• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jaki biznes otworzyć?

  • Reklama

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: Specjalista » 29 maja 2022, 20:26

Mój brat otworzył food trucka, z którego sprzedaje hot-dogi, zapiekanki. Od konkurencji wyróżnia go wysoka jakość, nie oszczędza na składnikach! Parówki bierze od dostawcy Green Fox https://greenfox.com.pl Ma zawsze wszystko świeże. Wraca do niego mnóstwo tych samych klientów.
Specjalista
Aktywny
 
Posty: 28
Rejestracja: 17 lut 2016, 17:33
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Gdańsk
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 07 cze 2022, 10:22

Niezależnie od biznesu który mamy zamiar prowadzić reklama jest rzeczą na którą powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Polecam Wam horinpress.pl , jest to strona na której znajdziecie ofertę redakcji związaną z reklamą na ich stronie. Według mnie tego typu działania przyciągają wielu klientów.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2279
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 09 cze 2022, 15:31

Czy warto wybrać system obiegu dokumentów w firmie ? Wiem, że aktualnie wiele firm korzysta z takich rozwiązań i wszystko brzmi naprawdę interesująco, więc chętnie sprawdzę co i jak jest teraz polecane. Wiem, że taki system na pewno ułatwia prowadzenie całej działalności firmy.
elka74
Weteran
 
Posty: 1076
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 20 cze 2022, 18:41

Jeżeli chodzi o firmę z kartonami pudełkami, która działa przez internet, to polecam wam ten firmę: https://e-hurtownia-opakowan.pl/gruba-b2-c39 . Moim zdaniem posiadają najkorzystniejszy wachlarz ofertowy, a także bardzo dobre ceny. Na pewno znajdzie się tam interesujące was pudełka do waszej firmy i nie będziecie mieć już z tym więcej problemu.
kalusia
Weteran
 
Posty: 816
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: konot » 03 sie 2022, 16:29

Jeśli zastanawiasz się na prowadzeniem salonu kosmetycznego to osobiście mogę Ci polecić jedną z najlepszych hurtowni kosmetyków jaką jest https://beautyinvest.pl/pl. Spotkasz się u nich z niebywale pozytywnym podejście do klienta co gwarantuje przyjemną i długotrwałą współpracę. Firma posiada bardzo bogaty asortyment, który stale wzbogaca o nowe kosmetyki zarówno marek popularnych, niszowych oraz ekologicznych. Jest to miejsce które mogę polecić nie tylko ze względu na fachowość i miłą obsługę ale również konkurencyjne ceny.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: turyna » 14 sie 2022, 15:14

Tak naprawdę nie ma znaczenia na jakiego rodzaju biznes się zdecydujecie. Ważne, żeby od samego początku inwestować w nowoczesne rozwiązania, które zdecydowanie usprawnią działanie przedsiębiorstwa. W działach call centern na przykład takim rozwiązaniem jest Bot telefoniczny . To wirtualny asystent, który został stworzony do obsługi telefonicznej konsumenta. Jest on w stanie w jednym czasie załatwić kilka spraw co jest niewątpliwie spory ułatwieniem. Dzięki temu część załogi można przenieść do bardziej złożonych zadań.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 20 mar 2023, 10:42

Wszystko trzeba na pewno sobie przemyśleć, jak chce się prowadzić swój biznes… Jak chodzi o stworzenie sklepu, to na pewno warto zastanowić się jaka platforma e-commerce będzie dla nas najlepsza. Tutaj można wyróżnić chociażby Shopware 6 i inne podobne, które warto sobie przeanalizować…
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 28 mar 2023, 22:48

Cokolwiek otworzysz to przyda się porządna reklama i na pewno wykorzystaj możliwości tej firmy https://posideo.com/zabudowa-polek-i-regalow/ Dzięki nim dostaniesz świetne materiały POS czyli punkty sprzedażowe. Mają świetne wykonanie które przyciągnie uwagę klientów.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 20 kwie 2023, 22:54

Tutaj https://goldap.org.pl/2023/02/jakie-sa- ... -startupu/ jest ciekawie napisany tekst na temat sprawozdań finansowych startupów. Niezależnie od tego jak dobrze zaplanowany jest startup, zawsze istnieje ryzyko niepowodzenia. Właściciele startupów muszą być przygotowani na porażki i błędy, które mogą pojawić się na drodze do sukcesu.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: Johner » 28 kwie 2023, 21:35

Nie ma jednego sprawdzonego pomysłu na biznes. Otwórz to w czym ię dorbze czujesz. Natomiast niezależnie od tego jaką firmę bedziesz prowadizł, to przyda Ci się dobra organizacja. Pomoże w tym program aFaktury.pl w którym wystawisz dokumenty, możesz zarządzać klientami i magazynem, więc wszystko masz pod ręką.
Johner
Weteran
 
Posty: 163
Rejestracja: 04 lis 2017, 13:54
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: Bylinka » 16 cze 2023, 17:43

Aby otworzyć jakikolwiek biznes, trzeba mieć na ten temat jakiekolwiek pojęcie, wiedzę i doświadczenie. Wielu ludzi decyduje się na własny bar, kawiarenkę czy restaurację,niestety nie wszystkim się udaje. By odnieść sukces, trzeba się nieustannie szkolić, trzeba dużo czytać i korzystać z porad i wskazówek umieszczanych na forach czy blogach branżowych https://multigastro.pl/zaopatrz-sie-w-s ... ojej-pracy
Bylinka
Dociekliwy
 
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 17:35
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: konot » 26 cze 2023, 06:17

Jedną z firm posiadającą rewelacyjna ofertę lodów o wielu wspaniałych smakach jest https://lodykosmos.pl/
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 04 paź 2023, 07:35

Najlepiej otworzyć taką działalność, na której się po prostu znamy, to ważne bo będzie nam dużo łatwiej rozwijać firmę. Jeśli już mówimy o rozwoju firmy to należy pamiętać aby wyposażyć ją w odpowiednie gadżety reklamowe tzw. startowe - to ulotki reklamowe oraz wizytówki. Później , kiedy firma się rozwinie możecie wyposażyć ją w inne gadżety reklamowe - na przykład te oto chusteczki reklamowe z logo waszej firmy.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 255
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: konot » 05 paź 2023, 08:19

Jeśli uwielbiasz modę i ubrania to fajnym pomysłem które może być nie tylko źródłem zysku ale też realizacją zainteresowań jest prowadzenie własnego sklepu. Nie dawno znalazłam świetną stronę na której można znaleźć wiele cennych wskazówek jak otworzyć sklep z odzieżą. Wystarczy zajrzeć na https://www.roco-fashion.pl/pl/blog/pos ... -z-odzieza Firma nie tylko posiada duże doświadczenie ale także dysponuje bazą niesamowicie fajnych ubrań.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki biznes otworzyć?

Nieprzeczytany postautor: sowka » 19 paź 2023, 11:33

No najlepiej taki który będzie przynosił największe zyski :) Ale do wszystkiego można dojść, ale oczywiście najlepiej stopniowo. Póki co trzeba postawić na profesjonalną księgowość a tutaj bez wątpienia sprawdzi się aforti ac, która także ogarnie sprawy kadrowo-płacowe.
sowka
Hero member
 
Posty: 69
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

  • Reklama