• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

namiot

  • Reklama

Odp.: namiot

Nieprzeczytany postautor: Tasza34 » 27 cze 2019, 14:49

A nie da się wypożyczyć? Wydaje mi się, że są takie firmy, które się tym zajmują.

----------------------------------- Scalono post 27 cze 2019, 14:49 -----------------------------------

A nie da się wypożyczyć? Wydaje mi się, że są takie firmy, które się tym zajmują.

----
polecana strona
Tasza34
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: namiot

Nieprzeczytany postautor: greece1 » 16 lip 2019, 08:11

albana pisze:Muszę na targi kupić namiot handlowy- nowy czy uzywany? W chwili obecnej nie wiem czy akcj będzie jednorazowa


Myślę, że używany będzie okej, przynajmniej na początek. Na targi koniecznie zakup też gadżety reklamowe. Moim zdaniem najfajniej wypadają długopisy. Sama ostatnio zdecydowałam się kupić takie https://adpensite.pl/dlugopisy-z-nadrukiem/73-lecce-pen-elle.html długopisy z nadrukiem Lecce Pen. Świetna jakość!
greece1
Hero member
 
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2019, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: namiot

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 26 maja 2021, 09:11

Jakiś czas temu zakupiłem namiot reklamowy z oferty firmy Vitabri. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, znajdziecie w niej najróżniejsze namioty ekspresowe, które możecie zamówić z nadrukiem. Co sądzicie o ofercie? Ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: namiot

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 01 cze 2021, 12:41

Nie jest łatwo coś takiego dostać, ale nie jest powiedziane, że też nie masz kompletnie szans. W sumie ja wiem, że namioty handlowe 3x3 ma w ofercie firma Pattent. W sumie to jeden z większych dostawców, przygotowany na różnego rodzaju skalę zamówień. W sumie jeśli miałabym dziś też taką usługę wybierać, to na pewno będę tutaj również rozmawiać.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

  • Reklama
cron