• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Woda

  • Reklama

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 13 wrz 2022, 10:45

No, bez wody ani rusz, zwłaszcza jak ma się problemy z nerkami. Ale też nie każda się nadaje. Na https://naszamlawa.pl/wiadomosci/co-warto-pic-przy-problemach-z-kamica-nerkowa/ wyczytałem, że woda niegazowana będzie ok, ale i tak lepiej czytać etykiety. Mnie akurat sama czysta nie smakuje, dlatego przeważnie kupuję ziołowe herbaty. Dobrą opcją jest też zielona, delikatna w smaku i fajnie działa na nerki, a żona profilaktycznie popija skrzyp. Jak to jest u Was wygląda? Pijecie samą wodę, czy jakieś napary?
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 28 wrz 2022, 20:01

Moim zdaniem, jeżeli bylibyście zainteresowani wszelkiego rodzaju pozwoleniami wodnoprawnymi, to ta firma https://www.ekomeritum.pl/pozwolenie-wodnoprawne/ byłaby w stanie wykonać dla Was taką dokumentację. Skontaktujcie się z nimi w wolnej chwili, a myślę że nie będziecie rozczarowani. Naprawdę świetnie specjaliści, którzy zajmują się tego typu sprawami na co dzień, więc mają potrzebną wiedzę oraz doświadczenie
kalusia
Weteran
 
Posty: 813
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 02 paź 2022, 13:31

Witajcie, wraz z mężem jesteśmy dopiero na początku budowy, ale myślimy podobnie, jak wy. Musimy na początek zrobić studnię i szukamy jakiejś pompy wody hydrofor . Widzę, że znacie się na rzeczy, więc możecie polecić jakąś rzetelną i godną polecenia firmę, która się tym zajmuje? Nie ukrywam, że zależy nam na czasie.
elka74
Weteran
 
Posty: 1074
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: konot » 28 lut 2023, 10:32

Jeśli poszukujecie firmy która dostarczy dla Was wodę demineralizowaną i destylowaną to polecam zajrzeć do oferty jaką posiadają https://czystawoda.slask.pl/.
konot
Weteran
 
Posty: 2712
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 15 mar 2023, 19:06

Każda firma musi dostarczyć swoim pracownikom wodę do picia dlatego ważne jest by w biurze pojawiły się dystrybutory wody do biura i firmy Poznań to dobra oferta na wysokiej jakości sprzęty . Koniecznie sprawdźcie i zapoznajcie się z ofertami.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2265
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 01 kwie 2023, 22:30

A według was to, który najlepszy będzie zmiękczacz wody w domu jednorodzinnym ?Jaki zainstalować u siebie? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć świetnie się sprawdzają stacje zmiękczające wodę ERAQUA Neos. Co możecie mi o nich powiedzieć? Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie z nimi?
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 03 kwie 2023, 17:33

Wspomnieliście o dystrybutorze wody - moim zdaniem to świetne rozwiązanie, szczególnie w miejscach, gdzie codziennie bywa wiele osób. Dobrym pomysłem jest montaż takiego dystrybutora połączonego z poidłem dla zwierząt https://www.zdrojownia.pl/zdroj-wody-pi ... at-grj-pf/ . Myślę, że w takich miejscach jak park czy plac zabaw takie urządzenie sprawdziłoby się.
ToYa
Weteran
 
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: konot » 17 kwie 2023, 06:31

Rozwiązaniem godnym zastosowania jest również ochrona katodowa zbiorników. Jedną z firm która fachowo zajmuje się tym w Polsce jest https://www.corrstop.pl/ochrona-katodowa-zbiornikow. Ochrona katodowa zbiorników zapewnia skuteczną oraz kontrolowaną ochronę przed przesiąkającymi do gleby, wodami gruntowymi oraz powierzchniowymi produktami naftowymi. Warto zaufać tej firmie ponieważ ich doświadczenie w branży jest imponujące a podczas realizacji zlecenia możecie liczyć na pełen profesjonalizm.
konot
Weteran
 
Posty: 2712
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 30 cze 2023, 21:36

jonizatory do wody to świetny sposób na zapewnienie sobie możliwie najczystszej wody. Są one bardziej skuteczne niż inne metody filtracji wody i mogą pomóc zmniejszyć ilość szkodliwych zanieczyszczeń w wodzie. Inwestycja w jonizator wody może dać ci pewność, że twoja woda jest czysta i bezpieczna.
Bocja
Weteran
 
Posty: 507
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: konot » 02 lis 2023, 12:57

Asortyment który pozwoli Wam znacząco poprawić jakość wody znajdziecie zaglądając do https://www.jonizatory.eu/
konot
Weteran
 
Posty: 2712
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 15 lis 2023, 21:21

Czy wyobrażacie sobie mieszkanie bądź biuro bez ciepłej wody użytkowej? - nie wydaje mi się. Warto więc widzieć w jaki sposób przygotować jej odpowiednią ilość, tak aby zaspokoić nasze potrzeby w tym zakresie. Otóż trzeba wiedzieć ile zużywa się wody miesięcznie w przeciętnej rodzinie. Te informacje będą potrzebne przy wyborze urządzenia, które odpowiada za przygotowanie odpowiedniej ilości ciepłej wody.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 253
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: konot » 05 lut 2024, 09:38

Jeśli poszukujecie firmy która dostarczy dla Was wodę demineralizowaną i destylowaną to polecam zajrzeć do oferty jaką posiadają https://czystawoda.slask.pl/
konot
Weteran
 
Posty: 2712
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 09 mar 2024, 16:09

A czy wiecie - jakie jest średnie dzienne zużycie wody na jedną osobę? Tak pytam, ponieważ chciałabym w najbliższym czasie zakupić podgrzewać wody i zastanawiam się nad tym - jaki wybrać? Jaka powinna być jego wydajność itd. Co radzicie?
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Woda

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 10 mar 2024, 21:15

Czy wiecie czym jest woda głębinowa i jaką ma historię? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wód głębinowych - garaż blaszany .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2265
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Reklama
cron