• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

domowe sposoby na pryszcze

  • Reklama

domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: batogolas663a » 22 lis 2016, 15:38

Witajcie. Od jakiegoś czasu mam poważne problemy z pryszczami. Jakie są Wasze domowe sposoby na trądzik? Dość skuteczną metodą jest delikatne przecieranie pryszczy kawałkiem czosnku- działa antybakteryjnie, ale niestety bardzo wysusza skórę w miejscu ?niechcianego gościa?. Na dłuższą metę nie chciałabym katować mojej cery takimi metodami hmm Może macie sposób na pryszcze, który jest skuteczny i jednocześnie nie wysusza skóry? A może któraś z was może polecić jakąś dobrą maść na pryszcze? Chociaż zależy mi żeby najpierw wypróbować jakieś domowe sposoby, które nie będą tak silnie oddziaływać na cerę. Jeśli nie pomogą jestem zdecydowana, żeby iść do dermatologa i podjąć leczenie, bo niestety walka z pryszczami może być uciążliwa. Wiem, że czasami doradzana jest zmiana diety, a dokładniej unikanie pewnych składników które mogą wpłynąć na zaostrzenie trądziku, choć to podobno zależy od indywidualnych skłonności.
Któraś z was ma podobny problem i wie jak domowym sposobem pozbyć się pryszczy? Bardzo liczę na wasze odpowiedzi i porady co pomaga na pryszcze.
batogolas663a
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2016, 15:34
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: Sawanna » 25 sty 2017, 14:13

Domowe sposoby na pryszcze niestety nie są zbyt skuteczne. Ja długo walczyłam z trądzikiem, najpierw domowymi sposobami a potem antybiotykami. To drugie pomogło ale po wyleczeniu zostały mi brzydkie blizny i nierówności na twarzy. Jedynym ratunkiem okazały się zabiegi kosmetyczne takie jak peelingi chemiczne http://www.twojezacisze.pl/oferta/peeli ... iczne.html . Po kilku wizytach w salonie moja skóra stała się bardziej gładka i ma wyrównany kolor.
Sawanna
Weteran
 
Posty: 103
Rejestracja: 24 sty 2017, 21:35
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: debis » 28 paź 2017, 22:32

Według mnie domowe sposoby działają na krótką metę, lepiej wybrać się do specjalisty, który doradzi co zastosować. Macie jakies doświadczenie ze specyfikami na receptę? Napotkałam na artykuł dotyczacy zinerytu i zastanowiło mnie tez to jak się ma jakosc do ceny zineryt cena Na rynku jest tego masa a przedział cenowy bardzo różny.
debis
Hero member
 
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: dima86 » 07 lis 2017, 13:39

A ja pryszcze usuwałem pastą do zębów. Na noc wystarczy nałożyć kupkę kasy na pryszcza, przez noc fluor zawarty w paście przesuszy pryszcza i parę dni później już nie ma śladu w tym miejscu.
dima86
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2017, 13:26
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: pajacyk1 » 05 gru 2017, 15:44

Ja ostatnio słyszałam sporo o czymś takim jak kwas laktobionowy, sama mam problem z trądzikiem od dawien dawna, większość produktów jakie stosowałam kompletnie na mnie nie działały, moi dermatolodzy także słabo sobie radzili z moim problemem, albo słabych fachowców dobierałam, bo to też może mieć duże znaczenie w postępach leczenia choroby. Co do kwasu, to pielęgnuję skórę ze stanami zapalnymi czyli trądziku wszelakiej maści, AZS, łojkowatym zapaleniu skóry itp. Według mnie trzeba próbować wszystkich skutecznych metod do skutku, wiele produktów, które działały na moich znajomych na mnie np nie działają, każdy organizm jest inny i zdaję sobie z tego sprawę.
pajacyk1
Dociekliwy
 
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: Jeszcze nie wybrałem
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Pracuję: Nie

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 07 gru 2017, 20:28

Walka z trądzikiem bywa uciążliwa i nie zawsze skuteczna. Jeśli chcesz pozbyć się zmian trądzikowych raz na zawsze i poprawić jakość swojego życia, na http://zdrowieplusuroda.pl/5-domowych-s ... -tradziku/ znajdziesz sporo porad, jak naturalnie wyleczyć trądzik.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: Fonae59 » 06 mar 2019, 21:02

jednak najbardziej ufam w tej sprawie kosmetyczce.

