• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Nowa firma

  • Reklama

Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: leniwa777 » 13 kwie 2019, 22:29

Hejo co myslicie o prowadzeniu samemu firmy? Macie jakieś rady dla mnie?Może zaczynaliście w podobny sposób?
leniwa777
Początkujący
 
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2019, 04:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: Agniecha213 » 13 kwie 2019, 23:25

Prowadzenie firmy to zawsze sporo wyrzeczeń, pieniędzy i czasu. Z mojego doświadczenia mogę Ci tylko uczulić na to byś pamiętała o dpobrej księgowości i o używaniu programów do zarzadzania swoją sprzedażą co sporo ułatwia, ja korzystam https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza i myślę że Tobie tez pomoże ;)
Agniecha213
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2019, 17:36
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: opole
Uczelnia: wsb
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: leniwa777 » 13 kwie 2019, 23:56

Agniecha dzięki !!!! To jest coś czego na wzór szukałam :) Dowiedziałam się też że wfirma.pl udziela możliwości integracji z drukarką fiskalną, umożliwiająca generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu, WoW
leniwa777
Początkujący
 
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2019, 04:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: Bubu Jaga » 15 kwie 2019, 22:16

Platforma www.wFirma.pl to doskonałe narzędzie do zarządzania sprzedażą online, jeśli zamierzasz prowadzić sklep internetowy, na pewno Ci się przyda. Zresztą sprawdź sobie sama tutaj: www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Dodam jeszcze, że to narzędzie ma także szereg innych funkcji, począwszy od fakturowania, poprzez księgowość, a na kadrach i płacach skończywszy. Poza tym pierwsze trzydzieści dni korzystasz za darmo, masz więc czas, aby przetestować i ocenić.
Bubu Jaga
Aktywny
 
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2018, 23:35
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: mela » 17 kwie 2019, 16:32

Już na samym początku najlepiej przemyśleć sprawę wdrożenia odpowiedniego oprogramowania. Ma ono za zadanie pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie całej firmy, jak i na jej kontrolę. Coraz więcej branż decyduje się na takie programy. Branża medyczna decyduje się na oprogramowanie dla gabinetów lekarskich , które daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy. Umawianie wizyt według kalendarza, przypomnienia sms o terminie zbliżającej się wizyty przez co coraz mniej ich wypada. To zaledwie kilka z zalet posiadania takiego oprogramowania.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: vicia » 29 kwie 2019, 09:28

leniwa777 pisze:Hejo co myslicie o prowadzeniu samemu firmy? Macie jakieś rady dla mnie?Może zaczynaliście w podobny sposób?


Moim zdaniem jeśli masz dobry pomysł na biznes i wiesz, że będziesz mieć potencjalnych klientów to na prawdę nic nie stoi na przeszkodzie byś rozpoczęła swój własny biznes. Mnie się udało, prowadzę biznes sama. Pracowałam długo jako pomocnica stomatologa ale bez większego przygotowania naukowego nie byłam w stanie awansować wyżej. Teraz sprzedaję środki higieny to gabinetów lekarskich i szpitali. Świetnie na tym wyszłam. Na początku zaczynałam lokalnie ale w końcu otworzyłam sklep internetowy. Teraz mam klientów z całej Polski. Musiałam nawet uruchomić szybkie przelewy bankowe od https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/przelewy-i-przekazy-bankowe, ponieważ klienci sami mi to zasugerowali. Przelewy tradycyjne to już przeżytek jednak. Ja z biznesu jestem zadowolona. Nikt mi nie pomógł, sama to wszystko stworzyłam. Teraz mam 3 pracowników.
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: irene » 29 maja 2019, 10:48

Jeśli zatrudniacie pracowników to przydadzą się dla nich też pakiety medyczne Medicover, wiem że u nas w firmie wiele osób pracuje tylko dlatego że oferujemy takie pakiety bo jednak dobra opieka medyczna jest dla ludzi najważniejsza
irene
Weteran
 
