• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Drzwi - wybór

  • Reklama

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 16 lip 2018, 19:15

Wiesz ja szukałam dość długo drzwi wejściowych i w sumie zdecydowałam się na jedne ze średniej półki z https://dobredrzwiokna.pl/33-drzwi-zewnetrzne - drewniane i solidnie wykonane, z montażem bo kto by się uganiam z szukaniem fachowca od montowania drzwi jak tu i tak kilka ekip na głowie.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 30 lip 2018, 21:41

Super oferte drzwi wejściowych znalazłem na stronie http://www.drzwi-pasywne.pl/seria/drzwi-na-zamowienie/ .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: Lavren2 » 22 sie 2018, 18:13

Według mnie dobrym pomysłem może być poszperanie w Internecie w tej kwestii. Z całą pewnością może to być dobrym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Lavren2
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2018, 16:02
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Asystentka/Higienistka
Tytuł / Specjalizacja: Lavren2
Kierunek studiów: Lavren2
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: Lavren2
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 23 sie 2018, 10:34

Przede wszystkim wybierając drzwi trzeba określić czy to mają być drzwi wewnętrzne czy zewnętrzne gdyż różnią się one parametrami. Kolejna kwestia to materiał, z którego mają byc wykonane. Ja zdecydowałam się na drzwi z drewna z Krakowa od Zakładu Stolarskiego Krzynówek bowiem od nich także zamawiałam drewniane okna. Drzwi wykonane są z wysokiej jakości drewna z użyciem bardzo dobrych akcesoriów (zamki, wzmocnienia, zawiasy). Drzwi wykonywałam na indywidualne zamówienie dzięki czemu dopasowane są idealnie do elewacji i stolarki okiennej tworząc spójną całość.
ToYa
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: Szybkisam » 20 gru 2018, 19:20

Eeeej, świetne ma drzwi ten Bianex! Dzięki za polecenie, właśnie rozglądam się za nowymi drzwiami, także chętnie skorzystam ;)



------------------------------------------
gambia.net.pl
Szybkisam
Początkujący
 
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2018, 18:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: KamilJa » 06 gru 2019, 09:49

Wybierając drzwi wejściowe nie można zapomnieć o niezbędnym dodatku, jakim jest wycieraczka https://www.alumatex.pl/produkty/wycier ... ewnetrzne/ . Pomoże ona nam z pewnością w utrzymaniu czystości, przez usuwanie zabrudzeń z obuwia. Ponadto wycieraczka jest nierzadko swego rodzaju wizytówką mówiącą nam, że właściciel domu, to osoba dbająca o porządek. Z tego powodu wycieraczka musi wyróżniać się nie tylko pod względem użytkowym ale i również estetycznym.
KamilJa
Dociekliwy
 
Posty: 44
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: Rychu68 » 06 gru 2019, 13:22

My tak samo dlugo szukalismy balustrad na szczescie znalezlismy balustrady łódź
Rychu68
Aktywny
 
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2018, 15:45
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: Magister
Kierunek studiów: Marketing
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Łódź
Uczelnia: Uniwersytet Łódzki
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: vicia » 23 cze 2020, 17:29

Nam zależało na drzwiach aluminiowych. Mój zaufany przyjaciel nam polecił i szukaliśmy tylko spośród producentów oferujących właśnie ten typ stolarki drzwiowej. Zamówiliśmy drzwi aluminiowe zewnętrzne z Aluhaus model Saturnus. Spodobały nam się ze względu na oryginalność wzornictwa, do tego mamy ładny, długi pochwyt, który nadaje drzwiom elegancji. Bardzo mi się podobają pochwyty w drzwiach każdemu mówię, że nowoczesne drzwi do domu powinny mieć pochwyt, a nie klamkę. Wy co sądzicie na ten temat?
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: kazia » 16 lip 2020, 14:18

Ja zdecydowałam się na zakup drzwi drewnianych. Postawiłam na firmę Kris Drzwi bo tu realizowane są indywidualne zamówienia a drzwi robione są pod wymiar https://kris-drzwi.pl/. Oczywiście w ofercie znajdziecie też produkty gotowe, dostępne od ręki. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, terminowa dostawa. rzetelna obsługa.
kazia
Hero member
 
Posty: 65
Rejestracja: 17 maja 2017, 13:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: mela » 25 sie 2020, 13:15

vicia pisze:Nam zależało na drzwiach aluminiowych. Mój zaufany przyjaciel nam polecił i szukaliśmy tylko spośród producentów oferujących właśnie ten typ stolarki drzwiowej. Zamówiliśmy drzwi aluminiowe zewnętrzne z Aluhaus model Saturnus. Spodobały nam się ze względu na oryginalność wzornictwa, do tego mamy ładny, długi pochwyt, który nadaje drzwiom elegancji. Bardzo mi się podobają pochwyty w drzwiach każdemu mówię, że nowoczesne drzwi do domu powinny mieć pochwyt, a nie klamkę. Wy co sądzicie na ten temat?


Też mam z Aluhaus i również mam pochwyt, także podzielam Twoje zdanie :)
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 27 kwie 2021, 08:33

Wszystkie drzwi są ważne jeśli chodzi o jakość, ale najważniejsze to jednak te zewnętrzne. Muszą być solidne, wytrzymałe, tak żeby na długo posłużyły. A jak drzwi to i zamek do tego odpowiedni trzeba wybrać. Bardzo dobre opinie mają zamki yale , dlatego jakbym kupowała to właśnie tej marki.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 15 paź 2021, 23:48

Kiedyś było zdecydowanie inaczej, zwłaszcza gdy trzeba było podjąć decyzję przy wyborze drzwi. Ponieważ było tylko kilku producentów, bez jakiegoś większego wyboru modeli. A teraz producenci prześcigają się w tym kogo drzwi są lepsze czy nowocześniejsze. W sieci przeczytałam http://jjstudio.com.pl/charakterystyka- ... drzwiowej/ i mam nadzieję, że po tym tekście będę miała trochę więcej pojęcia na ten temat.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 10 lis 2021, 16:53

Wybór drzwi ja miałem dość trudny jak wymieniałem balkonowe bo ofert było wiele i nie wiedziałem na jakie mam się zdecydować. Tutaj https://okna-internorm.pl/poradnik/drzw ... -przesuwne znajoma mi polecała zamówić i tak też zrobiłem. Opłacało się, ich drzwi przesuwne są dużo lepsze niż te które miałem wcześniej.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: majeczka » 20 lis 2021, 12:37

Ktoś powie, że to tylko drzwi i każde będą dobre, ale ja bym tak nie powiedziała. Jakość i trwałość jeśli chodzi o drzwi ma bardzo duże znaczenie. U siebie zewnętrzne drzwi to mam z firmy Drutex, też od nich okna zamawiałam więc kompleksowo można powiedzieć. Firma od lat jest na rynku, znana również w Europie. Jakości można być pewnym w 100%.
majeczka
Dociekliwy
 
Posty: 49
Rejestracja: 03 wrz 2018, 18:08
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Drzwi - wybór

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 22 lut 2022, 11:53

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o mnie, to ja ostatnio znalazłam świetne drzwi zewnętrzne loft na stronie sklepu stobrawa.pl. Jeżeli również będziecie zainteresowani takimi zakupami, to myślę że warto się do nich zgłosić. Mają naprawdę ciekawy wybór i całkiem przystępne ceny.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

  • Reklama
cron