• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Święta

  • Reklama

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 27 wrz 2019, 13:38

Za niedługo znów nadejdą święta. Sprynie jest kupic większość świątecznych dekoracji przed sezonem. Ja zawsze lubię kiedy w święta na moich drzwiach jest girlanda świąteczna zewnętrzna. Od zawsze uwielbiałem dokorowac dom na świeta. Już nie moge się doczekać. Wydaje mi się, ze moje odczucia podziela wiele osówb.
KonradSkal
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 08 lip 2019, 08:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: vers » 29 mar 2020, 13:06

Za niedługo święta Wielkanocne, które ja lubię spędzać z rodziną. Razem przygotowujemy ozdoby, koszyczek do święcenia i dekorujemy stół. Wspólnie też staramy się gotować, jedyne za co się nie zabieramy to pieczenie. Wypieki raczej nie są naszą mocną stroną. Na szczęście teraz takie Wielkanocne wypieki można zamówić w sieci. Ja zdecydowałem się na mazurek wielkanocny z dostawą . Będziemy mieli coś pysznego do Wielkanocnej kawy.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 13 wrz 2021, 14:52

Może ktoś zastanawia sie jakie ozdoby na ścianę wybrać do swojego mieszkania? Ja myślę że powinniście zerknąć na stronę sklepu zawieszalnia. To oni mają ciekawe i atrakcyjne oferty na dodatki i akcesoria domowe. Sprawdźcie koniecznie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 20 paź 2021, 10:32

Moim skromnym zdaniem warto sprawdzić sobie stronkę spod tego linka https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/or ... -dla-niego gdzie znajdziecie naprawdę bardzo dużo książek, a ich ceny są w porównaniu z konkurencją naprawdę niskie. Śmiało więc mogę wam polecić ww. link. Książka to idealny pomysł na prezent dla bliskich nam osób.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: Jacek13 » 22 paź 2021, 07:29

Ja szukając propozycji na świateczne prezenty trafiłem na taką ofertę tu https://eyewear24.net/product-pol-66433-Okulary-Przeciwsloneczne-Marc-Jacobs-MARC-310S-086.html Damskie okulary przeciwsłoneczne znanej marki. Moim zdaniem bardzo eleganckie. O modnym kształcie oprawek. Będą idealnym prezentem dla mojej partnerki.
Jacek13
Weteran
 
Posty: 134
Rejestracja: 19 cze 2019, 12:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: medycyna
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: szczecin
Uczelnia: wyzsz Szkola Medyczna
Pracuję: Tak

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 01 maja 2022, 18:38

Jeżeli chodzi o święta to przydadzą się jakieś prezenty i dlatego polecam odwiedzić witrynę https://www.bee.pl/t/prezenty-na-dzien-ojca gdzie ja zamawiałam coś na Dzień Ojca. Mają głownie zdrową żywność ale także zakładkę z zestawami prezentowymi na różne okazje. Tam znajdziesz to czego potrzebujesz.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 10 paź 2022, 00:02

Mnie ostatnio zainteresowała firma https://karmat.com.pl/ ponieważ mają do zaoferowania naprawdę przepiękne i unikatowe bombki choinkowe w całkiem dobrych cenach. Skuszę się tam na pewno na kilka małych ptaszków i łabędzi, ponieważ idealnie będą pasowały do reszty ozdób. Dajcie znać jak co wy sądzicie o ich propozycjach.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 26 paź 2022, 06:51

Już niebawem, jak co roku zaczniemy przygotowania do świąt. Będziemy szukać prezentów dla wszystkich członków naszej rodziny oraz składników potraw, które będziemy przyrządzać na święta. Zadbajmy także o odpowiedni nastrój tych szczególnych dla naszych rodzin chwil. Świeca sojowa Palo Santo - https://madamnatura.pl/swieca-sojowa-palo-santo/ zadba o te momenty w sposób szczególny - odpowiednim zapachem i grą świateł.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 249
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Święta

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 06 gru 2022, 00:45

A jak tam prezenty i różne inne rzeczy świąteczne - przygotowane? Ja teraz jeszcze jedną drobnostkę dla dzieci załatwiam na jutro, ale taką magiczną, bo chce zamówić u firmy Elfi (sprawdz na Elfi.pl) filmik spersonalizowany od Mikołaja. Moje dzieci będą zachwycone czymś takim, tym bardziej że jest obłędnie wykonany.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

  • Reklama