• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Czy taka praca jest dobrze platna?

  • Reklama

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 31 sty 2023, 19:02

Moim zdaniem, najlepiej zarabiają programiści i informatycy. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć co musi umieć programista , aby zacząć dobrze zarabiać, to proponuję zerknąć w wolnej chwili na artykuł dostępny na stronie itwiz.pl. Myślę, że można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy
kalusia
Weteran
 
Posty: 813
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 01 lut 2023, 07:36

Często zastanawiamy się jaka praca jest najlepiej płatana. Oczywiście musimy uświadomić sobie jakie mamy predyspozycje i umiejętności do wykonywania określonej pracy. Ostatnio już przez kilka lat jest stały trend - cały czas brakuje specjalistów informatyków. Powiem więcej wśród tej branży brylują programiści i właśnie wynagrodzenia specjalistów - programistów należą do najwyższych. Pozdrawiam.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 253
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: grak » 01 lut 2023, 14:18

Polecam prześledzić oferty w budowlance. Zobaczcie - https://pracownikbudowlany.pl/PL Opcji zatrudnienia jest naprawdę sporo. Jeśli komuś zależy, to coś znajdzie, nawet bez kwalifikacji. Ogólnie warunki do znalezienia zatrudnienia są sprzyjające. Trzeba to wykorzystać, bo inwestycji naprawdę jest sporo.
grak
Weteran
 
Posty: 108
Rejestracja: 13 lut 2012, 08:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 14 lut 2023, 14:05

Ja natomiast wszystkim właścicielom firm mogę polecić Gamfi Onboarding https://www.gamfi.com/produkty/onboarding/ . Jest to kompleksowe rozwiązanie do onboardingu pracowników dla zespołów HR, sprzedaży, obsługi klienta i produkcji. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, ponieważ ułatwia pracę.
elka74
Weteran
 
Posty: 1074
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 20 kwie 2023, 21:35

Jeśli jesteś lekarzem i chcesz mieć swój wkład w rozwój medycyny to warto wykorzystać możliwości jakie daje ta sieć ośrodków badań klinicznych clinicalbs.com Dzięki nim wdrażane są nowoczesne formy leczenia oraz leki które pomagają chorym. Na pewno dzięki nim każdy zyska coś dla siebie.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: daniel33 » 10 paź 2023, 07:04

Dzisiaj miałem trochę wolnego czasu i dowiedziałem się o https://totu.net.pl/ . Moim zdaniem to jest bardzo interesująca oferta.
daniel33
Weteran
 
Posty: 793
Rejestracja: 06 sty 2019, 10:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: ererehistoria
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: w
Pracuję: Tak

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 08 lis 2023, 08:50

Za jedno z bardziej opłacanych zajęć uchodzi praca programistów. Co zrobić by zostać programistą? Najlepiej jest mieć jakieś podstawy ze świata informatyki a reszta to już twoje umiejętności , zdolności i samodyscyplina w pozyskiwaniu wiedzy i nowych umiejętności.Najczęściej wyszukiwana fraza to - javascript od czego zacząć , bo to właśnie ten język programowania gwarantuje wam największe możliwości w tym zakresie... tak więc do dzieła.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 253
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 17 lis 2023, 09:32

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie genialny portal medyczny dla lekarzy i pracowników medycznych - praca w branży medycznej . Na stronie znajdziecie wiele interesujących artykułów w tym temacie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2265
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 03 mar 2024, 15:34

W Workafford https://workafford.pl/branze/budowlana/ znajdziesz zatrudnienie między innymi w branży budowlanej. Praca na różnego typu placach budowy jest odpowiednia dla osób, którym zależy na znalezieniu rozwojowego zajęcia, posiadają już odpowiednie doświadczenie i wykształcenie w tym kierunku, ale też dla tych, którzy są obyci z budowlanką i chcą dalej uczyć się zawodu.
alutka90
Weteran
 
Posty: 413
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy taka praca jest dobrze platna?

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 20 mar 2024, 11:30

Zależy czego tak naprawdę się szuka. Ja jestem zdania, że można znaleźć dobrze płatną pracę jeśli się tylko chce. Oczywiście na miarę swoich możliwości i kompetencji zawodowych. Nawet to może być praca tymczasowa, zobaczcie sami warunki jakie oferuje agencja pracy https://kono.jobs/pracownicy-tymczasowi/ . Może z ich pomocą uda się Wam wyszukać pracę z której będziecie pod każdym względem zadowoleni?
gnocchi
Weteran
 
Posty: 202
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

  • Reklama
cron