• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Mieszkanie od dewelopera

  • Reklama

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: strazakniesam » 27 wrz 2017, 21:06

Dobrze jest poszukać informacji na ten temat w Internecie. Moim zdaniem to jest jedno z najlepszych możliwych rozwiązań.
Awatar użytkownika
strazakniesam
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: Ness » 08 paź 2017, 12:11

Również mieszkam w Krakowie. I również jestem za mieszkaniem od dewelopera. Nawet nie wiesz, ile czasu spędziłam przed komputerem w poszukiwaniu dobrej oferty. Wpisywałam w wyszukiwarkę ''tani wynajem kraków''i w końcu znalazłam dobrego dewelopera. Ma w swojej ofercie zarówno tani wynajem jak i luksusowe mieszkania. Jestem bardzo zadowolona, bo wynajęłam luksusowy lokal w przystępnej cenie.
Ness
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2017, 12:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: jaksa » 29 paź 2017, 12:45

Przy odbiorze mieszkania od developera powinien być specjalista który sprawdzi czy stan mieszkania jest zgodny z umową. W naszym przypadku przy odbiorze był przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ która zarządza naszą wspólnotą.
jaksa
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 lip 2017, 10:10
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: wrocław
Uczelnia: uw
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: totor » 26 lis 2017, 21:00

Dokładnie, ja się przymierzam do zakupu mieszkanie na osiedlu Nowy Targówek właśnie z wykończeniem pod klucz, dla mnie to idealna opcja bo nie mam głowy żeby się tym zająć we własnym zakresie.
totor
Hero member
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2017, 11:29
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: Sawanna » 12 gru 2017, 11:19

Opcja kupna mieszkania z wykończeniem jest niezła. Ja się zdecydowałam na kupno domu na osiedlu Natura http://naturadeweloper.pl/ - nie są to domy pod klucz tylko w stanie developerskim więc czeka mnie jeszcze sporo pracy. Ale z drugiej strony przynajmniej mam pewność, że będzie wykończony tak jak ja chce.
Sawanna
Weteran
 
Posty: 103
Rejestracja: 24 sty 2017, 21:35
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: tulipanek6 » 20 sty 2018, 13:45

Hm... A czy w zakresie ubezpieczenia mieszkania dalibyście radę coś sprawdzonego polecić? Zastanawiam się w tym momencie na przykład nad czymś stąd https://strzezdom.pl/ Jest to warte uwagi?
Awatar użytkownika
tulipanek6
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2018, 19:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: totor » 30 sty 2018, 15:31

W Krakowie to Atal ma wypasione osiedle tuż przy zbiorniku Bagry, niedaleko jest plaża miejska nad tym jeziorem więc cały czas się czujesz jak na wakacjach, jest dużo terenów zielonych w okolicy do rekreacji wszelkiego rodzaju
totor
Hero member
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2017, 11:29
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: woszka » 23 lut 2018, 17:10

A co sądzicie o nieruchomosci123 opinie ? To firma działająca na terenie Rzeszowa. Czytałam opinie, są bardzo pozytywne, klienci rekomendują.. a ponadto widziałam ich stronę www, oferta wydaje się być przygotowana bardzo rzetelnie.
woszka
Weteran
 
Posty: 646
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 22 mar 2018, 14:31

Punktów, które oferują sprzedaż mieszkań jest naprawdę sporo. Warto się rozeznać wśród znajomych, z ofert, którego dewelopera korzystali i jakie zdanie mają na jego temat. Nie sugerujmy się tylko ceną, bo często jest to złudne.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 22 mar 2018, 16:27

Ja natomiast szukam mieszkania w warszawie i aktualnie najbardziej podobają mi się nowe inwestycje mieszkaniowe, realizowane przez developera https://www.19dzielnica.pl/osiedle-19-dzielnica/ 19. Dzielnica jest największym otwartym osiedlem w centrum Warszawy. Otwarcie 19. Dzielnicy na miasto jest wielowymiarowe. Z jednej strony, mieszkańcy mają miasto “na wyciągniecie ręki” i mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami, jakie oferuje życie w centrum. Z drugiej strony, zlokalizowane na Woli osiedle jest chętnie odwiedzana przez warszawiaków, którzy coraz częściej wybierają osiedlowe knajpki i restauracje jako miejsce spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Wybudowana w sąsiedztwie nowa stacja metra Rondo Daszyńskiego doskonale uzupełnia istniejącą sieć połączeń z każdą częścią miasta. 19. Dzielnica to nowa część miasta, rozwijająca się w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja na Woli oraz nieprzeciętna architektura sprawiły, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych w stolicy. Osiedle posiada własną infrastrukturę – ulice, skwery z fontannami, zielone, półprywatne patia oraz zaplecze handlowo-usługowe.
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: irene » 20 kwie 2018, 08:20

No fajne to osiedle ale czy ja bym tam właśnie chciała mieszkać to nie powiem. Mnie bardziej pasują osiedla na uboczu, dalej od centrum ale za to blisko metra z błyskawicznym dojazdem bez korków, tak żebym nie musiała biegać w smogu kiedy będę chciała to korzystam z przestrzeni wokół osiedla Nowy Targówek bo tam jest ich sporo.
irene
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: Madzile33 » 23 kwie 2018, 15:45

Warto przeszukać informacje o deweloperze odpowiedzialnym za nasze nowe mieszkanie. Często mnóstwo informacji można znaleźć w sieci.

_____

http://pozycz500.pl/
Madzile33
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2018, 15:16
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: julitastrzal123 » 24 kwie 2018, 19:30

usilnie poszukiwałem domu, w jakim zagościć. Wolno istnieje wyszukać niecodzienną ofertę nie wspominając w tym momencie choćby o l okalizacji nie któregokolwiek wichrzyć się na to, aby zaczerpnąć z oferty konkretnej instytucji zbytnio gotówkę jeżeli chodzi chodzi o gniazdko innymi słowy lokal. Rzeczywiście nieskie daniny posiada deweloper Koninko
julitastrzal123
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:29
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: Pacjent
Kierunek studiów: pacjent
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: UAM
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: romanowd300 » 26 kwie 2018, 09:52

Wszyscy z nas z nas rozmyślają o nastrojowym lokalu lub mieszkaniu. Najłatwiejsze rozwiązanie, to gdzieś blisko dużego osiedla. Każdy z nas wszak chcę oddychać jak najdoskonalszym powietrzem, a zarazem aby było cichutko. Ja z narzeczonym zamieszkałam na osiedlu pod Poznaniem. Urzekające krajobrazy, śliczna okolica, także bliski dojazd do najistotniejszych sklepów. Każdy kto pragnie sięgnąć tak jak my z takiego usamodzielnienia, to doradzam dewelopera:NaturaDeweloper
romanowd300
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2018, 09:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Student
Kierunek studiów: medycyna
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: SPS
Pracuję: Tak

Odp.: Mieszkanie od dewelopera

Nieprzeczytany postautor: debis » 27 kwie 2018, 07:30

Ja też od kilku dni jestem posiadaczką pierwszego mieszkania. Remont trwa w najlepsze a ja już kombinuje jakby tu mieszkanie fajnie wyposażyc. Zastanawiam się obecnie nad zakupem tabliczki z imieniem na drzwi, takiej jaką można dostać w Grawernii http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html. Podoba mi się indywidualny charakter takich produktów, ceny też wyglądają bardzo rozsądnie. Co sądzicie ?
debis
Hero member
 
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Reklama
cron