• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Pies z hodowli

  • Reklama

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Solvay » 09 kwie 2021, 22:36

Zgadzam się. Nie powinno się kupować psów z pseudohodowli. Jest tyle fajnych psiaków w schronisku, które czekają na dom, na dobrego właściciela, a ludzie zamiast tam iść kupują psa od "hodowców" i nakręcają nielegalny interes. My mamy psiaka ze schroniska i jest wspaniały. Po początkowym okresie niepewności i strachu przed nowym otoczeniem, przełamał się i stał się wesołym, towarzyskim członkiem rodziny. W znacznym stopniu zaaklimatyzować pomogły mu się zabawki. Jedną z jego ulubionych jest taki miś - https://johndog.pl/produkt/mis-brazowy/, idealny do gryzienia, ale także do przytulania przed snem (tak, poważnie - mój psiak śpi z przytulanką :)
Solvay
Dociekliwy
 
Posty: 33
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:21
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: turyna » 14 kwie 2021, 12:55

Nie do końca masz rację. Owszem psów w schronisku jest dużo. Jednak moje dziecko ma alergię na sierść i koniecznie musiałam zdecydować się na psa z włosem. Do tego musiała to być malutka rasa bo mieszkanie mamy nie za duże, więc nie chciałam męczyć takiego psiaka. Mam spa z \hodowli i jestem zadowolona. Spędzam z nim cały czas, uwielbiamy wspólne długie wycieczki. Ostatnio zamówiłam miski turystyczne dla psa bo one są dużo praktyczniejsze w podróży niż zwykłe.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 20 sie 2021, 16:51

Może być piesek z hodowli, ale może być też ze schroniska- takie pieski są często nawet wierniejsze. W każdym razie, jakby co tutaj https://vica.pl/1437-dla-zwierzat w razie czego możecie kupić różne artykuły dla zwierząt, typu podkłady higieniczne itd.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 23 sie 2021, 11:19

Nieważne czy masz psa ze schroniska czy z hodowli - o oba trzeba dbać tak samo. JA dla swoich piesków staram się wybierać taką karmę, która będzie zdrowa i przede wszystkim, będzie zawierała wszelkie potrzebne witaminy i minerały. Najczęściej zamówienie składam u twojpieszczoch.pl ponieważ mają największy wybór i najniższe ceny na rynku. Sprawdźcie sami i przekonajcie się na własnej skórze :)
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: vers » 27 sie 2021, 17:42

My mamy owczarka niemieckiego z hodowli i od początku od szczeniaka biedny miał problem ze stawami. Teraz już się ustabilizowało wszystko. Według zalecenia hodowcy zamawiamy mu tą karmę https://empireshop.pl/hipoalergiczna-karma-dla-psow/karma-dla-owczarkow bo jest właśnie dedykowana tej rasie. Ralfowi bardzo smakuje ta sucha karma. Jest bogata w odpowiednie wartości odżywcze, dzięki czemu nasz ulubieniec może się zdrowo odżywiać.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Aligru » 22 wrz 2021, 13:12

Przede wszystkim kup https://www.adaptil.com/pl jakby się okazało, że pies po przeprowadzce nie czuje się w nowym domu zbyt dobrze.
Aligru
Hero member
 
Posty: 75
Rejestracja: 02 lip 2019, 16:03
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: MGR
Kierunek studiów: Informatyka
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: PWR
Pracuję: Nie

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: woszka » 06 paź 2021, 08:53

Przed przybyciem zwierzaka z hodowli do domu, warto się odpowiednio przygotować. Ze swojej strony na pewno mogę wam polecić strone https://hiperzwierzak.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo cennych porad na sam początek.
woszka
Weteran
 
Posty: 645
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Bylinka » 25 paź 2021, 16:05

Kiedy już w waszych domach pojawi się nowy,piękny,zabawny szczeniak,warto kilka rzeczy się na jego temat dowiedzieć.Można to szybko sprawić,zaglądając na bloga prowadzonego w sposób profesjonalny i fachowy https://tiptop24.pl/pl/blog/Co-zrobic%2C-gdy-pies-szczeka-na-gosci-poradnik/38
To właśnie z niego dowiemy się jak pozbyć się szybko i skutecznie kleszczy,pcheł,jak sprawić,by pies nie bał się ludzi,jak go pielęgnować i rozsądnie żywić.
Bylinka
Dociekliwy
 
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 17:35
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 28 sty 2022, 11:35

O pieska trzeba dbać, dlatego tutaj twojpieszczoch.pl możecie zapoznać się chociażby z bardzo atrakcyjną ofertą na karmy i to doskonałej jakości. Tam kupicie coś, co będzie wspierać rozwój waszego psiaka, także warto się u nich rozglądnąć.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 13 lut 2022, 22:43

woszka pisze:Przed przybyciem zwierzaka z hodowli do domu, warto się odpowiednio przygotować.


Dokładnie tak. Polecam poczytać sobie o tym czym jest furminator http://www.eleganta.pl/co-to-jest-furmi ... ego-sluzy/ i zaopatrzyć się w taki gadżet. Zamiennie można stosować oczywiście szczotkę, ale uważam że ten przyrząd dużo lepiej się sprawdza
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: daniel33 » 16 maja 2022, 08:08

Jeśli chodzi o psa to może warto skorzystać z hodowla owczarków niemieckich . Sam o tej ofercie dowiedziałem się od mojego kumpla.
daniel33
Weteran
 
Posty: 756
Rejestracja: 06 sty 2019, 10:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: ererehistoria
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: w
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 31 sie 2022, 22:37

Produkty Hempets dedykowane są dla naszych domowych zwierzaków. Wszystkie preparaty są w 100% naturalne, bez GMO, metali ciężkich, pestycydów. Są przebadane, sprawdzone, więc na pewno będą dla Waszych zwierzaków najlepsze. Koniecznie sprawdźcie je sobie i wybierzcie dla swoich zwierzaków!
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: konot » 04 paź 2022, 11:28

Polecam szczerze zaopatrzyć się w wysokiej jakości posłanie dla swojego pieska, jakie znajdziecie na stronie https://www.sklep.myalpaca.eu/collectio ... a-dla-psow. Firma posiada bardzo bogaty asortyment produktów wykonanych z niezwykłą dbałością o szczegóły. Ich wyjątkowość polega na stworzeniu ich z bezpiecznych dla czworonożnych przyjaciół włókien alpak, które nie zatrzymują wilgoci i nie pozwalają na rozwój roztoczy.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 30 gru 2022, 20:26

Zgadzam się co do tych olejów CBD Hempets, naprawdę poprawiają kondycje psa. Za ich zakupem w ogóle przemawia to że marka współpracuje ze Stowarzyszeniem Behawiorystów i Trenerów COAPE więc ich produkty są pewne
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pies z hodowli

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 21 sty 2023, 22:18

Jeśli masz psa to przyda się czytać rzetelne źródła gdzie dowiesz się wielu rzeczy na temat zachowań psów i przyczyn chorób. Na tej stronie https://zwierzetaimy.pl/zywienie/wypadanie-siersci-u-psa/ masz artykuł dlaczego psu wypada sierść i co należy robić.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: boddekk i 28 gości

  • Reklama