• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

lepsza bieżnia, czy orbitrek?

  • Reklama

lepsza bieżnia, czy orbitrek?

Nieprzeczytany postautor: popsior22tv » 09 gru 2016, 11:18

Zaczęłam niedawno biegać i muszę stwierdzić, że idzie mi całkiem nie najgorzej :) Moim celem jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Tylko, że zbliża się koniec sierpnia, a przed nami zimne jesienne, a potem zimowe wieczory... Zastanawiam się nad zakupem bieżni albo orbitreku żeby nie zmarnować tego, co osiągnęłam do tej pory. Jak uważacie, który sprzęt lepiej się sprawdzi w długie zimowe wieczory?
popsior22tv
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2016, 13:18
Lokalizacja: Sopot
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: lepsza bieżnia, czy orbitrek?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 28 lip 2021, 16:44

Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć to polecamvwam super sklep https://life-fitness.pl/ oferują oni między innymi rowery do indoor cyclingu, bieżnie, orbitreki, rowery spinningowe czy inne sprzęty do treningu cardio. Jeśli chcesz włączyć w aktywność swoje dzieci wybierz drabinki i akcesoria do drabinek. Dzięki nim wspólny trening będzie też fajną zabawą.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2221
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: lepsza bieżnia, czy orbitrek?

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 06 gru 2021, 14:52

W sumie nawet, jak kupicie drobiazgi, takie jak kółka do ćwiczeń - to też się sprawdzą podczas treningu. Także wierzcie mi - nie musicie wcale wydawać majątku, żeby ćwiczyć skutecznie. Każde niewielkie nawet takie urozmaicenie, też się sprawdzi.
Aimee
Weteran
 
Posty: 810
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: lepsza bieżnia, czy orbitrek?

Nieprzeczytany postautor: konot » 11 paź 2022, 09:54

W temacie odchudzania mogę polecić wizytę w https://smartgym.com.pl/. Jest to miejsce gdzie prowadzone są profesjonalne treningi EMS, dzięki którym można osiągnąć wymarzoną sylwetkę nie katując się ćwiczeniami na siłowni. W tym miejscu otrzymacie fachowe wsparcie i trening na najwyższej jakości sprzęcie. Z całą pewnością będziecie zadowoleni z wizyty tam.
konot
Weteran
 
Posty: 2520
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: lepsza bieżnia, czy orbitrek?

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 19 lut 2024, 20:53

Podczas treningów cardio, suplementy wspomagające mogą znacząco ułatwić i zwiększyć efektywność naszych treningów. Dzięki nim możemy osiągnąć lepszą wydolność, poprawić tempo spalania kalorii oraz zwiększyć naszą siłę i wytrzymałość. Suplementy przedtreningowe, takie jak mieszanki zawierające kofeinę, beta-alaninę, czy taurynę, mogą zwiększyć naszą energię i skupienie podczas treningu cardio. Dzięki temu możemy trenować dłużej i intensywniej, co przekłada się na większe spalanie kalorii oraz lepsze efekty treningowe. Tutaj https://sklep.sport-max.pl/ można zapoznać sie z ofertą produktów.
alutka90
Weteran
 
Posty: 355
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

  • Reklama