• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Czy te preparaty faktycznie dzialaja?

• Reklama

Czy te preparaty faktycznie dzialaja?

Nieprzeczytany postautor: olgiernuk79 » 07 lis 2016, 13:27

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o takiego tupu kosmetykach. Konkretnie mówiąc, interesują mnie preparaty orientalne, które są robione naturalnie i są o wiele lepsze od tych tradycyjnych. Na jednej stronie: http://pachnaca-kraina.pl przeczytałem, że olej laurowy posiada bardzo dobre właściwości lecznicze. Produkt ten pomaga w gojeniu się ran i powinno się go stosować przy skórze trądzikowej? Posiadam syna, który ma obfity trądzik i żaden z dostępnych w aptekach preparatów nie pomaga na tą chorobę. Lekarka, która go leczy zaleciła zabiegi laserem frakcyjnym. Ale cena tego rodzaju kuracji w klinice prywatnej jest bardzo wysoka. Tak, więc szukam tańszej alternatywy. Czy ktoś z was miał styczność z olejem laurowym? Będę zobowiązany za wasze wypowiedzi.
olgiernuk79
Aktywny

Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: brak
Rok studiów: -
Miasto uczelni: brak
Uczelnia: brak
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Czy te preparaty faktycznie dzialaja?

Nieprzeczytany postautor: AlaK » 21 lis 2016, 20:51

Moim zdaniem najlepiej wybierać takie kosmetyki, które w składzie posiadają możliwie jak najwięcej naturalnych składników. Bądź co bądź sama z olejku laurowego nigdy nie korzystałam . Nie mniej jedna staram się sięgać po kosmetyki pielęgnacyjne w takich miejscach jak drogeria internetowa http://disse.pl/ , gdzie asortyment jest ciągle powiększany i można znaleźć sporo produktów oczywiście w kategorii kosmetyków naturalnych, które to bazują na naturalnych składnikach.
AlaK
Hero member

Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: '-"
Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: Mikala » 29 gru 2016, 20:38

Moim zdaniem kosmetyki skuteczne nie muszą być drogie. Do jednego z takich należy Bioliq serum https://www.apteka-melissa.pl/produkt/b ... ,3892.html To dermokosmetyk, którego substancje aktywne otrzymywane są w wyniku ekstrakcji, pozwalającej na skuteczne zachowanie ich unikalnych właściwości. Serum zawiera niezwykle ceniony składnik: odżywczy ekstrakt z kawioru, który jest bogatym źródłem protein, lipidów, witamin oraz minerałów. Sprawi, że za rozsądną cenę cera będzie promienna, jędrna i elastyczna, a zmarszczki wygładzone.
Mikala
Hero member

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -

Nieprzeczytany postautor: mira » 08 sie 2017, 09:53

A ja chciałam Was prosić o pomoc i polecenie jakichś dobrych, sprawdzonych lakierów do paznokci, do manicure hybrydowego. Czytałam taki poradnik: http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/uroda-zrob-to-sama/jak-nakladac-lakier-hybrydowy.html i myślę żeby spróbować robić sobie hybrydy w domu.
mira
Dociekliwy

Nieprzeczytany postautor: Amela » 02 paź 2017, 02:04

Według mnie lakier shellac top coat bardzo fajnie utrwalają kolor i zabezpieczają nałożoną warstwę przed zniszczeniem. Ja sobie kupiłam taki zestaw base i top coat, który jest niezastapiony kiedy maluje pazurki :) Zresztą maluję je ich kolorami, które mi się podobają - są żywe.
Amela
Hero member

Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: europeistyka
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Wyszyńskiego

Nieprzeczytany postautor: Georgina » 01 lis 2017, 14:03

Kosmetyki przez internet kupowałabym tylko ze sprawdzonych źródeł. Przeczytaj sobie ten artykuł , to będziesz wiedziała dlaczego ;)
Georgina
Początkujący

Nieprzeczytany postautor: bialykiel50 » 13 lis 2017, 16:27

Ja lubię różne preparaty do paznokci. Super mi się sprawdzają. Szczególnie te przeznaczone do pielęgnacji. Ostatnio wynalazłam https://evonails.pl/pielegnacja.html a że zawsze jestem ciekawa nowych produktów, to zamierzam je zamówić i przetestować.
bialykiel50
Dociekliwy

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: dr
Kierunek studiów: łopatologiczne
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika

Nieprzeczytany postautor: Jagoda12 » 16 lis 2017, 15:07

Szczerze powiedziawszy, nie próbowałam tego typu kosmetyków, a nawet nie wiedziałam o ich istnieniu. Człowiek uczy się całe życie, chętnie je przetestuję. Do tej pory byłam zadowolona z tego, co mam, jednak ostatnio cera mi się zmieniła i po nakładanym kremie łuszczy się i jakby świeci. A takiego efektu nie chcę. Znów więc jestem na etapie poszukiwania profesjonalnych kosmetyków do twarzy, które dopasują się do mojej zmiennej cery ;p . Może ktoś miał podobny problem i mógłby mi coś podpowiedzieć? Może zbyt mało czasu jej poświęcam, nie wiem już sama.
Jagoda12
Aktywny

Jestem: Pacjent