wahid » 28 paź 2019, 11:19

Witam! Liczę, że dento-stomato-spece będą w stanie mi pomóc ;)
Szukam najlepszego sposobu na usuwanie resztek jedzenia spomiędzy zębów. Teoretycznie najlepsze byłoby szczotkowanie po każdym posiłku - a przynajmniej tak słyszałem - ale nie zawsze jest taka możliwość. Niciami dentystycznymi łatwo pokaleczyć dziąsła, wykałaczkami to samo... No i co ja biedny mam zrobić?

----------------------------------- Scalono post 28 paź 2019, 11:19 -----------------------------------

Wahid pisze:Witam! Liczę, że dento-stomato-spece będą w stanie mi pomóc ;)
Szukam najlepszego sposobu na usuwanie resztek jedzenia spomiędzy zębów. Teoretycznie najlepsze byłoby szczotkowanie po każdym posiłku - a przynajmniej tak słyszałem - ale nie zawsze jest taka możliwość. Niciami dentystycznymi łatwo pokaleczyć dziąsła, wykałaczkami to samo... No i co ja biedny mam zrobić?

EDIT!
Każdy post ma swoją historię... moje pytanie wynika z tego, że jak byłem na sushi w Sopocie to po posiłku miałem ogromne problemy, żeby odkleić od zębów kawałki wodorostów, które mi utkwiły gdzieś w wąskich szparach... 3 dni mi zajęło zanim się ich pozbyłem - na pewno nie wyszło to zębom na zdrowie :zab:
Wahid
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:16
Płeć: Kobieta
Jestem: Asystentka/Higienistka
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: czym usuwać resztki spomiędzy zębów?

Nieprzeczytany postautor: Wolski » 28 paź 2019, 16:44

Hmm polecam zdecydowanie nić dentystyczną, można ją łatwo schować i z niej korzystać nawet w restauracjach :)
_______________________
https://ipartspl.wordpress.com/2018/10/ ... a-dzienne/
Wolski
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 16:05
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

  • Reklama