• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Moda na orientalne kosmetyki

  • Reklama

Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: tymekalex91 » 10 lis 2016, 18:49

Witam kolegów i koleżanki na forum. Posiadam pytania odnośnie takie kosmetyków pochodzenia naturalnego jak olej marula. Na wielu blogach te preparaty są opisywane jako cudowne. Są o wiele lepsze niż specyfiki z apteki. Natomiast pojawia się pytanie dlaczego szampon z czarnuszki nie jest wykorzystywany w kosmetykach popularnych firm? Właśnie ta rzecz nie daje mi spokoju. Dlaczego ogromne korporacje nie użyły tych składników do produkcji leków. Przecież w dużych firmach jest rzesza specjalistów i naukowców, którzy nie potrafią użyć takiego specyfiku jak szampon z czarnuszki. Jak sądzicie, czy rzeczywiście te naturalne preparaty są tak dobre jak opisują to na blogach?
tymekalex91
Aktywny
 
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 14:35
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: stomatologia
Kierunek studiów: otodoncja
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Lublin
Uczelnia: AML
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: Ulesia » 09 sty 2017, 10:37

Są bardzo dobre. Ja już sobie nie wyobrażam mojej pielęgnacji włosów bez olejku arganowego i kosmetyków, które są bogate w jego skład. Zwykle zaopatrzenie robię tutaj ale w wakacje mam zamiar polecieć do kraju, w którym jest on na porządku dziennym i zrobię sobie zapas na rok
Ulesia
Hero member
 
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2016, 13:07
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 26 mar 2018, 09:02

Ja prawdę mówiąc wcześniej nie używałam tego typu kosmetyków, ale znajoma mnie przekonała i postanowiłam wypróbować szampon i płyn do kąpieli dla niemowlaków i dzieci. Zdecydowałam się na ofertę ze sklepu https://www.naturativ.pl/sklep/k-9-sweet/p-5-szampony-i-plyny-do-kapieli/ Szampon i Płyn do Kąpieli dla Niemowlaków i Dzieci SWEET został stworzony z myślą o delikatnych włosach i skórze niemowląt i dzieci. Bardzo łagodnie i dokładnie myje włosy i ciało dziecka nie wysuszając skóry. Zawiera roślinne delikatne środki myjące oraz substancje nawilżające, łagodzące podrażnienia i odbudowujące pożyteczną florę bakteryjną. Posiada subtelny aromat – zapach jest naturalny i hipoalergiczny. Płyn jest też doskonały do mycia ciała i włosów dla osób dorosłych o wrażliwej skórze ciała i/lub głowy. Już po pierwszych kilku użyciach widzę znaczną różnicę. Wcześniej stosowałam zwykłe szampony i skóra była sucha, natomiast stosując szampon naturalny skóra wygląda na zdrową i gładką.
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: dementia » 08 cze 2018, 16:57

Moda to co chwila na coś jest, pobędzie i zaraz coś innego. Najważniejsze to w tym wszystkim znaleźć jakieś dobre rzeczy dla nas i się ich trzymać, zarówno jeśli chodzi o kosmetyki, odzież itp. Moje ciało nie toleruje upałów i skóra robi się wtedy naprawdę dość nieprzyjemna, znaczy robiła bo udało mi się kupić rewelacyjny balsam Cetaphil MD Dermoprotektor https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ który działa na moją skórę od razu dając jej miękkość i aksamitność i odprężenie
dementia
Hero member
 
Posty: 70
Rejestracja: 03 lut 2018, 22:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: debis » 13 cze 2018, 20:03

orientalnych kosmetyków nigdy nie używałam. Od dawna stawiam przede wszystkim na produkty naturalne bo uważam, że są najbardziej skuteczne a przy tym bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Osobiście od zawsze zmagam się z probemami bardzo suchej skóry i dopiero po zastosowaniu kremu HYDRA COMPLEX DERMO MOISTURIZING CREAM z Eldan Cosmetics zauważyłam znaczną poprawę jej kondycji. W składzie m.in olejek ze słodkich migdałów czy ekstrakt z owoców ogórka.
debis
Hero member
 
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 14 lis 2021, 23:48

Dla mnie najważniejsze jest to, aby kosmetyki były wartościowe i dobrej jakości. Dlatego staram się wybierać produkty od znanych marek, które są już sprawdzone. Chociażby produkty marki avon są bardzo znane i lubione. W ogóle zarejestrujcie się do kk avon , jak chcecie kupować jeszcze taniej ich produkty.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 sty 2022, 19:54

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych i dlaczego? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami naturalnymi, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić https://novakosmetyki.pl/pl/47-naturaln ... y-intymnej . Co Wy sądzicie o ofercie?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Moda na orientalne kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 28 gru 2023, 12:01

Ja nie jestem fanką takich rozwiązań, dlatego jeśli wybieram kosmetyki to raczej tradycyjne, które można znaleźć u nas w drogeriach. Ostatnio odkryłam bardzo fajną paletkę do makijażu od Eveline. Jestem fanką kolorów, które się w niej znajdują!

Obrazek
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

  • Reklama
cron