Posty: 275
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: mlodamama21x » 31 maja 2019, 07:54

Przede wszystkim zainwestuj w pakiety medyczne dla swoich pracowników... nasza służba zdrowia doprowadziła do tego, że ludzie szukający pracy bardzo liczą na to, że bedą mieli prywatna opieke medyczna zapewnioną przez pracodawce ;)
mlodamama21x
Początkujący
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2018, 08:19
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: lekarz
Kierunek studiów: medycyna
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Lublin
Uczelnia: uniwersystet medyczny
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: totor » 24 cze 2019, 08:05

Nowa firma to też masa dokumentów i masa papierkowej roboty związanej z prowadzeniem działalności. Tu znalazłem http://biznes-time.pl/jak-ulatwic-sobie ... podarczej/ kilka bardzo ciekawych porad na temat ułatwiania sobie wszystkiego co jest związane z prowadzeniem firmy i rzeczywiście te rozwiązania są godne uwagi
totor
Hero member
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2017, 11:29
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: Pawel753 » 03 wrz 2019, 12:02

Proponuję zainwestować w nowoczesne rozwiązania finansowe, np. usługę SWIFTNet, która umożliwia wygodny sposób komunikacji z bankami w kraju i za granicą oraz ułatwia zarządzanie płynnością finansową firmy. Na stronie https://pokazywarka.pl/kir/ znajduje się więcej informacji na ten temat. :]
Pawel753
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:32
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 02 kwie 2021, 11:06

A ja poszłam w kierunku gastronomii. Właśnie otwieram swoją restaurację/pub. A skoro tak to teraz urządzam sobie powoli lokal, a to niezłe wyzwanie... Bo wiecie trzeba zadbać o każdy aspekt, człowiek chce jak najlepiej. Teraz potrzebna jest mi ładna tablica menu, także muszę się porozglądać to tu, to tam.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 23 kwie 2021, 23:38

Prowadząc własną działalność należy zwracać uwagę na wiele spraw. Jeśli zastanawiacie się jak zrobić, aby twoja firma przynosiła dochody, należy zainwestować, w odpowiednie osoby do pracy. Rekrutacja, dokumentacja z tym związana oraz rotacja pracowników zajmuje to najwięcej czasu. Dlatego ja postanowiłam zaoszczędzić swój czas i powierzyć te obowiązki profesjonalistom firmie Profit Group. Zawsze odpowiadają na zapotrzebowanie pracodawcy i pracownika.
kalusia
Weteran
 
Posty: 813
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 26 sie 2021, 08:50

W jaki sposób staracie się zadbać o rozwój Waszego biznesu? Chciałbym Wam polecić stronę https://seo-www.pl/blog/jak-powinna-wyg ... ternetowa/ , na której znajdziecie usługi profesjonalnej agencji SEO. Według mnie właściwa reklama to podstawa rozwoju biznesu.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2265
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 14 gru 2021, 11:29

Są również firmy, które pomagają w pozyskiwaniu pracowników. Na stronie https://saleshr.pl/firma-headhunterska-krakow/ można znaleźć na ten temat więcej informacji. Moim zdaniem warto na coś takiego postawić.
Indigo
Weteran
 
Posty: 381
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Nowa firma

Nieprzeczytany postautor: vicia » 07 maja 2022, 09:29

Nowa firma stawia przed każdym przedsiębiorcą zupełnie nowe wyzwania. Jak wiadomo o każdy biznes trzeba nieustannie dbać pod wieloma względami. Jednak przy tak dużej konkurencji jak jest obecnie od samego początku moim zdaniem warto inwestować w nowoczesne rozwiązania, które dają nam możliwość usprawnienia działania danego miejsca. W call center bardzo dobrze sprawdzi się Voice bot . Warto więc zainteresować się takim rozwiązaniem.
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

  • Reklama
cron