• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Projekt magazynu

  • Reklama

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: Szybkisam » 20 gru 2018, 19:14

U mnie robili w firmie projekt. Są spoko. Magazyn stoi i ma się dobrze ;)


-------------------------------------------------------
cnc-projekt.pl
Szybkisam
Początkujący
 
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2018, 18:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: mira » 18 sty 2019, 05:34

Wszystkim etapami budowy nowoczesnych magazynów, począwszy właśnie od projektu przez całe wykonanie zajmuje się też ta firma. A więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na ich stronie.
mira
Weteran
 
Posty: 258
Rejestracja: 11 lis 2016, 13:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: vicia » 28 sie 2019, 08:59

Nie zapomnij o wentylacji! Każdy magazyn czy hala przemysłowa powinna posiadać tak innowacyjne rozwiązanie. No nie okłamujmy się, ale w dzisiejszych czasach pracownicy zwracają uwagę na warunki pracy, szczerze wątpię, że znajdzie się ktoś kto chciałby pracować w firmie nie posiadającej wentylacji. Wiadomo, że jak się już na wentylację zdecydujecie to musicie o nią dbać. Ostatnio czytałem ciekawy artykuł na ten temat: https://dong.net.pl/biznes/czyszczenie-wentylacji-w-przemysle-o-tym-musisz-pamietac/, może Wam też wiele kwestii wyjaśni, bo ja nie sądziłam, że aż o tylu rzeczach należy pamiętać.
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: KamilJa » 24 paź 2019, 10:07

Przy planowaniu pomieszczenia magazynowego powinniśmy zastanowić się również nad zbudowaniem odpowiedniego podjazdu dla samochodów dostawczych. Świetnie do tego celu nadają się kraty stalowe https://www.alumatex.pl/produkty/kraty/kraty-stalowe.php. Za ich pomocą zbudujemy trwały oraz bezpieczny podjazd. Z względu na swoje właściwości elementy te używane są w wielu gałęziach przemysłowych m.in. do konstruowania wszelkiego rodzaju podłóg roboczych, balustrad, czy też ogrodzeń.
KamilJa
Dociekliwy
 
Posty: 44
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 30 paź 2019, 04:28

Też myślałam o biznesie związnym z magazynem. Ciekawi mnie ta opcja, dlatego trochę czytałam o tym. Znalazłam w internecie ciekawą opcję związaną z takim biznesem, mianowicie oprogramowanie https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Dzięki integracji z allegro, program pozwala między innymi na automatyczne tworzenie zamówień u dostawców. Ponadto można z niego fajnie prowadzic sprzedaż. Ma integracje z allegro, bankowością online i funkcje fakturowania.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 29 mar 2020, 15:05

Hej może ktoś mi podpowie kiedy powinienem kupić coś takiego jak mata wygłuszająca kauczukowa. Będę otwierać małą halę produkcyjną sprzętu RTV. Dodatkowo jak często można spodziewać się kontroli ze strony BHP. Chcę, żeby moja działalność była jak najbardziej przepisowa.
KonradSkal
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 08 lip 2019, 08:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 17 kwie 2020, 09:21

Na magazynie warto zadbać też o porządek, więc przydatne będą chociażby stalowe szafki przegródkowe. Można w nich schować sporo rzeczy a i tak zawsze będziemy wiedzieć co gdzie jest.
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: turyna » 20 kwie 2020, 20:46

Warto również nadmienić, że taki magazyn musi prawidłowo funkcjonować. Sam budynek to tylko podstawa, kolejną rzeczą będzie odpowiednie oprogramowanie czy pracownicy. Bez odpowiedniej kadry taki magazyn nie będzie prawidłowo działał. To wszystko daje naprawdę spore koszty. Warto więc zastanowić się nad tym, czy nie lepiej będzie skorzystać z usług firmy zewnętrznej, która poprowadzi to za nas. Warto sobie zerknąć chociażby na stronę https://packfully.pl/oferta/fulfilment/ ... _i_wysylka . Jeśli zlecisz komuś prowadzenie takiego magazynu, wysyłkę czy całą logistykę Ty w tym czasie możesz zająć się Ty możesz zając się rzeczami dużo ważniejszymi.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 23 paź 2021, 10:57

Jeśli szukacie regałów magazynowych takich z wyższej półki to polecam stronę https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-mag ... -1730.html . Przechodziłam przez kilka rodzaju regałów ze sklepów stacjonarnych i niestety nic nie równa się tym zakupionym właśnie na tej stronie. Solidne i bardzo wytrzymałe, cena jest świetna w stosunku do jakości
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 26 lis 2021, 19:33

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem chciałbym polecić usługi firmy, która specjalizuje się w przechowywanie rzeczy warszawa . W razie pytań, wszelkie informacje oraz kontakt znajdziecie na stronie głównej. Co sądzicie o takich rozwiązaniu?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 20 gru 2021, 14:14

mira pisze:Wszystkim etapami budowy nowoczesnych magazynów, począwszy właśnie od projektu przez całe wykonanie zajmuje się też .frisomat.pl]ta firma[/url]. A więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na ich stronie.



widziałam kilka ofert, fajnie wyglądały, bezpieczeństwo na budowie i dookoła, niestety nie pamiętam gdzie to było



___________________
https://www.8ig.pl/odziez-bhp-to-obowia ... racownika/
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 24 sty 2022, 10:37

Owszem, są specjalne firmy, które się projektowaniem magazynów zajmują, ale moim zdaniem to wszystko jest mało konieczne. Jeśli macie zmysł logistyczny, to taki projekt sami sobie możecie wysmarować. Warto jednak zwracać uwagę na sprawy taktyczne, stąd polecałabym na przykład tego rodzaju - https://global-lift.pl/winda-towarowa-magazynowa/ rozwiązania.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 24 mar 2022, 15:49

Wiecie co, moim zdaniem, bardzo ciekawe boksy magazynowe w Poznaniu można znaleźć również w ofercie firmy luvena-nieruchomości.pl. Warto sobie do nich zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani. To naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, to że będą w stanie wam pomóc podczas wyboru
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 23 kwie 2022, 19:01

Jeżeli chodzi o projekt magazynu to dostaniesz go dzięki tej witrynie http://wkreceniwdom.pl/ Znają się na rzeczy i mają dodatkowo masę przydatnych porad czy artykułów z zakresu urządzania jak i budownictwa. Dzięki nim dostaniesz nie tylko projekt ale i dużo wiedzy przydatnej każdemu inwestorowi.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Projekt magazynu

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 27 maja 2022, 19:40

Jak już będziecie mieć magazyn to pomyślcie o jego wyposażeniu. Podrzucam Wam link do oferty firmy regalsystem.pl . U nich można kupić regały różnego typu. dużym plusem jest to, że sprzedają także regały używane, więc można taniej wyposażyć magazyn.
ToYa
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Reklama