• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

medycyna estetyczna

  • Reklama

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 26 wrz 2023, 19:57

Jeżeli szukacie miejsca, w którym wykonać można rekonstrukcję płatka ucha to w tym centrum https://derm-al.pl/pl/rekonstrukcja-roz ... latka-ucha wykonywany jest taki zabieg ucha, rozciągniętego lub rozerwanego na skutek pociągnięcia kolczyka bądź noszenia ciężkich kolczyków lub kolczyków typu "tunele". Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na zeszyciu zerwanych części płatka oraz ponownym wymodelowaniu ucha poprzez użycie odpowiednich technik zszywania, czasem z koniecznością przeszczepu tkanki tłuszczowej.
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 30 wrz 2023, 08:43

Jak już mowa o medycynie estetycznej, to powiem szczerze, że od jakiegoś czasu rozmyślam nad szkoleniem z zakresu modelowania ust. Słyszałam, że firma Volomis ma w tym temacie bardzo duże doświadczenie i chyba się do nich zgłoszę w wolnej chwili. W cenę takiego zabiegi wchodzi również preparat, ale także modelka na której od razu można poćwiczyć. Dajcie znać, co na ich temat sądzicie
kalusia
Weteran
 
Posty: 816
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 06 paź 2023, 11:39

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego salonu kosmetycznego Clarity Skin w Poznaniu, który w ofercie posiada m.in. mezoterapia poznań . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 19 sty 2024, 11:24

Obecnie jest bardzo szeroki wybór różnego rodzaju zabiegów takich jak np. https://www.lineacorporis.pl/operacje-i ... -o-zabiegu. Jeśli więc jesteście zainteresowani medycyną estetyczną i konkretnym zabiegiem to na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Indigo
Weteran
 
Posty: 381
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 23 sty 2024, 22:05

Zabieg powiększania ust, gdy przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, może dostarczyć nie tylko estetycznych korzyści, ale także bezpieczeństwo pacjenta. Współczesne techniki oraz wysokiej jakości substancje wypełniające pozwalają osiągnąć naturalny wygląd, unikając przy tym przesadnych efektów. W Katowicach specjalistą od takich zabiegów jest https://esteklinika.pl/powiekszanie-ust/ .
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: daniel33 » 13 lut 2024, 07:51

Ostatnio miałem bardzo dużo wolnego czasu i na przykład dowiedziałem się o kantoplastyka warszawa . Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób skorzysta z tej oferty.
daniel33
Weteran
 
Posty: 793
Rejestracja: 06 sty 2019, 10:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: ererehistoria
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: w
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 19 lut 2024, 20:11

Na popularności zyskują takie zabiegi jak np wolumeria twarzy - https://www.safari-wellness.pl/usluga/w ... ia-twarzy/ . Wolumetria twarzy opiera się na precyzyjnym wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego lub innych wypełniaczy w strategiczne obszary twarzy, które straciły objętość wraz z wiekiem. Te obszary mogą obejmować policzki, kości policzkowe, obszar pod oczami i szczęki. Poprzez przywrócenie utraconej objętości, wolumetria pomaga w odtworzeniu młodzieńczego konturu twarzy.
Cytruska
Weteran
 
Posty: 271
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: mela » 21 mar 2024, 08:53

Medycyna estetyczna zyskuje na popularności i tutaj się zgadzam w stu procentach. Jest to spowodowane skutecznością niemalże od pierwszego zabiegu, szczególnie mam tutaj na myśli chirurgię plastyczną. Moja znajoma w ubiegłym roku poddała się zabiegowi korekty powiek górnych, miała je strasznie opadające i zabieg dał jej niesamowity komfort - lepszy zakres widzenia, ogólnie twarz mniej zmęczona i też zyskała na pewności siebie. Sama mam ten problem, tylko z workami pod oczami i dla mnie alternatywą jest korekta powiek dolnych. Na https://blogkobiety.pl/jakie-sa-efekty-na-ktore-moga-liczyc-osoby-decydujace-sie-na-korekte-powiek/ poczytałam o efektach blefaroplastyki i dodatkowo po zadowoleniu znajomej jestem chętna na ten zabieg. Któraś z Was już miała okazję wykonać zabieg i może dodać coś więcej na temat okresu rekonwalescencji?
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 26 mar 2024, 22:42

Zmiany skórne, odbierają nam pewność siebie, gdy pojawiają się w widocznych miejscach. Gdy występują na twarzy, szyi czy dekolcie stanowią nie mały problem estetyczny. Schorzenia skóry, są grupą chorób o różnym podłożu, z różnymi objawami dlatego prawidłowa diagnoza i leczenie są niezwykle ważne. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat chorób skóry to przeczytajcie ten artykuł https://magazynkobiet.pl/zmiany-skorne- ... na-zabieg/
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

  • Reklama