• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Gastronomia

  • Reklama

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 02 paź 2021, 14:23

A jeszcze pamiętajcie, aby kupić ekologiczne opakowania jednorazowe , jak chcecie sprzedawać posiłki na wynos. Na pewno nie ma co inwestować w plastikowe- bo wiecie, jak jest... A na pewno decydując się na ekologiczne produkty przyciągniecie klientów.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 19 paź 2021, 14:03

Jeśli chodzi o mnie, to ja zazwyczaj tego typu produkty zamawiam przez internet. Ostatnio udało mi się znaleźć na stronie https://www.gastromania.sk/ profesjonalne deski, a także krajalnice do makaronu i patelnię. Polecam wam tam zerknąć, ponieważ ofertę mają na tyle zróżnicowaną, że bez problemu każdy będzie w stanie zrobić tam zakupy do swojego lokalu
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 26 paź 2021, 20:27

Prowadzenie własnej gastronomii to przede wszystkim odpowiednie wyposażenie i dbanie o biznes. Jeśli chodzi o wyposażenie, na stronie: https://gastromocni.pl/stoly-chlodnicze można niedrogo kupić stoły chłodnicze. Warto zapoznać się z całą ofertą sklepu.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 02 lis 2021, 14:42

Gdybyście szukali firmy która przygotowuje smaczne i zdrowe posiłki to ja polecam https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/kobylka u nich wybierzecie dobrą dla siebie dietę bo mają oni wiele możliwości. To oni też wam dostarczą do domu czy do pracy takie posiłki zgodne z ustaleniami.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 02 lis 2021, 21:22

W sumie gastronomia jest to przyszłościowa branża, bo dzisiaj to każdy już prawie chodzi do restauracji. Staliśmy się wygodni, ale i też szukamy odłamu od codzienności. Jednakże to co mogę dodać to to, że warto postawić na eko opakowania. Jakby nie było dzisiaj na takie rzeczy też się zwraca uwagę.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 01 lut 2022, 00:23

W gastronomii przydatnym urządzeniem jest krajalnica do wędlin i sera. Zerknijcie sobie na taką tutaj - https://investhoreca.pl/krajalnice-do-wedlin-i-sera Ogólnie znajdziecie u nich szeroki wybór sprzętu dedykowany dla restauracji czy cateringu, zapoznajcie się z ich asortymentem.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 265
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 31 mar 2022, 22:38

W gastronomii niezwykle ważne jest wyposażenie w sprzęty. Warto inwestować także w te z pozoru nieoczywiste jak chociażby prasa do oleju. Dzięki niej możliwe jest wyciskanie własnych olejów co jest super opcją dla każdej restauracji
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 01 cze 2022, 09:30

Jeżeli działasz w gastronomii lub produkujesz żywność to wiesz że trzeba utrzymać sterylną czystość w takich miejscach. Warto odwiedzić witrynę clean-access.com/oferta/lance-ultra-hygienic-i-dysze gdzie masz nie tylko ofertę na urządzenia i maszyny do zachowania higieny i bezpieczeństwa ale masę porad z tego zakresu. Dzięki nim będziesz mieć ład i porządek w miejscu pracy.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 06 cze 2022, 13:51

Hmm, tak sobie myślę, że raczej nie zdecydowałabym się na własną gastronomię, bo to jednak logistycznie jest ciężkie do ogarnięcia. Niemniej jednak dodatkowo pomyślałam, że warto sprawdzać takie jedzenie na dowóz rzeszów . Od czasu do czasu fajnie jest zamówić obiad i nie martwić się tym, co będzie.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 30 sie 2022, 15:10

Prowadzenie własnego biznesu gastronomicznego to ciężka sprawa. Przede wszystkim na początku konieczne jest zainwestowanie w profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Takie urządzenia AGD do gastronomii oferuje hurtownia Multigastro https://multigastro.pl/miksery-planetarne . U nich możecie zamówić kompleksowe wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego.
ToYa
Weteran
 
Posty: 207
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: konot » 23 wrz 2022, 08:37

W tym temacie z pewnością przyda się wiedza o możliwości wyszukania serwisanta sprzętu agd za pośrednictwem firmy https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/c ... -zmywarek/. Jeśli Twój sprzęt z jakiegoś powodu przestanie działać to właśnie im możesz powierzyć wyszukanie specjalisty który będzie wiedział w jaki sposób Ci pomóc. Unikniesz dzięki temu zaproszenia do siebie laika i wyrzucenia pieniędzy na marne. Szczerze polecam.
konot
Weteran
 
Posty: 2596
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 01 paź 2022, 11:19

A czy ktoś z was może robił również zakupy w sklepie Gastromania.pl ? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy nie kupić tam takich produktów, jak wkłady do podgrzewaczy . Co wy na to? Czy warto??? Czy faktycznie ich produkty są solidnie wykonane i są dobrej jakości?
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 30 paź 2022, 03:36

Na pewno jonizatory wody kuvings evo przydadzą się na kuchni. Może nie jest to oczywisty zakup, ale jestem pewna że jeśli się na niego zdecydujecie to nie będziecie żałować
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 31 paź 2022, 18:25

Ważnym aspektem zdecydowanie jest odpowiednie wyposażenie gastronomiczne. Jak chodzi o mnie to planuję teraz zrobić sobie zakupy u firmy Gastromania.pl, ponieważ jest to sprawdzona i niezawodna hurtownia gastronomiczna warszawa, która ma obszerny i zróżnicowany asortyment.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Gastronomia

Nieprzeczytany postautor: Ajlar » 30 lis 2022, 19:13

W gastronomii warto zadbać o dobre jakościowo oraz wydajne urządzenia gastronomiczne, które ułatwiają pracę pracowników oraz zwiększają ich wydajność. Takim urządzeniem na pewno będzie szatkownica. Zobaczcie, np tutaj: https://multigastro.pl/szatkownice jak wyglądają i jak działają takie profesjonalne szatkownice gastronomiczne - robią robotę, prawda?
Ajlar
Dociekliwy
 
Posty: 32
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:41
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

  • Reklama
cron