• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Gabinet kosmetyczny w Krakowie

  • Reklama

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: mira » 22 maja 2018, 10:55

Ja podłączam się do pytania, szukam miejsca gdzie można zrobić sobie ładny manicure hybrydowy w rozsądnej cenie. Szukam miejscówki, którą mogłabym regularnie odwiedzać.
mira
Weteran
 
Posty: 258
Rejestracja: 11 lis 2016, 13:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 29 maja 2018, 13:33

Faktycznie, w ostatnich latach medycyna estetyczna bardzo się rozwinęła. Jak zobaczyłem w gabinecie mojej znajomej laser diodowy na naczynka to byłem w ciężkim szoku i wyjść z podziwu nie mogłem, że takie urządzenia wykorzystuje się do upiększania.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 03 cze 2018, 19:22

Chciałbym Wam polecic strone https://projektgabinetu.com , na ktorej znajdziecie firme zajmujaca sie projektowaniem gabinetow oraz poczekalnii. Projektowanie gabinetow nie jest prosty, poniewaz ciezko tworzyc indywidualnie wygladajace wnetrza, jesli trzeba sie scisle trzymac przepisow.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Gwizdek86 » 06 cze 2018, 14:53

Regionalne Pozycjonowanie jest oddziałem specjalistów z branży pozycjonowania regionalnego. Z naszą pomocą Twoja firma posiądzie rozgłos, a razem z nim świeżych usługobiorców w swoim województwie. Zapewniamy opłacalne oferty dla małych, średnich jak również dużych biznesów. To właśnie dzięki lokalnemu SEO jest możliwe osiągnąć sukces w internecie - powiększony ruch na stronie internetowej to powiększone dochody, publicity oraz zaufanie pośród konsumentów. Pojawienie się w czołówce Google to łatwa strategia ku aktywnemu przyrostowi! Zajrzyj w ten link: Pozycjonowanie lokalne
Gwizdek86
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 cze 2018, 14:52
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: Grunwaldzka 519E/12
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Plewiska k.Poznania
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 17 gru 2020, 19:42

Natomiast jakby ktoś z was wybierał się do salonu urody w Warszawie to najlepiej postawić na J`adore Instytut https://jadoreinstytut.com/warszawa/ . Tam możecie wykonać sobie najróżniejsze zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, z laseroterapii czy medycyny esetycznej.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 18 maja 2022, 18:08

Właśnie ja byłam zapisana do jednego z takich salonów, ale koniec końców nie udało nam się zrealizować usługi. Miałam mieć robioną mezoterapię mikro-igłową, ale okazało się, że ona może nie być skuteczna przy wypadaniu hormonalnym, dlatego zrezygnowałam z wykonania. Już wolę pieniążki dołożyć i taki https://perukaradom.pl prezent sobie kupić. Będę miała też piękną fryzurę.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 12 paź 2022, 12:33

Miałam naprawdę spory problem z paznokciami i nawet hybrydy nie chciałby się na nich trzymać, ponieważ moje paznokcie były za słabe. Na szczęście z pomocą przyszła mi odżywka Eveline 8w1 Total Action, którą podrzuciła mi przyjaciółka i od teraz się z nią nie rozstaję. Koniecznie sobie też przetestujcie!

Obrazek
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 08 gru 2022, 09:11

Gabinety kosmetyczne powstają ostatnio jak grzyby po deszczu. Wcale mnie to nie dziwi, bo zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi jest dość spore. W naszym towarzystwie jedna z koleżanek także otwierała taki gabinet i nawet pomagaliśmy jej w wystroju i urządzaniu tego gabinetu. Taki specjalistyczny fotel kosmetyczny - https://kbarth.pl/pol_m_Wyposazenie-sal ... e-193.html , to podstawa istnienia chyba każdego gabinetu.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 249
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 20 gru 2022, 12:20

Mam nadzieję, że znajdziecie dla siebie odpowiednie miejsce i nie będziecie mieli z tym problemów. Ja wam powiem, że dla mnie na przykład takie https://kosmoart.pl/kategoria-produktu/ ... /obcinacze narzędzia, jakie w salonie na pewno są, powinny być poddane czyszczeniu myjką ultradźwiękową, dla pełnej higieny.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 18 lis 2023, 01:01

Zrelaksuj się i zregeneruj siły w Wellness Empire w Warszawie - https://wellness-empire.pl/ . Ten salon kosmetyczny oferuje szeroki zakres usług, które pomogą Ci wyglądać i czuć się jak najlepiej. Od zabiegów na twarz i depilacji woskiem po usługi makijażu i zabiegi fryzjerskie - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ponadto używają najwyższej klasy produktów, aby zapewnić najlepsze rezultaty.
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 23 lis 2023, 08:57

Osobiście mogę polecić też gabinet z Warszawy - EVE Kosmetyka Profesjonalna, w którym znajdziecie świetne zabiegi po których efekty utrzymują się długi czas.
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Gabinet kosmetyczny w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 17 sty 2024, 19:46

Zaczęłam zastanawiać się, do kogo mogłabym się zwrócić w kwestii zakupu używanych urządzeń do salonów fryzjerskich. Przyjaciółka poleciła mi sprawdzenie oferty firmy shop.mrotex.com/pl/ - tam, jak się okazuje, mają dość obszerny wybór w tej dziedzinie. Rozważam skontaktowanie się z nimi, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Czekam na wasze opinie na temat takich możliwości.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

  • Reklama
cron