• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

meble

  • Reklama

meble

Nieprzeczytany postautor: wojtalka » 14 kwie 2019, 22:16

Witam. Planuję za jakiś czas zrobić remont i wymienić część mebli. Zależy mi na dobrej cenie. Coś polecicie?
wojtalka
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2019, 07:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: August36 » 19 kwie 2019, 12:57

Jeśli chodzi o dobre i tanie meble to polecam odwiedzić sklep internetowy https://babydoro.pl. Jest tam ogromny wybór mebli, do tego są stylowe i niedrogie, więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
August36
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:49
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz medycyny
Tytuł / Specjalizacja: WAWA
Kierunek studiów: WAWA
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: WAWA
Uczelnia: WAWA
Pracuję: Tak

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 18 sie 2023, 11:39

W jakim sklepie zamawialiście meble do waszych wnętrz?

narzędzia beta opinie
boddekk
Weteran
 
Posty: 2265
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: konot » 25 sie 2023, 08:33

Firmą specjalizującą się w meblach drewnianych i meblach ze sklejki jest https://elementer.pl/ Ich asortyment charakteryzuje się prostą formą, która przekłada się na wygodę użytkowania i funkcjonalność. Polecam
konot
Weteran
 
Posty: 2712
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 28 sie 2023, 11:37

Ostatnio również poszukiwałam jakościowych mebli do swojego mieszkania i muszą przyznać że udało mi się je znaleźć na stronie internetowej pod tym linkiem https://venotto.pl/ . Moim zdaniem posiadają naprawdę fantastyczne meble na wymiar do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiednich mebli do twojego mieszkania, to wydaje mi się, że ich oferta jest warta sprawdzenia.
kalusia
Weteran
 
Posty: 813
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 31 sie 2023, 10:03

Firma Kart-Map https://www.kart-map.pl/kategoria-produ ... cjalne-pl/ to godny zaufania producent mebli metalowych, w tym funkcjonalnych szaf socjalnych. Szafy socjalne to niezbędny element w miejscach pracy, gdzie komfort i organizacja są kluczowe. Kart-Map oferuje różnorodne rozmiary i konfiguracje szaf socjalnych, umożliwiając dopasowanie do indywidualnych potrzeb danego środowiska pracy. Solidna konstrukcja, estetyczny design i wysoka jakość wykonania to cechy, które wyróżniają meble Kart-Map.
alutka90
Weteran
 
Posty: 413
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 05 wrz 2023, 13:02

Drewniane meble czy konstrukcje są piękne, ale istnieje ryzyko, że pojawią się w nich korniki. Warto zapobiegawczo zastosować preparaty na korniki w drewnie. Preparaty na korniki nie zapewniają trwałej ochrony na zawsze. Konieczne jest regularne sprawdzanie mebli i, jeśli to konieczne, ponowne stosowanie preparatów, zwłaszcza w miejscach o podwyższonym ryzyku pojawienia się ich. Ochrona drewnianych mebli przed kornikami jest ważna, aby zachować ich trwałość i estetykę.
Cytruska
Weteran
 
Posty: 264
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: konot » 05 wrz 2023, 19:42

Jeśli szukasz zjawiskowych i bardzo dobrze wykonanych krzeseł to koniecznie odwiedź sklep Świat mebli. W swoim asortymencie posiadają duży wybór krzeseł w szerokiej gamie kolorystycznej i promocyjnej cenie. Sklepy meblowe wrocław oferują swoim klientom wyłącznie wysokiej klasy asortyment. Zaskoczy Cię również szybka realizacja zamówienia do 48h. Polecam .
konot
Weteran
 
Posty: 2712
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 01 paź 2023, 16:43

Współpraca z firmą Tendo https://tendo.com.pl/oferta/meble-gabinetowe/ to pewność, że meble gabinetowe zostaną dostarczone w terminie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Firma ta angażuje się w każdy projekt, zapewniając wsparcie projektantów i doradców, którzy pomagają klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań. Meble gabinetowe od firmy Tendo to inwestycja w jakość i profesjonalizm. Dzięki solidnemu wykonaniu i starannemu projektowaniu, te meble służą przez wiele lat, zachowując swoją funkcjonalność i estetykę.
alutka90
Weteran
 
Posty: 413
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: irene » 23 paź 2023, 12:30

Teraz nawet można sobie zamówić dowolne meble online i to jest bardzo wygodne. Gorzej jeśli trzeba je potem składać samodzielnie. Na szczęście ja już mam namiary na firmę https://montiermebli.pl , która zajmuje się montażem profesjonalnie i są w stanie błyskawicznie je zmontować nie zostawiając bałaganu
irene
Weteran
 
Posty: 275
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: meble

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 24 paź 2023, 16:26

No to mnie teraz się spodobała między innymi drewniana szafka nocna, którą znalazłam na stronie firmy Uno Design. Przyznam się, że jestem mile zaskoczona ich ofertą, bo można znaleźć tam coś stylowego, oryginalnego i w dobrej cenie.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Reklama