__

rękawiczki rowerowe letnie
Fonae59
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2019, 20:27
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: keenon » 09 mar 2019, 18:00

dobrze się czyta takie forum, mam nadzieje ze będziemy mogli dzialac dalej Materiały budowlane Rigips - Ceneo.pl
Awatar użytkownika
keenon
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 13 mar 2017, 23:37
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 12 cze 2019, 10:11

A trądzik w wieku prawie trzydziestki, masakra słuchajcie. Nic mi nie pomaga.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: majeczka » 12 cze 2019, 11:50

To może rozważ antykoncepcję. Sama miałam podobny problem, dużo zmian które średnio znikały przy różnych specyfikach. A jak belarę zaczęłam przyjmować to o niebo lepiej. Do tego jeszcze miesiączki mi się unormowały.
majeczka
Dociekliwy
 
Posty: 49
Rejestracja: 03 wrz 2018, 18:08
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: ewelinoa » 17 wrz 2019, 09:37

batogolas663a pisze:Witajcie. Od jakiegoś czasu mam poważne problemy z pryszczami. Jakie są Wasze domowe sposoby na trądzik? Dość skuteczną metodą jest delikatne przecieranie pryszczy kawałkiem czosnku- działa antybakteryjnie, ale niestety bardzo wysusza skórę w miejscu ?

Ja odradzam tego typu metody. Jak masz poważny problem z trądzikiem, idź po prostu do dobrego dermatologa https://dermestetic.pl/gabinet , do gabinetu prywatnego i tam zapewne otrzymasz odpowiednią pomoc. Samemu można tylko pogorszyć problem trądziku, zwłaszcza takimi metodami.
ewelinoa
Aktywny
 
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2019, 09:22
Płeć: Kobieta
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: SGGW
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: beethy » 29 wrz 2019, 21:59

Ja używam regulanie maseczki oczyszczającej z serii skin shot od Bielendy tej czarnej- black soap. Świetnie wspomaga walkę z trądzikiem i rozjaśnia przebarwienia. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna
beethy
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2019, 14:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Łódź
Uczelnia: Uniwersytet łódzki
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 26 wrz 2020, 21:08

Ogólnie z pryszczami jako tako problemów nie mam, ale walczę z trądzikiem różowatym. Nie ukrywam - bardzo mi przeszkadza, ponieważ przez to moja skóra jest bardzo wrażliwa. Czytam sobie właśnie na stronie https://ktomalek.pl//blog/tradzik-rozow ... enia/w-142 o sposobach walki z tym trądzikiem.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 19 paź 2020, 14:07

Prawda jest taka, że oczyszczanie takiej skóry jest najważniejsze. I jeśli pryszcze pojawiają nam się wszędzie, nie tylko na twarzy, to w zupełności kąpiele siarczkowe nam się przydadzą. Są wyjątkowe, bo pomogą oczyścić skórę, ale także i dbają o jej odświeżenie.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: domowe sposoby na pryszcze

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 12 kwie 2021, 08:43

Tak naprawdę z domowych sposób na pryszcze kojarzę jedynie maseczkę z płatków owsianych. Niemniej jednak najlepiej byłoby sięgnąć tutaj po opinię specjalisty np. w Dimedic. Jest to przychodnia online https://bit.ly/39dlW5f . Możemy tutaj liczyć na naprawdę fajne podejście do pacjenta, jak i skuteczne podjęcie kuracji. Bądź co bądź moim zdaniem wszelkiego typu zmiany skórne zawsze warto konsultować z lekarzem określonej specjalności, żeby nie zrobić sobie większej krzywdy, a w zasadzie nie pogorszyć stanu skóry:).
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

  • Reklama