• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

kontuzje?

  • Reklama

Odp.: kontuzje?

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 10 lut 2022, 11:10

arkadiusz72 pisze:Ja po kontuzji kolana, chodziłem bardzo długo na masaże. Miałem dodatkowo sesje z fizjoterapeutą.


Mi po kontuzji kolana bardzo pomogły masaże czaszkowo- krzyżowe. Już częściej się słyszy o takich metodach - naprawdę bardzo polecam

________________
warto przeczytać
https://www.gerda.biz.pl/kontrola-dostepu/
Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: kontuzje?

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 02 mar 2022, 11:39

Normalna sprawa, że coś takiego się zdarza, dlatego powinniśmy sprawdzić kalendarz fizjoterapeuty , bo moim zdaniem to jednak bez niego się nie obędzie. No i jeszcze chirurg może się przydać, bo prawdę mówiąc różnie to z nimi bywa. Kość się źle zrośnie i koniec, po zawodach.
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: kontuzje?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 02 sie 2022, 17:57

Ja ostatnio sporo czytałam na temat tego czym jest endoproteza kolana jeśli zmagacie się z problemem i bólem kolan to sprawdźcie na stron i oczytajcie jak temu zaradzić. To blog pomocny i ciekawy.

----------------------------------- Scalono post 02 sie 2022, 17:57 -----------------------------------

Od wielu lat pracuje jako fizjoterapeuta i stale staram się poszerzać swoją wiedzę w tym temacie, dlatego niedawno zdecydowałem się skorzystać z kurs stopa i jestem bardzo zadowolony. Całe zajęcia przebiegały w miłej atmosferze i sporo się można w ich trakcie nauczyć.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2309
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: kontuzje?

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 22 wrz 2022, 21:26

Przyznam szczerze, że sama ostatnio nabawiłam się niebezpiecznej kontuzji ręki ale na szczęście koleżanka doradziła mi, żebym w wolnej chwili wybrała się do CM Gamma w Warszawie . Pracują tam naprawdę świetni specjaliści, którzy z pewnością odpowiednie się mną zajmą. Z tego co słyszałam, to można też tam liczyć na rehabilitację, a także komplet specjalistycznych badań, które ułatwią diagnostykę
kalusia
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama