• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

nowa kuchnia

• Reklama

Odp.: nowa kuchnia

Nieprzeczytany postautor: albana » 01 kwie 2019, 18:04

Firm które wykonuja meble na wymiar jest multum i tej akurat przez ciebie wymienionej nie kojarzę. Moge natomiast ci poradzic odwiedzenie strony https://europ24.pl/zestawy-garnkow gdzie zakupisz garnki do kazdej kuchni a przy okazji i inne akcesoria kuchenne. Wystarczy wejść i cieszyć się z wyboru oraz niskich cen jakie oferuje sklep.
albana
Weteran

Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Nieprzeczytany postautor: alisa » 05 kwie 2019, 08:24

My to już mamy za sobą remont kuchni i innych pomieszczeń. Meble też mamy na wymiar. Teraz powoli urządzamy, zmieniamy urządzenia AGD które już są stare. Szukam teraz akcesori do kuchni i znalazłam fajne karafki tutaj https://szykownydom.com/karafki . Świetne są te pierwsze na wodę czy napój, stylowe , klasyczne a zarazem nowoczesne.
alisa
Hero member

Jestem: Pacjent
Miasto uczelni: Warszawa

Nieprzeczytany postautor: mczay » 05 kwie 2019, 16:56

Ja całą swoją kuchnię wyposażyłem w meble zakupione online, dodatki również. W tym https://onemarket.pl/meble-designerskie sklepie zamawiałem, wybrałem meble designerskie, nowoczesne, stylowe. Takie pasowały do mojej aranżacji, wspólnie z moją dziewczyną tak to sobie wymyśliliśmy.
mczay
Weteran

Tytuł / Specjalizacja: :)
Kierunek studiów: :)
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: :)
Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 11 kwie 2019, 17:33

Właśnie urządzaliśmy na nowo naszą kuchnię, ale stwierdziliśmy, że trzeba by było jeszcze przejrzeć kuchenkę i okap, zanim zostanie na nowo zamontowany. Podejrzewałam, że trzeba wymienić filtr na nowy, ale dopiero gdy na niego spojrzałam, to utwierdzałam się w tym przekonaniu. Całe szczęście wiem, gdzie można szybko kupić taki filtr https://www.ceneo.pl/Filtry_do_okapow/p:Gorenje.htm, bo pomagałam ostatnio w zamówieniu mojej siostrze.
Aleksan
Hero member

Nieprzeczytany postautor: kabix179 » 15 kwie 2019, 11:40

Teraz zbliżają się już upragnione Święta Wielkanocne i pomyślałam o tym by kupić mamie w prezencie szybkowar, bo już od jakiegoś czasu mówi, że chciałaby taki mieć. Natknęłam się na szybkowary dobrej jakości i zamówiłam. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
kabix179
Początkujący

Jestem: Student
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: UM

Nieprzeczytany postautor: jaksa » 28 maja 2019, 21:29

Nowa kuchnia od podstaw to spory wydatek, bo trzeba kupić meble i cały sprzęt, ale nie ma co żałować kasy, bo jak twierdzą niektórzy kuchnia to miejsce w którym spędza się całkiem sporo czasu. My zaczęliśmy od mebli, oczywiście na wymiar, które wykonała firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Wszystkie idealnie ze sobą pasuje i tylko jeden minus - bala jest tak długi, że trzeba go było wnosić przez okno. :D
jaksa
Aktywny

Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: wrocław
Uczelnia: uw

Nieprzeczytany postautor: Siano12 » 08 sie 2019, 21:36

Jak masz nową kuchnię to musisz ją wyposażyć od podstaw a to wymaga funduszy i przede wszystkim pomysłu. Polecam się zapoznać z tą stroną i ich ofertą na zasłony https://www.dekoria.pl/zaslony które też będą potrzebne ale także inne rzeczy. Na pewno się przyda taki sklep i ich zasoby tym bardziej że ceny są niezłe.
Siano12
Weteran

Jestem: Uczeń

Nieprzeczytany postautor: lilija » 13 sie 2019, 21:11

w kuchni nie moze zabraknac porzadnej wyciskarki do sokow :) ja sobie nie wyobrazam nie miec, kupilismy ostatnio wolnoobrotowa Hurom, rewelacja! ;) dziala bez zarzutu, do tego ladna, zgrabna, fajnie wyglada
lilija
Aktywny

Poprzednia