• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Samochód

  • Reklama

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: krokus1 » 14 gru 2018, 14:10

Mam dla Was strone, które z pewnoscia przyda sie kazdemu posiadaczowi samochodu. Jeżeli będziecie potrzebowali pomocy na drodze w Warszawie, to serdecznie polecam sprawdzić Pomoc drogowa Warszawa . Moim zdaniem jest to najlepsza pomoc drogowa działająca na terenie Warszawy. Polecam i pozdrawiam.
krokus1
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2018, 08:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: robinsonee » 28 gru 2018, 13:27

Jeśli ktoś planuje zakupić samochód to na stronie https://www.ucando.pl/blog/gdzie-najlepiej-kupic-uzywany-samochod/ na prawdę znaleźć można różnorodne porady, dzięki którym wiedzieć będziemy, żeby dany pojazd kupić lub po prostu nie. Istnieją niestety handlarze, którzy stosują niepoprawne praktyki, a my jako kupujący możemy się naciąć.
robinsonee
Aktywny
 
Posty: 28
Rejestracja: 11 lip 2018, 10:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Sova » 15 sty 2019, 16:31

Jeśli natomiast poszukujecie dobrego sklepu z częściami samochodowymi, to ze swojej strony polecam zerknąć tutaj. Sądzę, że ich oferta będzie naprawdę warta rozważenia :)
Awatar użytkownika
Sova
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2019, 19:06
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Sova
Kierunek studiów: Sova
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Sova
Uczelnia: Sova
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 17 sty 2019, 16:15

Gdy już zdecydujesz się na konkretne auto i je kupisz to dobrze, żebyś pamiętał o dość ważnym gadżecie. Wiele osób o nim zapomina i przez to niestety zdarzają się wypadki na drogach. Przejrzyj sobie na tej stronie uchwyty samochodowe . Nie tylko będzie Ci się wygodniej rozmawiać w czasie jazdy przez telefon, ale zapewnisz bezpieczeństwo sobie i pieszym.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: kamiamii » 30 sty 2019, 16:35

O każde autko trzeba dbać - tylko wtedy będzie nam służyło długie lata. Z tego co przeczytać można również na stronie http://ucando.batcave.net/blog/ regularna wymiana filterków oraz oleju silnikowego pozwoli na długą, efektywną i bezproblemową jazdę. Jeśli więc ktoś dogląda i sprawdza często stan pojazdu będzie szczęśliwym kierowcą długi czas ;)
kamiamii
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2018, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Student
Kierunek studiów: Medycyna
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Medyczna
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: bialykiel50 » 26 lut 2019, 04:02

Ja mam Fiata i jak najbardziej mogę polecić tę markę samochodową. Tylko oczywiście czasami zdarza się jakaś naprawa ale rzadko. Częściej to łapię gumę na drodze. Raz już nie miałem koła zapasowego w samochodzie i wzywałem firmę holującą: https://holowaniewarszawa24h.pl/ żeby mi odholowali samochód bo co ja bez koła zrobię.
bialykiel50
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: dr
Kierunek studiów: łopatologiczne
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 26 lut 2019, 19:50

Zdecydowałam się na BMW, bo zawsze uważałam, że samochody tej marki dają niesamowitą przyjemność z jazdy. I to pod wieloma różnymi względami. Mają bardzo dobrze wyposażone wnętrza, umożliwiają precyzyjne prowadzenie no i co chyba najważniejsze olbrzymią moc silnika :) Kupując takie auto najlepiej skorzystać z bogatej ofert salonu Bawaria Motors BMW. Jest tam profesjonalna obsługa i można dokonać zakupu z korzystnym finansowaniem.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: AssKass » 08 mar 2019, 15:39

Może coś z Deutz? Czytałem o nich ostatnio na http://nowymotor.pl/naprawa-silnikow-deutz/. Silniki wydają się porządane, mało palą, są bezawaryjne. Fajne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie auta w trudnych warunkach
AssKass
Początkujący
 
Posty: 8
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:29
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 16 mar 2019, 21:59

Niestety nasze autka czasem się psują i wtedy dobrze wiedzieć kto serwisuje i naprawia skrzynie automatyczne warszawa . Auto Józefów to znana i solidna firma, do 50 km nawet bezpłatnie auto zholują jak trzeba. Czas naprawy też nie jest długi. Śmiało można do nich się udać.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: rostek » 24 mar 2019, 19:40

Znajomemu padł komputer pokładowy w jego aucie. Szukam na szybko jakichś sprawdzonych specjalistów od elektryki w samochodach. Macie coś dobrego do polecenia w tym zakresie? Najlepiej żeby działali jak najszybciej i od ręki. Może to będzie dobre http://autoelektronik.pl/ ? Korzystał ktoś z ich usług i może coś powiedzieć? W internecie mają całkiem w porządku opinie.
Awatar użytkownika
rostek
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2019, 18:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: vers » 15 kwie 2019, 17:10

O swój samochód należy dbać. Ja szukałem w sieci profesjonalnych kosmetyków samochodowych i znalazłem https://autonablask.pl/kategoria-produk ... /szampony/ . Kupiłem szampon i już mam na uwadze kolejne dwie rzeczy. Mają bardzo szeroki wybór produktów w całkiem przystępnych cenach.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: turyna » 17 kwie 2019, 10:40

Jakby ktoś potrzebowała skorzystać z pomocy drogowej na terenie śląska to śmiało można zerknąć tutaj https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-czeladz/ . Działają oni w wielu miasta w województwie śląskim. Sama ich sprawdziłam, jak mój samochód nie chciał zapalić i nic na drodze nie dało się zrobić. Szybko i sprawnie został odtransportowany do wskazanego warsztatu samochodowego.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Ojacie » 17 kwie 2019, 16:59

A czy ktoś z Was sam może polerował swoje auto? Tutaj piszą, że to wcale nie takie trudne... Jeśli faktycznie da się zrobić to samemu, to wolałbym to zamiast płacić grubą kasę zakładowi detailngowemu :p Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
Ojacie
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:55
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: maxmad » 30 lip 2019, 19:28

Płacimy zdecydowanie za dużo i raczej nie ma nadziei, że zmieni się na lepsze. W robocie dostałem kartę która daje mi dodatkowe 10% zniżki (nie powiem nazwy, bo musiałbym iść po nią do auta) ale nie wszystkie firmy ją akceptują. Sprawdziłem na https://ubsy.pl/ i powiem że płacę obecnie, z uwzględnieniem karty, najniższa z możliwych składek.
maxmad
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 21 maja 2017, 19:46
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: akademia medyczna
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 06 lis 2019, 21:12

A mi znajomy polecał samochody seat. Mówił, że są one bardzo dobre. No i niczego im nie brakuje. Właśnie znalazłam serwis informacyjny http://www.seatowo.pl gdzie można sobie poczytać co nieco na temat tej marki. Myślę, że taki wiadomości mogą być pomocne.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

  • Reklama
cron